OM giedojimas

Dažnai pasitaiko toks regėjimas, kad kalnuose prieinu bedugnę, o antroje bedugnės pusėje yra sielos pasaulis. Norint pereiti bedugnę, reikia labai pasitikėti Mokytoju ir tiesiog per ją žengti, arba laukti, kol kas nors ateis iš anapus ir padės pereiti tą bedugnę. Kai pirmą kartą ja ėjau, tai įdomus jausmas buvo. Žengi žingsnį ir tada man po kojomis susiformuoja takas. Dedi kitą žingsnį atsiranda kitas grindinio akmuo ir taip ėjau iki pievelės, esančios anapus.

Šiame vaizdinyje bedugnę pasiekėme visa komanda. Susiformavo platus takas ir mes visi pamažu pasiekėme sielos planą. Toje pusėje yra žydinti pieva. Visas veiksmas nuolat vyksta toje pievoje. Žmogus susitinka su artima siela ar su angelu, kai kada su Dievu, o kai kada tiesiog su pačiu savimi. Dažniausiai pats save matai vaiko amžiaus. Vieną kartą mėginau išsiaiškinti, kodėl subrendusio žmogaus siela visados pasirodo vaiko ar jaunuolio amžiaus. Maniau, kad tai priklauso nuo sielos brandos. Bet man paaiškino, kad tai priklauso nuo to, kokią sąmonę pajėgiame priimti būdami įsikūnijime. Ir dažniausiai gebame priimti tik vaikišką sąmonę, tai yra, būdami įsikūnijime, nepajėgiame priimti ir atverti visos savo sielos sąmonės. Geriausiu atveju, atskleidžiam sielos, kaip jaunuolio sąmonę, bet dažniau tai tik vaiko sąmonę, kuri tik mokosi pažinti pasaulį ir save.

 Mums žengiant per tiltą toje pievoje pasimatė drakonas, o iš kitos pusės atėjo žmogus su gobtuvu. Net keista pasirodė, kaip tokioje šviesioje pievoje toks tamsus šešėlis yra. Jis rankoje turėjo ilgą lazdą. Dar akimirką ir supratau, kad tai giltinė. Ji priėjo prie tako, pasižiūrėjo į mus ateinančius ir supratusi, kad ne pas ją ateinam, pasiėmė drakoną ir nuėjo. Giltinė nei   vieno iš komandos nario nepasiėmė. Perėjus tiltą, visi susėdome ant pievelės ir horizonte pasirodė Pakylėtasis Valdovas El Morija. Jis pradėjo kalbėti apie tai, kad reikia valyti ne tik žmonijos kolektyvinę sąmonę, bet reikia valyti ir sielos žemesnįjį poplanį, kur iš Žemės grįžtančios sielos parsineša informaciją apie buvusį įsikūnijimą ir parsineša dalį kolektyvinės sąmonės. Tas poplanis užsiteršia. Nauja siela, besiruošdama įeiti į Žemę, į įsikūnijimą, turi pereiti tą poplanį ir iš karto užsideda nešvarumai tos kolektyvinės sąmonės.

Žmogus, gyvendamas Žemėje, kolektyvinę sąmonę valo ir keičia per savo veiksmus, mintis, jausmus. O kolektyvinės sąmonės žemutiniame sielos poplanyje būnant gyvu neįtakoji, nes tai jau sielos planas. Todėl El Morija ragina jį valyti techniškai: giedant Om, reikia sutelkti dėmesį į kolektyvinės sąmonės, esančios sielos žemutiniame poplanyje valymą.  Kiekviena grupė, kuri gieda OM, galėtų nors kelias minutes skirti būtent šiam darbui, t,y. giedoti OM su intencija, kad valote kolektyvinę sąmonę, esančią sielos žemutiniame poplanyje.

Sekmadienį, kai komandoje giedojome OM su tuo tikslu, tai pasijautė didžiulis Mokytojo El Morijos dėkingumas. Matyt, kad tai yra labai svarbu. Svarbu, kad ateinančios stiprios sielos neapsigaubtų iš karto žemų vibracijų energiniu sluoksniu, kuris vėliau labai trukdys išskleisti savo gebėjimus ir atlikti savo užduotis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: