Kelionė į kitą galaktiką

   Vakar vakare įvyko keista meditacija, mėginsiu ją aprašyt, nors buvo momentų, kad atsijungdavau. Mane aplankė Zera. Sako – pakeliaukim. Susiformavo energetinė piramidė ir būdamos jos viduje išskridom į kosmosą. Aplink matėsi žvaigždynai, po to matėsi atskiros galaktikos ir mudvi, savo piramidės pagalba, nėrėm į vienos galaktikos vidų. Įdomus ir labai gražus vaizdas buvo: daug spalvų, net neįprastų mūsų akiai, daug žvaigždžių. Supratau, kad atsidūrėme šalia vienos planetos, kur yra gyvybė. Labai sunku apibūdinti vaizdą, nes jis nelabai fokusavosi – nėra atitikmens mano mąstyme. Gatvės plačios, viskas reaguoja į žmogaus skleidžiamus virpesius. Pamatau moterį. Ji panaši į žmogų. Forma panaši, bet aiškiai pajutau, kad vidus kitoks nei mano. Man Zera ir sako: susipažink, tai dar vienas mūsų bendro sąmonės kanalo įsikūnijimas. Bet tai ne praeitis ir ne ateitis. Tai mūsų bendros esybės dabartinis mano pačios įsikūnijimas kitame pasaulyje. To įsikūnijimo sąmonė papildo mūsų bendrą sąmonę savo patirtimi.

Moteris iš kito pasaulio sureagavo į mus, bet neišreiškė jokių emocijų. Ji sako, kad žinojo, jos mudvi atkeliausim, nes daug įsikūnijimų atkeliauja į jų pasaulį, tai yra natūralu ir tikslinga. Ji sakė, kad nereiškia emocijų, nes jos labai žeidžia kūną ir išeikvoja vidinę energiją. Todėl emocijų išraiškos yra atsisakę, kaip nereikalingos. Jeigu Žemės žmogaus kūnas aplinką suvokia per 5 pojūčius, tai tos planetos gyventojai aplinką suvokia per 120 pojūčių. Jų protas pajėgus apdoroti tiek daug informacijos, todėl ir saugoma vidinė energija. Žmonės toje planetoje nevaikšto, jiems nereikia daryti fizinių pratimų, kad kūnas išlaikytų tinkamą formą. Gatvėmis jie sklando. Judesius gali atlikti, bet tik tada kai to tikrai reikia. Jų mityba visiškai kitokia nei Žemės žmonių, todėl nėra antsvorių, nėra jokių ligų. Maistas tik suteikia papildomos energijos gyventojui, bet jo neapsunkina. kaip jie savęs neapsunkina ir emocijomis. Aš mėginau suprasti kaip jie išjaučia aplinką, kaip visa aplinka derinasi pagal žmogaus skleidžiamus impulsus, bet tada  atsijungiau, o kai vėl grįžau į save, jau buvau savo  laike ir savo erdvėje. Tik galvoje dėjosi kažkokie keisti dalykai. Ji tarsi plėtėsi, ten kažkas sproginėjo, jautėsi nesvarumo būsena ir taip porą valandų. Matyt susitikimas su savo paraleliniu įsikūnijimu padarė pasekmes mano energetikoje.

Man labiausiai įstrigo tas jausmų nebuvimas. Mano įsikūnijimas suprato, kad aš esu jos pasaulyje tam, kad gaučiau kažkokių žinių ir leido tiesiog ramiai stebėti tą aplinką. O tuo metu aš mėginau pajusti kiek daug iš tikro energijos sudegina koks nors vidinis skausmas ar nepasitenkinimas. Mes, savo viduje, savo emocijomis uždegame tokią stiprią nevaldomą ugnį, kad sudeginame didžiulį kiekį mums patiems reikalingos energijos. O dar stebimės, kodėl taip dažnai jaučiamės pavargę, nusilpę – nes nevaldomomis emocijomis sudeginame savo energiją, o atstatyti jos nesistengiame. Savo penkių pojūčių suteikiamos informacijos negebame tinkamai apdoroti, o jei tų pojūčių būtų 120 ir į visus emocingai reaguotume? Tikriausiai, sudegtume vidinėje emocijoje per akimirką.

Ta kelionė leido suprasti, kad kitose galaktikose yra gyvybė, kuri susieta konkrečiai su mumis pačiais. Tai ne ateiviai ir ne keistos būtybės, o mūsų pačių esybės įsikūnijimai, ar net mūsų sielos kitas įsikūnijimas. Jei Zera yra mano buvęs įsikūnijimas, kuris amžinybės atžvilgiu gali ir dabar egzistuoti, tai ta moteris kitoje galaktikos planetoje – tai mano dublikatas. Mes, tikriausiai, esame  aukštesniosios mūsų bendros sąmonės atskiros dalelytės, gebančios per skirtingus įsikūnijimus pildyti save patirtimi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: