7 ciklai (III-I)

O štai taip prasidės trečioji “7 sąmonės augimo ciklai“ knyga:

Žemės atmosferą paliečia neoninė energija. Ji pamažu skverbiasi per ozono sluoksnį ir pamažu įsilieja į kolektyvinės sąmonės lauką. Taip prasideda pokytis,  kurį žmonija išgyvens per savo aukso amžių. Kiekviena žmogaus sąmonės dalelytė persismelkia nauju žinojimu, kas yra tiesa. Ji kintanti, ji nuolat atsinaujinanti, ji išsiskleidžianti stulbinančiu grožiu ir jėga. Žmogus užmerkia akis, pakreipia galvą į Saulę ir šypsosi: prasidėjo nauja era. Prasidėjo naujas gyvenimo etapas, kuris leis žmogui save suvokti ne vien tik kaip fizinį, emocinį ar mentalinį kūnus, o ir kaip beribę visumą. Kaip sąmonę, kuri persismelkia per laiką ir erdves, kuri persismelkia per žvaigždynus ir visatas. Žmogus pakelia galvą ir nusišypso: pagaliau atėjo ilgai laukta valanda, kai jis susitapatina su Kūrėju.

Ši akimirka ateis, kai žmogus savyje suaktyvins visus savo sąmonės laukus, kai į Žemę nusileis naujos struktūros šviesos dalelytės, leidžiančios pakeisti dabartinę sampratą apie gyvenimą. Šviesos dalelytės, prisotintos psichine galia, sukurs naujos materijos pagrindus. Naujoji materija leis žmogaus kūrybai naudoti ne vien kietą materiją, bet ir dvasinę materiją. Žmogus gebės savo fizinį kūną transformuoti į šviesos kūną, su kuriuo įeis į daugiaplanę erdvę ir apjungs skirtingų materijų šviesos dalelytes į naują kūrinį, į naują formą, kuri kaip tranzistorius skleis virpesius per skirtingus erdvės planus ir vienu metu gebės funkcionuoti skirtingo subtilumo erdvėse. Žemėje tas daiktas turės materialią formą, bet kartu jis turės savo formas visuose subtiliuose planuose ir veiks darniai per visus planus. Nebebus daiktų ar įvykių, kurie vibruotų tik žemiškuoju dažniu. Kiekvienas daiktas, kiekvienas santykis, kiekvienas procesas veiks per tiek dimensijų, per kiek leis jį sukūrusio žmogaus psichinė galia.

Visos žmogaus sąmonių dalelytės vienodai aktyviai veiks žmogaus sąmonės kanale ir, žinoma, vienodai aktyviai veiks sielos ir esybės sąmonės kanaluose. Kiekviename atskirame virpesių dažnyje žmogaus kūryba pasireikš vienodai aktyviai, kiekvienas sukurtas objektas turės sąmoningą jėgą veikti pagal paskirtį visuose planuose. Jeigu dabar galėtumėte ginčytis dėl to, kad kiekvienas daiktas turi savo sąmonę, tai ateityje tokių ginčų nebus. Nebus daikto, kuriame nebūtų atitinkama sąmonė. Žmogaus kūrybos instrumentas bus ne energija, bet sąmonė. Įsivaizduokite sąmonę, kaip šviesos dalelytes, kurias galima laikyti ir materija, ir energija. Žemesnių virpesių dažnyje matysis materijos formos, aukštesnių virpesių dažnių materijoje jau matysite tik šviesos siluetą su savo sąmoninga paskirtimi. Dar aukštesnių virpesių dažnyje liks tik daikto idėja, kuri bus pritaikyta aukštosios materijos funkcionavimui. Žmogus nebegalvos apie išgyvenimą materijoje, jis galvos kaip įtvirtinti idėją į materiją, kad ji galėtų sėkmingai funkcionuoti subtiliuosiuose planuose. Materiali daikto ar elgsenos paskirtis pirmiausia atitiks inkaro paskirtį – įžeminti idėją, kad aukštesniuose lygmenyse ji išlaikytų formą.

Stovės žmogus, atsukęs veidą į Saulę, ir šypsosis. Jis žinos, kad Saulė – tai išminties materija, ir jis, žmogus, tą išmintį jau geba įvaldyti. Įvaldyti psichinę galią, kuriančią materiją visuose sąmonės lygmenyse. Nuo žmogaus gebėjimo įvaldyti išminties materiją priklausys, kokiose dimensijose jis galės kurti ir kokiuose erdvėlaikiuose bus jo pagrindinė veikla. Žmogus pats pasirinks, į kokį erdvėlaikį sutelkti savo dėmesio energiją. Norint pasiekti šią sąmonės būseną, jūs turite suvokti procesus, kurie pakeis požiūrį į gyvenimą, į žmogaus galimybes – ir visa tai jūs rasite šioje knygoje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: