Tūkstantmečių karmos atlaisvinimas

    Dirbant su viena moterimi, man parodė jos sielą. Siela buvo apkibusi tamsos šešėliais ir jai buvo taip sunku, kad nenorėjo net gyventi. Ji buvo apkibusi astralo siurbėlėmis, kurios taip pat yra įsikūnijime. Truputį pasimečiau, kaip astralo siurbėlės gali būti įsikūnijime? Vėliau tapo aišku, kad kai kurios sielos jau daug laiko praleidžia astrale, jos nepakelia savo vibracijų ir kūnijasi į Žemę iš astralo lygmens. Kodėl šias sielas pasivadino astralo siurbėlėmis? Nes, jos traukia energiją iš žmonių, šalia kurių jos gyvena. Tos sielos yra nusilpusios, jos gali egzistuoti tik kitų žmonių energijų sąskaita, todėl jos ir pavadintos siurbėlėmis.

Aš pamėginau tos moters sielą atlaisvinti, tiesiog išplėšiau iš tamsos gniaužtų ir kartu su ja pakilau į sielos planą. Moters sielą pasitiko sielos vedlys. Jis nusivedė tą sielą link džiaugsmo jūros. Siela pamažu žengė į tą jūrą. Ją labai degino tai, kas dar buvo aplink ją nešvaraus likę, bet galiausiai ji paniro į tą džiaugsmo jūrą. Jautėsi kokia didžiulė sumaištis jos sieloje, kiek daug įvairiausių jausmų tarpusavyje kovoja. Aš mačiau, kaip plaukiodama džiaugsmo vandenyne ji valosi nuo savo patirtų skausmų, kaip harmonizuojasi jos kūnas. Laukiau šalia vandenyno, kada ji išnirs, bet supratau, kad greitai tai neįvyks. Bet pajaučiau kaip virš vandenyno susiformavo kažkas didingo. Suvokiau, kad tai tos moters esybė. Kol siela plaukiojo vandenyne ir harmonizavo savo jausmus aš susitikau su jos esybe. Tada prasidėjo veiksmas, kuris pareikalavo daug mano pačios fizinių jėgų. Pasirodė Viešpats Surja ir jis pakvietė mane su ta esybe įžengti į Saulę, esančią virš džiaugsmo vandenyno. Ta Saulė – tai Sirijaus žvaigždė, kur renkasi pakylėtos kosminės būtybės ir kai kada apsilanko esybės, esančios įsikūnijime. Mano užduotis buvo palydėti į tą Saulę moters esybę. Ten ta esybė buvo tarsi pripildyta naujos gyvybės ir staiga pajutau, kaip nuo tos moters esybės atšoksta visa žemiška karma. Ta karma, kaip sunkūs luitai krito žemėn, net žemė sudundėjo. Labai keistas fizinis jausmas buvo, tarsi per mane tas sunkumas atsilaisvino. Aš vos ant kojų pastovėjau, bet stengiausi susikoncentruoti kas vyksta. Nukritus tai karmai (milijonus metų senumo karmai), moters esybė perėjo į kitą šventyklą. Pagal neseniai patirtas meditacijas apie esybės (dvasios) pamokas Arkangelų šventykloje, aš suvokiau, kad ši esybė atliko visas užduotis, kurias turėjo atlikti tam tikro arkangelo ašrame. Teisingiau, ji ne atliko visas užduotis ir neatsilaisvino nuo karmos pati, o viskas įvyko seanso metu, nes dėl kažkokių, man nesuprantamų priežasčių, ji buvo atlaisvinta nuo milijono senumo karmos ir pakeitė dvasios (esybės) vadovą. Ją perėmė mokyti Metatronas. Kas prieš tai ją globojo, suvokti negalėjau, nes buvo per sunku fiziškai atlaikyti. Esybė gavo naujas užduotis, siela kol kas dar tebeplaukioja džiaugsmo vandenyne, kol save harmonizuos, o fiziniame plane pokyčiai tvirtinsis trejus metus. Pokyčiai kels daug chaoso, pasitrauks nuo jos jai nereikalingi žmonės, atšoks astralinės siurbėlės. Gal būt, bus ir sveikatos problemų. Visi jos kūnai turi prisiderinti prie išvalytos, tyros esybės vibracijos, kad galėtų ateityje formuoti esminius pokyčius žmonijai.

Retai būna tokie seansai, kurie pareikalautų tiek fizinės, emocinės ir psichinės ištvermės, bet patirtas džiaugsmas atstoja visus sunkumus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: