Įsikūnijęs angelas

   Seansui pirmą kartą atvyko moteris, kurią pavadinkime Angele. Ji kalbėjo, kad gimė šeimoje, kur buvo geriamas alkoholis, kad dėl jo mirė tėvai, broliai, liko seserys, kurios taip pat truputį išgėrinėja, ir ji. Angelė vis jaučia kaltę, kad nepavyko padėti tėvams, broliams, kad nežino kaip padėti sesėms. Situacija labai kasdieniška, daug tokių būna ir tikrai apie tai nerašyčiau, jeigu ne atėjęs suvokimas, kas yra ta moteris. Tai buvo pirmas realus susitikimas su angelu, kuris įsikūnijo Žemėje, kad atitaisytų savo kaltes.  Ar angelai daro klaidas? Maniau, kad ne, bet pasirodo jie, kaip ir žmonės, yra emocingi ir kai kada prisiima kaltę už tam tikrų įvykių pasekmes.

Dirbant su ta moterimi, man pavyko suprasti, kad ji yra angelas, kuris savanoriškai įsikūnijo Žemėje, kad padėtų šeimai, kurios ji negebėjo, jos manymu, apsaugot būdama angelu. Parodė vaizdinį, kaip ji, kaip angelas, prižiūrėjo šeimą, kurią sudarė tėvai ir penki vaikai. Ta šeima gyveno mediniame senoviniame name, kur viename gale gyvena žmonės, kitame gale laikomi gyvuliai. Tą lemtingą naktį, kai šeima miegojo, iš krosnies iškrito žarijos ir namas užsidegė. Jis užsidegė taip greitai, kad mirė visa šeima ir angelas labai apgailestavo, kad negalėjo tos šeimos apsaugot, nors iš tikrųjų dėl savo karmos ta šeima turėjo anksti mirti. Angelas susiformavo nuoskaudą ir kaltę, bei pasiprašė įsikūnyti toje šeimoje, kai jie vėl gims Žemėje. Taip, Angelė gimė šeimoje: tėvai ir dar 5 vaikai. Dėl savo karmos, tos šeimos nariai gimė alkoholio įtakojamoje šeimoje. Jie vėl išeina iš pasaulio (tėvai ir broliai mirę), o Angelė apgailestauja, kad nieko negali padėti.

Man parodo, kad ta kaltė yra neteisingai suformuota. Šeimos toks likimas ir net dabar jie visi turėtų anksčiau mirti nei Angelė, nes tada atsilaisvintų užsimezgęs karminis ryšys tarp jos ir tos šeimos. Norint atlaisvinti Angelę nuo kaltės jausmo, Mokytojai organizavo praeities pakeitimą. Man rodo tą seną namą. Vakare į to namo duris pasibeldžia senyva moteris ir pasiprašo leidimo permiegoti. Šeima gyveno vargingai, vietos priimti kitą žmogų nebuvo, bet vis tiek leido tai moteriai permiegoti prie krosnies. Ta moteris – tai save materializavęs angelas. Jis atėjo į tą šeimą ir kai žarijos iškrito iš krosnies, moteris jas surinko ir gaisras neįvyko. Vadinasi, įvykio, kuris suformavo kaltę angelui nebeliko erdvėje, kaip ir nebeliko kaltės jausmo. Taip įvyko atsirišimas Angelo nuo tos šeimos. Liko tik laikas Žemėje, kuris turi būti skirtas žemiškojo gyvenimo pažinimui, grožio išgyvenimui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: