Darbas su sielomis

    Susitikus su viena pažįstama moterimi, ji man sako, kad mano mirusio tėvo siela dar kartą nori su manimi susitikti ir kad tai geriausia padaryti ryte. Prieš kokį mėnesį aš su ta moterimi buvau susitikusi ir dirbant su ja, ji pajuto, kaip atėjo pasikalbėti mirusio vyro siela. Išsiaiškinom, kad tai buvo mano tėvo siela. Kad jis sėkmingai nusileistų ir išsiryškintų erdvėje, aš jam padaviau energijos. Jis perdavė, kad tam tikros nuodėmės (jo atžvilgiu – polinkis į alkoholį), nesutrukdo sielai atsilaisvinti ir pakilti į aukštą energinį lygį. Svarbu, kad darant tas nuodėmes, neišreikštum agresijos, ypatingo neigiamumo. Jis perdavė kelias asmenines žinutes šeimos nariams ir pakilo. Vėl pasiprašė papildomos energijos, kad galėtų lengviau išeiti iš Žemės erdvės. Padaviau jam spindulį ir jis pasitraukė. Praėjo pora savaičių ir moteris, per kurią vyksta kontaktas su tėvu, pasakė, kad jis nori perduot žinią. Vieną rytą susitarėme atlikti tą seansą. Moteris sako, kad šį kartą ta siela ateina iš aukštesnio lygmens, nes struktūra jau kitokia. Nebėra aiškios formos, jis toks ilgas, nors žmogaus kūno forma išlikusi. Besileidžianti tėvo siela vėl paprašė paduot energijos, nes jis truputėlį užstrigo leisdamasis per Žemės energinius sluoksnius, kurie yra kaip vaivorykštė  (tai man patvirtino, kad užrašyta knyga „7ciklai“ realiai yra teisingai, nes kas ten parašyta, man visai nauja ir vis nedrįsau jos nei spausdint, nei kitiems duot paskaityti. Bet dabar po truputį ją kelsiu į tinklapį, gal ir jums bus įdomu ją paskaityti). Nusileidusi siela kalbėjo tik viena tema: ji sakė, kad po praėjusio susitikimo ir po to, kai aš ją sustiprinau savo dėmesio energija, ji pakylėjo keliomis pakopomis aukščiau energiniuose sluoksniuose. Ir tai tėvo sielą labai nustebino. Jis išsiaiškino, kad aš dabar turiu papildomą gebėjimą sustiprinti išėjusias sielas, kad jos galėtų atsilaisvinti iš žemesnio energinio plano ir kad aš turėsiu dirbti šioje srityje vis labiau. Išeidamas padėkojo už papildomą energiją, kuria dabar gavo ir abejojo ar pajėgs dar kartą apsilankyti, nes po to papildomo kiekio energijos jis gali būti pakylėtas ten, iš kur Žemė aplankoma labai retai.

Antrą dieną su kitu klientu man pasirodė viena siela, kuri pasiprašė pagalbos. Tas miręs vyriškis buvo vienišius, šeimos neturėjo, už jį niekas nesimeldė ir niekas neprisiminė jo nei gerai, nei blogai. Žodžiu, palaikymo energijos iš niekur negavo, bet karma matyt jo nebuvo tokia sunki, kad neleistų jam pakylėti iš savo energinio lygmens ir Angelai ( o gal sielos vedliai) jį atvedė pas mane, kad padėčiau. Pasimeldžiau už jį, padaviau energijos ir jis pasitraukė. Bet įdomumai prasidėjo vėliau. Atvyko moteris, kurios sūnus mirė dar jaunas. Jis dažnai pasirodydavo kartu su ja, pasakojo kaip ledus mėgo valgyti, kaip mamą myli. Bet tą dieną įvyko keistas procesas. Ta siela „atsisėdo“ ant kėdės prie spintutės. Stebėjo kaip mes dirbame ir netikėtai sako: „aš pasiprašiau aukštesnių institucijų, kad leistų man tapti savo mamos angelu. Aš pažinau pasaulį būdamas žmogumi, pažįstų jį būdama siela, bet būnant angelu viską gali pamatyti dar kitaip: per spalvas, per virpesius. Tai be galo įdomu ir nauja patirtis būtų man“. Ir jis atsiklausė subtilesnių būtybių ar gali tapti angelu, o kai gavo leidimą, aš turėjau paduoti jam papildomos energijos, kad pasikeistų jo statusas, suprantu, kad prasiplėstų jo sąmonė ir jo gebėjimai, jutau kaip už nugaros jam išsiskleidė sparnai.

Praėjus savaitei įvyko dar rimtesnis procesas. Pirmą kartą atvyko jauna moteris seansui. Kaip ir dauguma, atvyko su savo klausimais, su savo problemomis, bet procesą vykdančios jėgos visiškai nepažvelgė į jos norus ir viskas vyko kita vaga. Dirbant su ja, aiškiai pajaučiau, kad į mane kreipiasi jos siela. Sako, paduok jėgos konkrečiai man. Padaviau jai spindulį ir aš kartu su ta siela pakilome į labai šviesią erdvę. Pasijautė, kaip vibracijos pasikeitė, procesas įsitempė, pasijautė begalinė atsakomybė ir kruopštumas. Aš vis daviau spindulį į tą procesą (teisingiau, per mane ėjo spindulys į tą procesą). Ir supratau, kad tos moters esybė (dvasia) formuoja iš savęs dar vieną sielą. Jos pasiekimų momentumas buvo toks didelis, kad ji turėjo energijos pradėti formuoti papildomą sielą, o per mane paduota energija, tą procesą tik sustiprino, mažiau reikėjo energijos paimti iš tos moters gyvenimo. Atrodė, kad esybė iš savęs išspjauna energinį kamuolį – iš didelio energinio kamuolio atsiskyrė mažas energinis kamuolys. Toks džiaugsmas pasijautė, atrodė, kad visos tos esybės sielos džiūgavo. Suprantu, kad tam procesui nebebus naudojama tos moters energija ir jos sveikata pradės stiprėti, o fizinis kūnas atsigauti. Tik aš pati jaučiausi taip pavargusi, lyg tai sunkų fizinį darbą būčiau dariusi.

Ar tokie procesai įdomūs žmonėms, kurie ateina pas mane norėdami pataisyti savo santykius su kitais žmonėmis, norėdami išsiaiškinti ateitį? Tikriausiai, kad neįdomūs, bet mano darbas nepriklauso nuo mano ar kliento noro. Mokytojai dirba su savo programa, pagal savo norus. Ir tie norai retai sutampa su kliento norais. Tie norai sutampa su žmogaus sielos ir esybės norais. Gerai, kad šį kartą ta jauna moteris viską suprato ir ramiai priėmė mano žodžius.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: