Kaip atsirado Žvaigždūnė?

   Ilgą laiką nieko nerašiau, bet ne todėl, kad nieko nevyko, o todėl, kad tiek daug vyko ir visko sudėliot į lentynėles vis nepavykdavo. Bet užrašytas Viešpaties Maitrėjos laiškas, kaip ir padėjo viską apjungti. Kai vieno žmogaus paprašiau pažiūrėt į mano praeitus gyvenimus, atsakė paprastai: neįmanoma jų įžiūrėt, vis Pakylėtųjų Valdovų energija matosi. Vėliau vis tik pamatė tuos mano įsikūnijimus ir pasakė, kad nuo įsikūnijimo Paryžiuje, kai ten bendravau su Sen Žermenu, buvo sugalvota performuoti mano sandarą sekantiems įsikūnijimams. Vietoj sielos suformavo Pakylėtųjų Valdovų energinius srautus ir jie prisijungę prie mano esybės sąmonės ašies galėjo įeiti į įsikūnijimą. Per vieną susitikimą su skaitytojais, vienas žmogus patvirtino tą mintį, pasakydamas, kad mano skleidžiamų virpesių dažnis atitinka Pakylėtųjų Valdovų dažnį ir tai gali būti prigimtiniai dalykai. Tada aš paklausiau Mokytojų, kaip čia yra? Ir man atsakė, kad į tą kanalą iš karto prisijungė 42 Pakylėtieji Valdovai ir kitos kosminės būtybės. 43-sis prisijungė vėliau ašramėlyje – tai Andrijanas Hošė. Ir tiesa, toks procesas buvo ir niekaip negalėjau suvokti kaip jis manyje įsikūnijo, ar aš esu jo įsikūnijimas, kur tada Viešpats Maitrėja, jeigu jis anksčiau sakė, kad sudaro 80 proc. mano sandaros dalies? Klausimų po to proceso liko ir liko jie neatsakyti iki šios dienos. O jau metai, tikriausiai, praėjo. Dabar suprantu, kad pagrindinę dalį sudarė Viešpats Maitrėja, likusią dalijosi kiti. Bet mano aukščiausioji sąmonė vis tik nebuvo užspausta, tik ji neturėjo tikslo pasireikšti. Kai žemiškoji sąmonė atsilaisvino ir pradėjau priimti laiškus ir energijų srautus, manyje galėjo pasireikšti Viešpats Maitrėja. Taip aš gavau du vardus Violeta – Maitrėja.

Sekmadienį, po komandos darbo, su manimi prasidėjo keisti procesai. Jie vyko labai subtiliame lygmenyje, nes jaučiausi kaip išsiskaidau, kaip ten stipru ir karšta. Jaučiau kaip nuo mano pagrindinės sąmonės dalies atsijungia tam tikra dalis ir dar girdžiu, kaip sako, kad tapau savarankiška ir mano kosminis vardas – Žvaigždūnė. Tą procesą ir fiziškai buvo sunku atlaikyti, nors jokio didelio negerumo nebuvo. Tiesiog jaučiaus labai pavargusi ir truputį pažeidžiama. Komandos nariai tai pajuto ir suformavo apsaugą. Man buvo neaišku, kas su manimi įvyko ir aš kitą dieną nuėjau į Violetos – Maitrėjos ašramą. Nuėjus ten neberadau Viešpaties Maitrėjos. Įėjus į ašramo vidų, ten matydavau degančią ugnį ir šalia du krėslus. Viename sėdėdavau aš, kitame – Maitrėja. Po šio proceso kėdžių neliko, Maitrėjos nemačiau ir tai iškėlė dar daugiau klausimų, kas vyksta?

Pagalvojau, kad nuo savo aukščiausiosios sąmonės dalies atsijungiau aš pati ir tapau savarankiška, bet kai mėginau susijungti mintimis su ta atskira dalimi, tai vėl niekas neišėjo, jokio kontakto. Tada kilo dar pačių įvairiausių idėjų, kas ten nuo mano aukštesniosios sąmonės dalies atsijungė ir tikrai nei vienoje idėjoje nekilo mintis, kad čia atsijungė Viešpats Maitrėja, kaip kad parašė laiške https://pazinimolink.com/2018/11/02/zvaigzdune/

. Iš ryto, meditacijos metu, pakilau pasižvalgyti į eterinį planą, norėjau gaut atsakymus į nors vieną savo klausimą, bet atsakymų ten nebuvo, niekas su manimi net nesikalbėjo, tik parodė, ką tuo metu veikia kai kurie Mokytojai. Pavyzdžiui, Sen Žermenas savo ašrame turėjo konferenciją su mokslininkais. Guan In meditavo ir skleidė meilės vibracijas Žemei (nuostabus vaizdas buvo, kaip ji ramiai sėdi eteriniame plane  ties Indija ir skleidžia įvairiausių spalvų bangas visai Žemei). Pamačiau ir Viešpatį Maitrėją su būriu mažų vaikų, kuriuos mokė, kaip Jis išskleis savo energiją per jų kūnus. Matėsi konkrečiai vaikai, todėl supratau, kad tai jau įsikūnijusios Žemėje sielos, tik gal dar nelabai subrendusios (nes jau iš savo seansų žinau, kad daugumos žmonių sielos yra vaikų amžiaus. Teisingiau, žmogaus sąmonė sielos plane yra vaikų amžiaus). Pasidžiaugiau regėjimais ir viskas tuo baigėsi. Dabar suvokiu, kad Viešpats Maitrėja dirba su kitomis sielomis ir per jas skleis savo mokymą. Jis jau užsiėmęs naujais procesais, lieka ir man užsiimti naujais darbais.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: