Ankstyva mirtis – tai tragedija ar dovana

Teko gyvenime susipažinti su vienu geru žmogumi. Jis buvo paprastas, nuoširdus, gal net per geras savo užimamoms pareigoms. Tas nuostabus žmogus susirgo onkologine liga ir išėjo iš šio pasaulio. Aš, manau, kaip ir dauguma jį pažinojusių žmonių, pagalvojau, kodėl Dievulis jį taip anksti pasiėmė? Nuoširdus, geras, nekeldavo pykčio scenų, mėgo gamtą, buvo pozityvus žmogus, o užklupo liga ir neišgijo.

Praėjo keletą metų ir vienas mano draugas, pažinojęs tą patį žmogų, sako, kad jį sapnavo, bet sapne niekur jo negalėjo rasti. Tada mes kartu mėginom sukoncentruoti dėmesį į anapusinį pasaulį ir pamėginti tą sielą apčiuopti. Sukoncentravusi dėmesį, pamačiau tamsią erdvę, tarsi būtų neapšviestas rūsys, o aukštai lubose atvertas dangtis, pro kurį sklido šviesa. Į tą šviesą iš rūsio vedė laiptai. Rūsio viduje aš pamačiau tą sielą ir jos paklausiau, kodėl ji nelipa tais laiptais link šviesos? Ji man atsakė, kad jaučia daug nuoskaudų, kad mirė, kad paskutiniais darbo metais patyrė daug negarbingų kitų žmonių poelgių jo atžvilgiu. Tos nuoskaudos taip jį spaudžia, kad jis nenori eiti į šviesą. Tikriausiai išgyventos patirtys jį atitolino ir nuo tikėjimo Dievu.

Aš matau, kaip užsiveria rūsio dangtis ir jaučiu, kad jam visai užsivėrus ši siela ir liks amžiams žemų vibracijų lygmenyje, kur negaudama šviesos tik silpnės ir sekantis įsikūnijimas gali būti dar sudėtingesnis. Tą akimirką tikrai sunerimau, ką daryti, kad ta siela norėtų atsilaisvinti nuo savo nuoskaudų ir norėtų lipti tais laiptais. Aš paėmiau už rankos ir mėginu tempti tais laiptais į viršų, bet man neužtenka jėgos. Jam energijos paduoti mėgino visi, kas dalyvavo tame procese, tai yra, tas vyras, kuris jį sapnavo ir jo žmona. Bet dangtis vis labiau vėrėsi, o sielos pakylėt vis nepavyko.

Tą akimirką sušvito erdvė virš rūsio ir aš pamačiau ateinantį Jėzų. Jis pasilenkė pro angą, padavė ranką sielai ir ją iškėlė į paviršių. Dangtis užsidengė, bet mes visi jau buvome šviesioje erdvėje. Aš ir klausiu Jėzaus, ar šią sielą pasiims angelai, kad ją pagydytų, atstatytų? Jėzus pasakė, kad ne ir kreipėsi į sielą pats: sako, eikime kartu, aš tave pavaišinsiu arbata ir atsisėdę pasikalbėsime, ką tu išgyvenai Žemėje ir kalbėsime tol, kol tau taps aišku, kur darei klaidas, kad teko taip anksti mirti. Buvo aišku, kad tas pokalbis vyks tol, kol to vyro siela susivoks, kokie jo įsitikinimai buvo klaidingi, kokie charakterio bruožai neleido jam teisingai elgtis.

Praėjo dar kelios savaitės ir vienos meditacijos metu, pajaučiau to vyro sielą. Ji man ir sako: ačiū, kad padėjote. Pakalbėjęs su Jėzumi aš suvokiau, ne tik tai, kad suformuotos nuoskaudos neleido man pakilti, bet ir tai, kokie neteisingi mano poelgiai suformavo situaciją, kad taip greit miriau. Man davė ligą, kad susivokčiau, ką neteisingai dariau, kad būčiau ryžtingesnis, atsakingesnis už savo veiksmus ir man parodė, kad visą savo gyvenimą nuolat dariau nedovanotinas klaidas. Man gyvenimas suformavo daug progų augti, o aš tarsi nesąmoningai tą laiką pragyvenau ir nekūriau gyvenimo, o plaukiau pasroviui. Man suformavo ligą, kad išdegintų suformuotą to gyvenimo karmą. Aš galėjau daug daugiau padaryti šiame gyvenime, bet to nesistengiau daryti. Ir kai susiformavo liga, Karminė Valdyba svarstė, ar man užteks jėgų pakeisti požiūrį į save ir savo gyvenimą, ar turėsiu jėgų gyventi kitaip. Ir kai buvo nuspręsta, kad dėl savo charakterio aš vis tiek nesikeisiu ir neįdėsiu pastangų kitokio gyvenimo kūrybai, tai, kad nebeformuot naujos karmos – aš miriau. Man Karminė Valdyba nebeleido daugiau smukti žemyn ir formuoti neigiamą karmą. Ir tik po pokalbio su Jėzumi supratau, kad mano ankstyva mirtis, tai ne tragedija, o dovana, nes buvo sustabdytas mano sielos nykimas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: