Sielos nušvitimas

    Vienai mano klientei rudenį buvo labai sunku, tada nuo jos nusiėmė tamsių energijų blokai. Bet susitikus prieš naujus metus vis tik norėjosi, kad ji pas mane atvyktų dar kartą. Ir štai susitikome vieną labai gražų žiemos rytą. Kylanti saulė raudonai nudažė sniegą ir dangų, šaltukas žėrėjo erdvėje. Visa tai labai nuteikė pakylėtai.

Pradėjus seansą, pasijautė, kad einame į jos ir mano praeitį, kai gyvenome Tibete. Ten jautėsi toks pat gražus oras. Kalnuose jautėsi šaltukas, o saulė nutvieskė kalnų viršūnes. Pasijuto, kad tą akimirką atliekamas įšventinimas. Įdomiausia tai, kad tai nebuvo praeities keitimas, čia jautėsi tokia būsena, tarsi dalyvaučiau laiko kilpoje. Atrodo, kad sugrįžau į tam tikrą laiko momentą ir ten dalyvauju procese, kuriame tos moters įsikūnijimui suteikiamas įšventinimas. Įdomu tai, kad tuo laiku, kai gyvenome Tibete, buvo aišku, kad tas vienuolis (mano klientė) negaus įšventinimo tol, kol sekančiame įsikūnijime neatliks tam tikrų sprendimų savo gyvenime ir nepasirinks dvasinio tobulėjimo kelio. Jau tuo metu buvo aišku, kad bus galimybė per laiko kilpą grįžti iš ateities į dabartį ir gaut įšventinimą. Aš tiksliai nežinau, ką reiškė tas įšventinimas, tik būsena buvo labai pakylėta, tame procese dalyvavo ne tik vienuoliai, bet ir Dvasios Mokytojai energiniame plane.

Po to įšventinimo, grįžome į dabartį. Labai sukilo vibracijos ir per tos moters energinį kanalą jos sąmonė pakilo taip aukštai ir tarsi sprogo, nušvito. Būnant ten aukštai, jos sąmonės kamuolys į save priėmė labai daug žydrų kamuoliukų, drugelių – naujos sąmonės dalelyčių, ir tie kamuoliukai per jos sąmonės kanalą atėjo į Žemės erdvę ir pasklido į žmonių krūtines, tarsi suteikdami galimybes sustiprinti savo vidinį žinojimą. Kambarys prisipildė galinga jėga, vos galėjo fiziškai atlaikyti tas energijas, bet buvo labai gera. Tada prisijungė Išminties Valdovė San Chrit ir paaiškino, kas įvyko: šios moters siela pasiekė nušvitimą. Tai buvo įmanoma tik todėl, kad šiame gyvenime ji priėmė teisingus sprendimus, o tai sudarė sąlygas per laiko kilpą jos praeitam įsikūnijimui gauti įšventinimus. Jos siela subrendo ir perėjo į kitą dimensiją, perlipo į kitą pakopą. Siela patyrė nušvitimą, jos vibracijos nebežemės. Žemiškame gyvenime moteris toliau gyvens savo gyvenimą, darys savo naujus sprendimus, išgyvens savo naujas pamokas, gal tik užduotys keisis, sąmoningumas greičiau augs. Bet jos siela pasiekė nušvitimą ir ta akimirka buvo nuostabi. Kaip San Chrit sakė, tai svarbiau nei gimimo diena, nes įvyko pokytis sielos amžinybės gyvenime.

Aš manau, kad yra skirtumas, kai žmogaus sąmonė išgyvena nušvitimą ir kai nušvitimą patiria siela. Sielos sąmonės nušvitimas įsitvirtina amžinybėje, protu patiriamas nušvitimas įtakoja tik tą gyvenimą, o sureikšmintas nušvitimas dar net sustiprina žmogaus ego. Išgyvent sielos nušvitimą – tai didžiulis džiaugsmas, su tuo labai sveikinu tą moterį, bet dar didesnis džiaugsmas yra suvoks, kad ji galės tikslingiau save išreikšti, kad jos gyvenimo užduotys bus reikšmingesnės, reikalaujančios dar didesnės atsakomybės už savo veiksmus ir galinčios dar didesnį poveikį daryti aplinkai, formuojant pozityvų gyvenimą sau ir aplinkiniams.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: