Kai nesutaria Mokytojai

     Atėjo moteris seansui ir iš karto pasirodė pikta siela, kuri nori jai atkeršyti ir blokuoja jos energinius srautus. Pavyko nustatyti, kad tai siela kareivio su kuriuo ta moteris, būdama taip pat kareiviu, susitiko karo zonoje. Moteris – kareivis, tą kitą žmogų nušovė. Aš klausiu tos sielos, kodėl tu taip pyksti, juk tai karas, visi vykdėt ne savo užduotis? Jis atsako, kad labai pasitikėjo savo jėgomis, jam sekėsi kariauti ir jis nesitikėjo būti nušaunamu. Tiesiog, prieš mirtį jam sukilo vyriškos ambicijos, kurios iki šiol neleido jam atsilaisvinti nuo tos praeities akimirkos. Po derybų ir įrodinėjimų, kad jis yra neteisus, pavyko tą sielą atlaisvinti iš tos situacijos ir palydėti į aukštesnį energinį lygmenį. Pirma dalis kaip ir baigėsi.

Po to su ta jauna moterimi analizavome jos gyvenimą. Paklausiau jos ar ji ką nors žino apie savo gimimą, nes iš to laikotarpio kyla problemos. Ji pasakė, kad kai mama jos laukėsi, o broliukas buvo mažas, svarstė, gal reikia pasidaryti abortą. Bet mama susapnavo Mariją, kuri paragino pagimdyti šį vaiką, tai moteris taip ir padarė.  Kalbant apie tai, pasijautė, kaip Atėnė Paladė labai greitai vaikšto savo erdvėje ir pyksta. Nustebau, ar gali Pakylėtieji Valdovai pykti? Dar kartą pasižiūriu – tikrai pyksta, ir ne šiaip sau pyksta, o net labai. Girdisi: „ir vėl ta Marija įsikiša, ten kur nereikia“. Tada dar labiau nustebau, nes Atėnė Paladė pyko ant Marijos. Niekaip negalėjau suprasti, kodėl jos pykstasi ir ką man šioje situacijoje daryti. Pasirodo, Atėnė Paladė, būdama Karminės Valdybos narė, buvo suplanavusi tos moters sielos karminius atidirbimus. Ji suplanavo, kad ši siela, už poelgius kare, šiame įsikūnijime negims. Patirs abortą ir taip atidirbs karmą. Buvo parinkta tinkama šeima, suformuotos tinkamos tam sąlygos, bet štai įsikišo Marija ir visą Atėnės Paladės darbą sugadino. Situacija man pasirodė labai sudėtinga, tuo labiau, kad aš negaliu patarinėt ar nuramint Pakylėtųjų Valdovų. Tada pasikviečiau Sanat Kumarą. Jis paaiškino, kad abi Pakylėtosios Valdovės yra teisios. Atėnė Paladė yra Karminės Valdybos narė ir ji seka, kad visi karminiai procesai būtų įgyvendinti. Marija, šiuo atveju, pažiūrėjo į sielos gyvenimą iš platesnių pozicijų – ne dviejų įsikūnijimų. Ji žino, kad ta siela yra brandi, ir vieno gyvenimo klaidos, tuo labiau, kad kare žmogus vykdo karo vadų valią, o ne savo, negali sutrukdyti įsikūnyti brandžiai sielai. Ji pasirodė mamai sapne ir paprašė gimdyti, o žmogaus laisva valia Žemėje yra svarbiausia ir motinos pasirinkimas lėmė, kad mergaitė gimė. Viskas galėtų būti gerai, mergaitė gimė, gyvena, bet kodėl iki šiol pyksta Atėnė Paladė? Pasirodo todėl, kad erdvėje egzistuoja paleista programa: mergaitė negimsta – nėra jos gyvenimo. Bet mergaitė gimė (Marijos dėka) ir yra kita programa – mergaitė gyvena. Vienu metu egzistuoja dvi programos ir tai jaunai moteriai nepavyksta sukurti šeimos, pagimdyti vaikų, nes veikia programa – jos nėra. Kilo klausimas, ką tokiu atveju daryti. Atėnė Paladė nebežino, kaip suformuoti karmos atidirbimą, kai paleista gyvenimo programa, o karma liko neatidirbta. Seanso metu buvo mėginta keisti praeitį, bet nepavyko. Tada Sanat Kumara perėmė tos moters karmą į save ir savyje ją sudegino. Iš erdvės dingo programa, kad karma neatidirbta ir kartu dingo programa – mergaitė negyvena. Kai Sanat Kumarai pavyko sudeginti tą karmą (tuo metu teko Ritai prisijungti prie seanso ir padėt Sanat Kumarai), jis apsikabino Atėnę Paladę ir Mariją, ir jie visi kartu nuėjo. Atėnė Paladė dar atsigręžusi pasakė, kad ji sugrįš. Aš net išsigandau, sakau, jei grįši tokia pikta, tai tikrai to nenorėčiau. Ji nusijuokė, kad ne, ne pikta, bet ji sužinojo per ką galima išspręsti daug neatidirbtų karminių reikalų, todėl ir grįš.

Vėliau parodė vaizdinį, kaip Akašos kronikose piešiami gyvenimo taškai, kuriuos turės ta jauna moteris išgyventi, nes dabar liko tik viena programa – gyventi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: