7 ciklai (III-01)

Žmogaus vidinis pasaulis yra nuostabi ir galinga struktūra, kuri žemiškoje erdvėje pasireiškia labai maža dalimi. Žmogaus vidinį pasaulį sudaro pajautimai subtiliojo pasaulio, sąmonės impulsų skleidžiami virpesiai, minties materializacijos galia ir besąlyginės meilės jausmo – gyvybės šaltinio klodai.

Žmogus, įžengęs į savo vidinį pasaulį, gali jame rasti labai daug informacijos apie buvusius ir būsimus gyvenimus. Apie sukauptas išmintis kitų žmonių, apie sukauptas patirtis ir būsimas galimybes. Ką žmogus pajėgs suvokti, jau priklausys nuo to, kur jis sutelks savo dėmesio energiją. O dėmesio energiją valdo ne tik protas, bet ir jausmai, patirtys, iliuzijos, lūkesčiai. Žmogui nukreipti savo dėmesio energiją  į tikslingas užduotis yra labai sudėtinga. Argi lengva išgerti nelabai skanų, bet maistingą kokteilį vietoj gardaus kvapo kavos puodelio. Jūsų dėmesys iš karto susitelkia į tai, kas jums žinoma, išbandyta, priimta kaip malonų dalyką. Taip ir su informacijos gavimu iš savo vidinio pasaulio informacinio lauko. Jūs, pagaudami tam tikrus impulsus, iš karto susikoncentruojate į tai, kas jums jau nors kiek pažįstama, sava, priimtina. O naujus pajautimus, nors ir norite juos patirti, nesąmoningai atstumiate. Bet tikslingai sukoncentravus savo dėmesio energiją, jūs galite išgryninti informaciją ir suvokti tai, ko dar neteko suvokti. Todėl, pradėdami skaityti šią knygą susitelkite į čia rašomas žinias, o ne į tai, ką jau kažkada girdėjote, skaitėte, išjautėte. Nelyginkite informacijos su jums žinomomis tiesomis, o ramiai skaitykite ir mėginkite priimti informaciją taip, kaip ji jums paduodama. O ji paduodama laipsniškai, vis leidžiant jūsų suvokimui daugiau aprėpti, daugiau suvokti ir giliau išjausti šiose žiniose esančią tiesą.

Ne apie išorinį pasaulį bus kalbama šioje knygoje ir ne apie tai, kaip būtina valdyti savo mintis ir jausmus, kaip būtina gyventi, susitelkus į pozityvumą, į kūrybą. Čia bus rašoma apie tai, koks yra žmogaus vidinis pasaulis. Kaip nepaklysti naujuose matymuose ir potyriuose. Kaip atskleisti savo vidinius talentus, gebėjimus, kaip suvokti savo paskirtis. Nors kiekvieno žmogaus esminė paskirtis ta pati – savęs ugdymas, savo brandos stiprinimas, kiekvienas iš jūsų turite ir savo atskirą, tikslingą paskirtį, kuri suderinta su Žemės vystymosi matrica. Kiekvienas žmogus turi savo tikslingą vietą šioje Žemėje ir jo paskirtys gali keistis sulig kiekvienu jo sąmonės atsiskleidimo momentu. Tai yra, vienos paskirtys būna, kai žmogus gyvena labai asmenišką savo žemišką gyvenimą, kitos paskirtys atsiranda, kai žmogus sąmoningai renkasi įsiklausyti į savo vidų, savo sielos balsą. Dar kitos paskirtys būna, kai prabunda žmogaus esybės sąmonė. Iš tiesų, paskirtys būna užprogramuotos žmogaus čakrose. Pirmoje knygoje buvo rašoma apie čakras, tai prisiminkite jų paskirtis ir suvoksite, kad kiekvienai čakrai stipriau išsisukus, atsiveria naujos galimybės. O kartu atsiveria ir naujos gyvenimo paskirtys. Vieni žmonės užstringa ties pirmos čakros sklaida, kiti (dauguma) ties antros čakros sklaida. Bet vis daugiau atsiranda žmonių, kurie harmoningai susilieja su savo sielos planu ir išskleidžia savo sielos paskirtis. Vėliau išsiskleidžia aukštesniosios sielos sąmonė, esybės žemesniosios sąmonės paskirtys, esybės aukštesniosios sąmonės paskirtys, dvasinės sąmonės paskirtys.  

Kai žmoguje stipriai veikia antroji čakra, tai žmogaus paskirtis jums yra labai aiški. Pasirūpinti šeima, savimi, pasiekti tam tikros karjeros, patenkinti tam tikrus fiziologinius poreikius ir pasidžiaugti gyvenimu. Gyvenimu džiaugtis visada reikia, tik gyvenimo pajautimo kokybė visada keičiasi. Ji tampa vis gilesnė, brandesnė. Kai žmoguje aktyvi trečioji čakra, žmogus iškelia sau klausimą: kas aš esu? Kokia mano gyvenimo paskirtis? Ką norėtų daryti mano siela? Tokiu atveju žmogaus ego aprimsta. Tiesa, jis kai kada sukelia sumaišties bangas, bet jau būna sėkmingai valdomas. Žmogus sustabdo savo gyvenimo akimirką ir pamėgina įsiklausyti į save. Kas jame gyvena? Kokie jausmai, kokios mintys, kokie prisiminimai, baimės. Ir atsirenka, ką palikti savyje kaip vertybę, o ką tiesiog paleisti. Paleisti prisirišimus tiek prie gerų dalykų, tiek prie blogų dalykų. Paleisti savo nesąmoningo elgesio sukurtas pasekmes, paleisti jį draskančius jausmus ir susitelkti į tai, ką jis gali daryti šią akimirką. Jis atsisako galvoti apie praeities sunkumus ir į ateities baimes nežiūri. Susitelkia į tai, kas yra dabar jame ir aplink jį. Ir su tuo kuria savo ateitį. Žmogus panyra į savianalizę, bet nekaltina savęs ar kitų, o tiesiog išmeta iš savo dėmesio lauko tai, kas tikrai šią akimirką nebeduoda daugiau naudos. Reikia neapkrauti savo dėmesio energijos nereikalingu bagažu. Jei jūs sutelkiate dėmesį į tai, kas praeityje buvo skausminga, tai automatiškai atitraukiate dėmesį nuo to, kas dabartyje ir ateityje gali būti gerai. Jei sutelkiate dėmesį į ateities baimes, tai automatiškai atitraukiate nuo dabarties akimirkos gerų galimybių. Jūsų dėmesio energija – kaip prožektoriaus šviesa. Ji neapima visumos. Ji apima tik dalį jūsų sąmonės lauko. Todėl turite valdyti savo dėmesio energijos matymo lauką. Nereikia paneigti, kas buvo negera, reikia prisiimti atsakomybę už buvusias klaidas, bet nereikia savęs smerkti ir savęs kaltinti. Reikia tiesiog susitelkti į kitas veiklas ir nebesielgti taip, ką jūs vadintumėte klaidomis. Dėmesio energija turi materializacijos galią. Ji jūsų sąmonės lauke išryškina tam tikras mintis, jausmus, potyrius ir juos apgaubia išsipildymo arba, kitaip tariant, materializacijos energija. Jeigu jūsų dėmesys bus sutelktas į skausmą, kaltę, baimę, tai tos energijos ir dominuos jūsų gyvenime. Jeigu sutelksite dėmesį į pasitikėjimą Kūrėju, į tiesą, į meilę, tai šios savybės ir dominuos jūsų gyvenime.

Pasaulis kupinas pačių įvairiausių energijų. Diapazonas yra labai didelis. Nuo tamsių ir sunkių energijų iki šviesių, kupinos palaimos energijų. Ir kokioje vietoje sustos jūsų dėmesio energijos prožektorius, jau priklausys tik nuo jūsų pačių. Tą jūsų dėmesio energijos kryptį gali įtakoti aplinkiniai žmonės, gali įtakoti jūsų prisiminimai, prisirišimai ir daugybė kitų dalykų. Bet sąmoningas žmogus turi pastebėti, kas jį įtakoja ir pats turi rinktis, kur sukoncentruoti savo dėmesio energiją. Ugdykite naują įprotį – išlaikykite sukoncentruoto dėmesio energiją į pozityvumą. Pamatysite, kaip tai nelengva, bet kai išsiugdysite tą gebėjimą, jūsų gyvenimas palengvės. Jūs sakysite, kad taip apgaudinėjate save, kad pasaulyje daug blogų dalykų, kad neįmanoma gyventi pozityvume. Bet jei taip sakote, vadinasi, jūsų dėmesio energija apšviečia tą pasaulio dalį, kurioje yra daug tamsių ir sunkių energijų. Žinoma, jų yra, bet taip pat yra ir šviesių lengvų energijos. Kodėl nesutelkus savo dėmesio į jas? Kas jums trukdo pakreipti savo dėmesio energijos prožektorių truputį į kitą pusę? Paletė įvykių yra didžiulė, paletė galimybių realizuotis tam tikriems įvykiams yra didžiulė ir tikrai niekas jūsų neverčia rinktis tik sunkias energijas. Jūs renkatės tai, kas jums patinka. Ir tai yra tiesa. Sakysite nepatinka skausmas, baimės, bet iš tiesų, tai jus traukia. Jei netrauktų, to nesirinktumėte. Žmogus kiekvieną akimirką gali pradėti gyventi naujai. Jeigu jis išmoktų gyventi čia ir dabar, jis neprisirištų prie jau išgyventų įvykių, o susidėliotų sau tai, kas aplink jį ir jame liko geriausio ir vėl gyventų naujai. Nustokite prisiminti kas buvote. Suvokite kas esate. Ir nemąstykite kas galėtumėte būti ar kuom norėtumėte būti. O jeigu sustosite prie minties – kas esate, jūs įeisite į savo vidinį pasaulį ir suvoksite, kad esate ne vien savo minčių, jausmų ar elgesio pasekmė. Esate galinga sąmonė, egzistuojanti amžinybėje. Tai su tuo turtu ir gyvenkite. Tai savyje išgryninkite ir išnaudokite savo žemiško gyvenimo kūrybai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: