Penkios pakopos

   Vėl dalinuosi turėta patirtimi per seansą. Pradėjus dirbti su moterimi, pasirodė, kaip iš aukštai taku – laiptais leidžiasi senas vyriškis su barzda, ilgais rūbais. Priėjęs kiek arčiau jis prisistatė esąs Viešpats Hostijus. Man reikėjo pasikelt savo vibracijas ir pakelt tos moters vibracijas tiek, kad jos šviesos kūnas galėtų pasiekti Viešpatį Hostijų. Tada jie susikibo rankomis ir pradėjo lipti laiptais į viršų. Priėjo šviesos kamuolį, tarsi Saulę, įėjo į vidų, o ten Pasaulio Motina padavė tai moteriai žibuoklių puokštę ir knygą. Atsivėrė ta knyga ir joje išryškėjo eilutė, kur informacija buvo skirta tai moteriai. Pasiėmusi knygą, moteris su Hostijumi vėl susiėmė už rankų ir pradėjo leistis laipteliais žemyn. Priėjus penktą laiptelio pakopą nuo apačios Hostijus ir sako: aš žemiau lipti nebegaliu. Tai tavo vystymosi pakopos ir kai tu pati pajėgsi palipti ant trečios pakopos, tau knygoje išryškės tekstas ir tu tas žinias galėsi skaityti. Tada Viešpats Hostijus paaiškino, kad tos pakopos tai sąmonės lygmenys.

Pirma pakopa – tai žemiškasis pasaulis: žemiškoji sąmonė ir čia žmogų globoja, saugo angelai.

Antra pakopa – tai Viltis ir Ramybė. Šioje pakopoje tą moterį saugo ir veda pažinimo keliu sielos vedlys.

Trečia pakopa – Tikėjimas ir Išmintis. Šiame sąmonės lygmenyje jau padeda Pakylėtoji Valdovė Guan In.

Ketvirta pakopa – Žinojimas. Šiame lygmenyje moko Arkangelas Mykolas.

 O penktoje pakopoje laukia Viešpats Hostijus, su kuriuo per daugybę pakopų galima žengti iki šviesos namų.

Šios pakopos nusakytos konkrečiai tai moteriai, manau, kiekvienas turi savo pakopas ir savo vedlius. Mano subjektyvia nuomone, antroji pakopa yra sielos sąmonės žemesnysis lygmuo, o Tikėjimas ir Išmintis – sielos plano aukštesnioji dalis, o ketvirta pakopa – dvasios plano žemesnioji dalis. Ir kai ta moteris sugebės patikėti savimi ir Mokytojais, kai nuramins mintis ir išmoks gyventi ramybėje, jai atsivers Išmintis ir ji galės perskaityti savo gyvenimo knygą. Taip pat ši informacija leidžia daryti prielaidą, kad skirtingame savo sąmonės lygmenyje su mumis bendrauja skirtingi Mokytojai. Ir viskas priklauso nuo mūsų gebėjimo pakylėti savo sąmonę į vis aukštesnį lygmenį ir jame išlikti tiek, kad suvoktume apie ką kalba Mokytojai. Pagal šią struktūrą aš galėčiau sakyti, kad būnant antroje pakopoje man pavyksta susisiekti su sielos vedliu Arktūru, trečioje pakopoje mane veda Jėzus, o ketvirtoje pakopoje, kurią pasidalinčiau į dvi dalis, mane veda Arkangelas Gabrielius ir Arkangelas Mykolas, o penktoje pakopoje laukia Viešpats Maitrėja.

Dažnai užduoda man klausimą, kodėl vienu metu jaučia vieną Mokytoją, kitu metu – kitą. Gal tai ir priklauso, kokiame lygyje yra sąmonė ir kas pajėgia su tavimi bendrauti. Ir nuo to priklauso ar vedlys padeda žemiškuose reikaluose tiesiogiai patardamas, ar Mokytojas pamokas ir patarimus suteikia per gyvenimo įvykius. Šis straipsnis labiau skirtas apmąstymams, nei norui pateikti konkrečią informaciją, tik norėjosi tuo pasidalyti, kad ir jums būtų aiškiau susigaudyti savo pajautimuose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: