Kaip siela tampa angelu

Norisi pasidalinti mintimis apie išėjusias sielas, kurios tampa angelais. Iki šiol maniau, kad angelai yra subtiliosios būtybės, kurios globoja žmones, bet patys nesikūnija į Žemę, o žmogaus siela negali tapti angelu. Bet seansų patirtys tą mano mintį paneigia.

Atvyko moteris, kurios sūnus anksti mirė nuo širdies smūgio. Kiekvieną kartą dirbant su ta moterimi šalia jos jausdavosi sūnaus siela. Buvo gera matyti, kad siela jaučiasi gerai ir norėdavo bendrauti. Vieną kartą jaučiu, kad sūnaus siela sėdi ant kėdės ir mąsto. Klausiu apie ką taip mąstai? Jis sako, kad paprašė aukštesnių būtybių leisti tapti savo mamos angelu. Aš paklausiau ar tai yra įmanoma? Jis atsakė, kad svarbu gauti leidimą iš aukštesnio lygio būtybių. Pateikdamas prašymą jis motyvavo tuo, kad nori žemiškąjį pasaulį pažinti iš subtiliojo plano. Jis aukštesniajai hierarchijai kalbėjo apie tai, kad pažino pasaulį būdamas įsikūnijime, o dabar nori tą pasaulį pamatyti iš platesnio horizonto. Tuo labiau, kad angelas viską mato spalvomis (tai man vėl nauja žinia). Visą veiksmą Žemėje angelas mato per spalvas ir geba viską plačiau suvokti nei žmogus. Ir, kalbėdamas vyresniajai hierarchijai, jis užsiminė, kad patirtis Žemėje ir patirtis angelų sferose leis jam sukaupti daugiau žinių, kurias galės panaudoti kitame įsikūnijime. Jo prašymas buvo patenkintas per kelias minutes. Aš „regėjau“ kaip jam už nugaros pradėjo skleistis sparnai. Jis sušvito daug stipresnėmis šviesomis, nei buvo anksčiau. Ir taip tapo savo mamos angelu.

Praėjus mėnesiui pas mane atvyko kita moteris, kurios sesuo anksti mirė nuo ligos ir paliko dvi dukras. Jautėsi, kad motinos siela užstrigo žemame energiniame lygmenyje. Mergaitės sielvartavo dėl motinos mirties, artimieji sielvartavo, tą skausmą išgyveno ir pati mirusiosios siela. Skausmas – tai prisirišimas, kuris neleidžia sielai atsilaisvinti ir pakilti į lygmenį, kuriame galėtų tęsti savo evoliuciją. Reikėjo paduoti daug energijos, kad ši siela išsivaduotų iš skausmo. Man vienai nepakako jėgos atstatyti šios sielos harmoniją ir tada pasirodė Jėzus. Iš Jo sklindanti šviesa apgaubė tą sielą ir ji atsigavo. Jėzus jos paklausė, ar ji norėtų tapti savo mergaičių angelu? Siela pagalvojo ir atsisakė: ji vis dar labai prisirišusi prie savo buvusios šeimos, todėl paprašė leidimo jai gimti savo mergaitės šeimoje. Jėzus sutiko su jos prašymu, bet prieš įsikūnijant ji turinti atsigauti, todėl angelai nusivedė ją į sferą, kur ji gydysis nuo patirto skausmo ir pasiruoš naujam įsikūnijimui.

Teko per seansą susidurti ir su atvirkštiniu variantu. Dirbant su moterimi, suvokiau, kad ji yra įsikūnijęs angelas. Kai jis buvo angelu subtiliajame plane, tai jam nepavyko apsaugoti savo globojamos šeimos taip, kaip norėjosi ir jis pasiprašė leidimo įsikūnyti Žemėje ir padėti savo buvusiems globotiniams jau iš žemiškų pozicijų. Visos sielos, anksčiau buvusios vienos šeimos nariais vėl buvo surinktos į šeimos ratą, tik tą ratą papildė ir juos globojęs angelas. Per meditaciją gavau žinią, kad angelų lygmenų yra mažiausiai 15. Jų yra skirtingos veiklos sferos, gal būt ne visi angelai gali įsikūnyti ir kaip ne visos sielos gali tapti angelais. Tikiuosi per kitas patirtis gausiu dar informacijos apie angelus ir išėjusių sielų gyvenimus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: