Pakylėtųjų Valdovų planas padėti kitoms civilizacijoms

    Vieną vakarą, skaitant knygą, pasidarė bloga. Suprantu, kad kažkas niekaip kitaip neatkreipia į save dėmesio, tai sujudino per savijautą. Susikaupiu ir girdžiu kaip Marija sako: tu rytoj keliauji dirbti į Klaipėdą, kai ateis jauniausia tos dienos klientė, prisimink mane ir susisiek su manimi.

Nuvykusi į Klaipėdą išsiaiškinau, kad pirmoji mano klientė ir bus jauniausia. Pradėjus su ja dirbti pamėginau susisiekti su Marija. Per rankas perėjo stipri, deginanti energija, kurią nukreipiau į moters širdį, kad ją sustiprinčiau. Pamačiau, kaip toje moteryje formuojasi krištolinis obeliskas ir jis pamažu kyla vis aukštyn. Obeliskas buvo gal kokiu metru didesnis nei ta moteris. Krištolinis obeliskas pradėjo į save sugerti kosmoso šviesas ir pats pradėjo spinduliuoti įvairiomis spalvomis. Suvokiau, kad per tą obeliską aš keliu tos moters žemiškąją sąmonę vis aukščiau. Pasiekus esybės sąmonę išryškėjo vaizdas: lyg tai mudvi stovėtume Saulėje iš kurios spindintis takas veda link akinančios šviesos. Girdžiu balsą: palydėk moterį link Dievo. Supratau, kad ta akinanti šviesa – tai Dievas. Paėmiau tą moterį už rankos ir mudvi nuėjome taku link Dievo. Dievo nemačiau, bet jaučiau, kaip Jis šypsosi ir sako: „Gerai“. Tada vėl girdžiu balsą iš šono: skubėkite atgal, kol nesudegėte. Aš vėl paėmiau tą moterį už rankos ir nubėgau atgal link Saulės, temdama už rankos savo klientą. Po to greitai suformavau grįžimą link žemiškosios sąmonės. Tarsi nėrėme žemyn. Kai jau nusileidome į sielos planą, mano draugė sugalvojo ten paskraidyti, bet aš griežtai uždraudžiau ir parsitempiau ją į žemiškąjį planą. Tuo metu obeliskas per vidurį kaip bangą išskleidė šviesą, o materijoje ta šviesa išėjo per moters meilės čakrą. Kai sufokusavau dėmesį į kambario erdvę, tai aplink tą moterį mačiau daug gyvūnų ir į gyvūnus panašių figūrų. Kilo mintis, kad ji turėtų išskleisti gamtos jėgos energiją nelaisvėje gyvenantiems gyvūnams.

Seansas baigėsi. Suvokt, ką jis reiškė ir kodėl Marijai tai buvo taip svarbu liko kaip ir neaišku. Galvoju, kodėl Dievas nieko daugiau nepasakė, tik žodį „Gerai“. Mes jokio klausimo neuždavėme, jokios minties neturėjome, kodėl pas Jį einame ir tokio pasakymo nesupratome. Aš tik pasijuokiau, kad žodis „gerai“, vis tik geriau nei žodis „blogai“.

Po seanso nuėjome atsigerti arbatos, bet pajutau, kaip kyla įtampa ir kažkas jungiasi pokalbiui. Jau į kambarį suėjome visos, kas buvom virtuvėje. Po minutėlės pasijungė kalbėtojas (ne viską pažodžiui užrašau, po kalbėjimo kai kas pasimiršta, bet parašysiu bent jau esmę): Aš esu Ochėjo žvaigždyno Valdovas. Tu, Violeta, palydėjai šią moterį link Dievo, kad Jis galėtų įvertinti ar ji pajėgi įgyvendinti užduotį, kurio planą sugalvojo Pakylėtieji Valdovai. Dievas pažiūrėjo į tą moterį ir sutiko su Pakylėtųjų Valdovų planu, todėl atsakė „Gerai“. Ši moteris per meditacijas, kurios vyks Krajono sodelyje, turės per savo obeliską priimti Kūrėjo Išmintį ir per savo meilės čakrą nusiųsti spindulį į pasaulius, kurių gyvybės formoms reikia Kūrėjo išminties. „

Suvokiu, kad dėl kažkokių tai priežasčių kai kurių pasaulių gyvybės formos nepajėgia priimti Kūrėjo Išminties energijos tiesiogiai ir Pakylėtieji Valdovai sugalvojo planą tam panaudoti žmogaus tyros širdies kanalą. Ir kaip suprantu, tai tikrai buvo Pakylėtųjų Valdovų planas, kuriam pritarimą reikėjo gauti iš paties Kūrėjo. Aš turėjau padėti pakelti tos moters sąmonę iki jos aukščiausiosios sąmonės dalies ir palydėti iki Dievo. Gavus sutikimą, per meditaciją, moteris pajėgs priimti Kūrėjo Išminties energiją į save ir per meilės čakrą spindulius tikslingai pasiųs į tuos pasaulius, kuriuos parinks Pakylėtieji Valdovai. Ji su savo komanda tai turi daryti iš eilės po 3 kartus, o po pusmečio tai pakartoti.

Viena yra turėti vaizdinį, visai kas kita yra jį interpretuoti. Bet vis tik norisi pasvarstyti, ką reiškia šis seansas. J.Black knygoje „Slaptoji pasaulio istorija“  rašoma, kad „obeliskas, tai tarsi žaibolaidis, traukiantis dvasinę Saulės įtaką. Jis traukia dvasinių hierarchijų bekūnes būtybes. Jie veikia žmones pasąmonės lygmeniu, kuriuo didžiosios bekūnės būtybės pasiekia mūsų protinę erdvę.“  Matyt tam ir buvo suformuotas krištolinis obeliskas, kad jis pritrauktų į žemiškąjį planą Kūrėjo Išmintį ir išspinduliavus per tyrą širdį, pasiektų kitų pasaulių būtybių protinę erdvę. Dar kas užkliuvo, tai, kad situaciją aiškino Ochėjo žvaigždyno Valdovas. Jei prisimenate Ochėjo laišką apie kelionę į kitą civilizaciją (http://pazinimolink.com/be-kategorijos/susitikimas-su-kita-civilizacija/), tai toje planetoje gyvybės forma atrodė kaip medūzos. O toje pačioje knygoje, kurią jau citavau vėl rašoma: „ Jei mitologijoje pirmoji gyvybės epocha buvo valdoma Jupiterio, tai dėl precesijos valdantis žvaigždynas buvo Žuvys. Kai Saulė pradėjo kilti Žuvų žvaigždyne, iš pusiau skystos substancijos, dengusios Žemės paviršių, susitelkė nauja forma. Tai buvo ankstyviausia embrioninė žuvies forma, galbūt kiek panaši į dabartinę medūzą, ilgainiui išsivystanti į žmogų.“ Galiu manyti, kad Ochėjo žvaigždyno gyvybės forma, kuri panaši į medūzas, tik pradėjo savo evoliucinį kelią ir kažkokiu būdu bus galima jai padėti, siunčiant Kūrėjo Išminties energiją. Bet galiu ir klysti, gal Ochėjo žvaigždyno Valdovas buvo vienas iš tų, kurie kūrė planą kartu su kitais Pakylėtaisiais Valdovais, kaip padėti žemo sąmoningumo gyvybės formoms  bręsti. Bet kokiu atveju, mano jaunoji klientė tapo bendradarbe su Pakylėtaisiais Valdovais ir ji atliks vienas iš pačių svarbiausių  savo gyvenimo užduočių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: