Gyvenimas skirtinguose energiniuose lygmenyse

   Turėjau mažą, buitišką atradimą. Jis toks netikėtas ir paprastas, kad net sugalvojau apie tai rašyt. Šiame puslapyje nėra daug mano pamąstymų, nes aš nelabai mėgstu rašyt savo mintis. Bet būna temų, kurios ima ir tarsi pačios pasirašo. Matyt ir čia Mokytojai padeda.

Guliu lovoj, ruošiuosi miegui ir iškyla viena paprasta mintis apie pinigus. Teisingiau, apie pinigų trūkumą. Ir prasidėjo lavina minčių. Suvoki, kiek daug reikia pinigų seno namo remontui, kiek jų reikia kitoms problemoms spręsti ir žinai, kad jų tiek turėti neįmanoma. Tada kilo kitos mintys, baimės, nuoskaudos ir t.t. Žodžiu, realybė pasirodė labai bloga. Ir tada kilo kita mintis: juk tų pinigų niekada nebuvo tiek, kiek reikėtų ir visos, tos išvardytos galimos baimės visados egzistavo. Kodėl aš apie tai negalvojau jau kokius metus laiko? Ir kodėl taip lengvai ir paprastai gyvenu, jei turiu, ar galėčiau turėti, tiek problemų? Kas tai? Rožiniai akiniai, dėl kurių nematau realybės? Manau, kad ne, tiesiog visą tą laiką gyvenau pakylėtai – toje realybėje, kur viskas klostosi daug paprasčiau. Reikia knygą išleist – atsiranda papildomų pinigų, reikia, kažką padaryt, atsiranda žmonių, kurie padeda ir gyvenimas eina be įtampos. Žinoma, aš neturiu didelių lūkesčių, bet ir neturiu didelių nuoskaudų, kad kažkas neišsipildo. Bet visko man pakanka, kad galėčiau gyventi ir mėgautis gyvenimu. O vakarykštės mintys parodė, kaip skaudu ir sunku gyventi toje aplinkoje, kur viską mėgini spręsti tik savo jėgomis, kur remiesi tik savo logika, kur visiškai neegzistuoja pasitikėjimas Kūrėju, pasitikėjimas Gyvenimu. Galite sakyti, kad save apgaudinėju ir nematau blogio, esančio šalia, bet juk visados egzistuoja blogis ir gėris. Kaip blogis turi teisę užimti mūsų mintis, taip ir gėris turi teisę užimti mūsų mintis. O tada pradeda veikti traukos dėsnis: panašus panašų traukia. Arba dar kitaip tariant: minties realizacija. Aš neneigiu, kas gyvenimas gali būti sudėtingas, bet kas kaip tai supranta irgi yra skirtumas. Žodžiu, labai nenorėčiau grįžti į lygmenį, kurį vakar prisiminiau, nes juk jame dažnai ir gyvenau. Ir būtent tada supratau, kad tikrai egzistuoja skirtingos realybės. Kokioje norime, tokioje ir gyvename. Gal ne norime, bet kuriame, formuojame, išskleidžiame iš savęs.

Dar viena mintis iš seansų praktikos:

Buvo atvykusi seansui moteris su vaiku. Ji norėjo, kad pažiūrėčiau vaiką. Kol dirbau su vaiku į kambarį atėjo mano baltoji katytė. Ji yra labai meili, visados išsireikalauja dėmesio iš žmogaus. Bet šį kartą ji atėjo, atsisėdo moteriai ant kelių ir įkando. Kai moteris perspėjo, kad katė kandžiojasi net nepatikėjau. Žiūriu – tikrai vėl kanda. Ką gi, sakau, reikia tau sėst ant kėdutės ir pasižiūrėsiu kas iššaukė tokią reakciją mano katės. Jauna, graži moteris, o visa energetika tamsi. Svarbiausia, kad ne iš jos sklinda ta tamsa, o ją kažkas apgaubia. Jos gyvenime nėra aplinkos, kuri formuotų tokią tamsą, tai užsidaviau klausimą, kas formuoja tą tamsą? Atėjo atsakymas – krikšto mama. Krikšto mama apie ją tikrai nieko blogo negalvoja, bet ji su mergaite susieta per krikštą ir jų energiniai laukai persipina. Kadangi ji yra gerianti ir turinti negeras draugijas, tai jos energinis laukas tamsus. Ir tas laukas persipina su jaunos moters lauku. Astralinis pasaulis apgaubė ją, neleidžia jai skleisti savo vidinės šviesos ir tas tamsumas iššaukia negeras reakcijas ne tik katinui, bet ir jos vaikui. Vėl pasikartojo mintis, kad krikšto tėvai veikia savo krikšto vaikus kaip tikrieji tėvai. Jei tikrųjų tėvų nepasirinksi ir gimsti jau surištas karminiais ryšiais, tai krikšto tėvus parenka tėvai ir gauni papildomą karminį bagažą arba papildomą šviesos srautą, kuris padeda gyvenime. Čia jau priklauso nuo pasirinkimų. Ką daryti, jei situacija yra negera, nes vaiku būdamas net krikšto tėvų nepasirenki? Reikėtų bent jau mintyse pasakyti, kad atsiriboji nuo krikšto tėvų energinio lauko, kad jų nevertini, nekritikuoji ir nesureikšmini jų gyvenimo, neformuoji nuoskaudos, kad neskiria tau tinkamo dėmesio. Tiesiog, reikia pasistengti atsiriboti širdimi nuo jų ir jų gyvenimo stiliaus. Ir paprašyti angelų, kad jie atlaisvintų tuos negerus ryšius, kaip rašė Viešpats Maitrėja laiške “Kaip pasiruošti miegui“

https://pazinimolink.com/2018/07/22/kaip-pasiruosti-miegui/

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: