7 ciklai (III-04)

Sielos sąmonės dalelyčių sujungimas į visumą turi labai svarbią reikšmę pačiai sielai. Juo ji vientisesnė, tuo stipresnė, tuo aukštesnio vibracijų dažnio energijas ji perleidžia per save ir tuo aukštesnės sąmonės valią išskleidžia savo įsikūnijimuose. Ar žmogus gali pats susirinkti savo sielos dalelytes, kurios yra išsiskaidžiusios per įsikūnijimus? Taip, gali. Pirmiausia, tai atlieka nesąmoningai, per tam tikrus santykius, tam tikrus įvykius, kada jis išsprendžia karmines problemas, kaip jau anksčiau rašiau. Bet gali tai atlikti ir sąmoningai. Yra reikalinga susitelkti į savo sąmonės ašies vientisumą ir paprašyti savo aukščiausiosios sąmonės, kad ji pritrauktų į gyvenimą situacijas, kurios leistų suvokti kur galėjo siela užstrigti. Tai giluminis darbas su savo vidiniais jausmais. Pradžioje jūs išmoksite analizuoti savo žemiškus jausmus, juos paleisti, neprisirišti. Vėliau galėsite išmokti taip įsiklausyti į savo vidinius pajautimus, kad jau suvoksite kur jūs stringate praeituose įsikūnijimuose. Žinoma, čia negalima dirbti su vaizduote. Negalima įsivaizduoti, kad ten kažkuo buvote ir galbūt, blogai elgėtės ir tai reikia atidirbti. Pirmiausia, jūs patys negalite žinoti kas yra blogai, o kas yra gerai amžinybės atžvilgiu. Ir pradėdami keisti praeitis ir paleidinėti praeities jausmus, jūs galite tik susikurti iliuziją, kuri jums tik trukdys gyventi.

Tai kaip suvokti, kaip įeiti į tikruosius sielos prisiminimus? Kaip ir sakiau, jūs meditacijos metu turite išjausti savo sąmonių vientisumą. Jūs turite pajusti harmoniją tarp savo žemiškos sąmonės, tarp sielos sąmonės ir tarp aukščiausios savo sąmonės. Pajausti kaip tos sąmonės, neužstrigdamos gali cirkuliuoti jūsų sąmonės kanalu. Jūsų galvoje neturi būti jokių minčių. Širdyje jokių troškimų ar lūkesčių, kad kažką pajusite ar pamatysite ir laukti. Ramiai laukti ir mėgautis ta vidine ramybe. Ir, jei aukštesnieji planai manys, kad jau esate pasiruošę įeiti į savo praeities įsikūnijimus ir transformuoti ten esančią neigiamą energiją, tada jūs patirsite viziją. Ir viskas bus tiesiog vedama, parodoma, aiškinama. Jums nereikia paties kažką mąstyti, analizuoti. Reikia tik atsiduoti matymui. Bet, matote, nėra taip paprasta, pamatai ir atidirbi. Pakeisti buvusio įsikūnijimo energetiką ir atlaisvinti sielos dalelytę iš ten sukurto negatyvumo galima tik tada, jei jau šiame gyvenime būtent tam jausmui, kuris užspaudė sielos dalelytę praėjusiame gyvenime, jūs nebejaučiate jokio prisirišimo. Tarkime, sielos dalelytė užstrigo praėjusio įsikūnijimo negatyvioje  kaltės energijoje. Vadinasi, neišspręsite šios problemos tol, kol šiame gyvenime neišsivaduosite iš kaltės jausmo. Nesvarbu kas tą jausmą jums galėjo sukelti, bet jei jis jumyse yra aktyvus, iškylantis iš kažkur giliai – jūs savo dalelytės tikrai nesusigrąžinsite. O jausmai, kurie mumyse yra atėję iš praeitų įsikūnijimų, visados yra daug stipresni, nei šiame įsikūnijime sukurti. Todėl su jais yra sunkiau susitvarkyti. Bet jūs juk to ir mokotės. Ir, tarkime, jūs sau atleidote, jūs pagaliau savyje užčiuopėte, kodėl tas jausmas jumyse buvo aktyvus, jūs jau turėsite galimybę keisti praeitį. Bet, prieš tai turite išmokti pajusti savo sąmonės kanalo vientisumą. Turite išmokti medituoti ir stebėti regėjimus, kuriuos jums paduoda, o ne kuriuos patys kuriate. Kaip tai atskirti? Jeigu regėjime yra visiškai netikėta jums mintis, arba pajaučiate, kad mintys dėliojasi visai ne jūsų stiliumi, tai jau galite tikėtis, kad matote viziją. Prieš einant susirinkti savo sąmonės dalelyčių, reikėtų tiesiog išmokti išjausti tą sąmonės kanalo vientisumą ir bendrauti su savo aukštesniąja sąmone. Tame procese jūs galite pastebėti savo sielos charakterį, jos veiksmų spragas. Jūs galite suprasti ar sielos norus būtina įgyvendinti, ar tai tik sielos prisirišimai prie tam tikrų jos išgyventų patirčių. Toje meditacijoje, jūs galėtumėte atskirti aukštesniąją savo gyvenimo paskirtį nuo sielos plano paskirties, tuo labiau nuo žemiškojo plano paskirties. Noriu priminti, kad visos paskirtys yra reikalingos savo laiku. Negalima ignoruoti nei savo žemiškų norų, nei savo vidinio balso minčių. Kaip turite išmokti išjausti savo sąmonių vientisumą, taip pat ir savo kasdienybėje turite į vientisumą apjungti žemiškuosius planus, sielos planus ir aukštesniosios sąmonės planus. tada bus harmoningas gyvenimas, patenkinantis visas jūsų sąmonės sritis.

Matote, jūs gyvendami Žemėje, labai norite pajusti dangiškuosius planus. o jūsų aukštesnioji sąmonė atvirkščiai, ji nori išjausti būtent žemiškojo gyvenimo situacijas. Todėl, jei pasinersite tik į meditacijas, tik į bendravimą su subtiliuoju pasauliu ir nesidžiaugsite paprasta žemiška kasdienybe, jūs pažeisite sąmonės sklaidos vientisumą. Tada siela vėl turės grįžti į Žemę, kad išmoktų vertinti laiką, gyventą Žemėje, kad išmoktų pajausti akimirkos žavesį. Todėl negalima paneigti žemiškojo gyvenimo darbų, pramogų, bendravimo su artimaisiais, su draugais ir t.t. Svarbu yra siekti savo mokslo žinių, siekti savo karjeros, turėti santykius ir tam tikrą materialią bazę, kad jaustumėtės nesuvaržyti  ir turėtumėte sąlygas skirti laiko savo dvasiniams poreikiams. Sąmonės vientisumą išsaugoti galite tik sustabdę save dienos veikloje. Nors minutei. Sustabdote ir įvertinate su kokiais jausmais šia akimirką esate, kokios mintys šią akimirką dominuoja. Ir jeigu ten yra įtampa ir kitokia netvarka, tai jau turite rasti laiko save atstatyti į vidinę pusiausvyrą. Kai žmogaus sąmoningumas žemas, jis negali suvokti kas yra vidinė pusiausvyra. Nes jo ego gali sukurti visai kitokį supratimą, ką reiškia gyvenimo malonumas, ką reiškia pasitenkinimas. Sąmoningas žmogus suvoks, kad išmokti išjausti savo sąmonių vientisumą – tai kūryba, tai kruopštus darbas, tai didžiulė savidisciplina ir savikontrolė. Bet tai įvaldžius jau galima atlikti daug subtilesnes savo gyvenimo paskirtis. Jei iš išorės pažvelgtumėte į tokio žmogaus gyvenimą, jis pasirodytų labai nuobodus. Bet tas žmogus savo gyvenimo nuobodžiu nepavadintų, nes jis kas akimirką gali patirti tam tikrus suvokimus, tam tikrus stebuklus, suvokti tam tikras žinias ir jo gyvenimas bus daug aktyvesnis ir įdomesnis, nei tų, kurie aiškiai reiškiasi savo kasdienybėje.

Prisiminkite, šioje knygoje jau nebus kalbos apie paprastus dalykus, apie tai kaip save valdyti, kokius santykius su žmonėmis ir pačiu gyvenimu kurti. Šioje knygoje kalbėsiu apie vidinį pasaulį ir ten vykstančius procesus. Kaip tvarkytis su išoriniu pasauliu jums turėjo padėti Pakylėtųjų Valdovų perduoti laiškai „Savęs ir Visatos pažinimo link“ knygose (jei imtume šio tęstinio mokymo kryptį). O čia nersime į savo vidinė pasaulį ir dar į gilesnius savo sąmonės sluoksnius. Todėl, norint aiškiai suvokti apie ką yra kalbama, jūs jau turite mokėti stebėti save, suprasti kas jumyse teigiamo ir neigiamo, turite gebėti valdyti savo mintis ir jausmus ir gebėti išjausti gilesnius procesus. Kitu atveju, ta knyga suteiks tik žinias, kaip turėtų būti ir ko jums reikėtų siekti. O tai jau irgi yra pagalba žmogui, kuris stengiasi susivokti savyje ir savo subtiliuose planuose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: