Archetipas: žmogaus tiesa turi atitikti Dievo tiesą

     Krajono sodelyje gyveno prižiūrėtojas, kuris buvo atsakingas už povus. Procese, kai povai pavirto žyniais, prižiūrėtojo nesimatė. Ir štai praeina dar savaitė ir aš keliauju dirbti į Kauną. Vieno seanso metu jaučiu, kaip mano sąmonė truputį išsiskaido, susilieju su tos moters sąmone ir kartu jaučiu, kaip susilieju su povų prižiūrėtojo sąmone. Atrodo, kad apjungiu tos moters ir prižiūrėtojo sąmonę į vieną. Po to pati susirenku ir grįžtu į žemiškąją erdvę. Toks procesas man vyko pirmą kartą. Aš suprantu, kad Prižiūrėtojas tai tos moters ankstesnysis įsikūnijimas. Jeigu jis prižiūrėjo povus, kurie iš tiesų yra žyniai, lieka klausimas, koks jo statusas buvo Atlantidoje? Bet, kadangi atsakymo nedavė, tai matyt, nesu pajėgi jo suvokti. Aš manau, kad dabartyje apsijungus dabartinio įsikūnijo sąmonei su savo pačios Atlantidos įsikūnijimo sąmone, susiformuos galinga sąmonė, kuri dabar prisiderinusi prie materijos, sekančiame įsikūnijime pasireikš visa savo galinga jėga. O gal net šiame gyvenime ta jėga pasireikš? Tai galėsime įvertinti tik praėjus laikui.

Dar po kelių dienų, kalbant su broliu apie Atlantidos žynius, archetipus ir kitus kasdienius reikalus, kilo mintis apsilankyti Gargždų ašrame. Kaip tik buvo tas vakaras, kai Gargždų komanda renkasi maldai. Nuvažiavom, prisijungėm maldai. Mėginau nieko nesvarstyti, tiesiog atsiduoti procesui. Iš karto pasirodė Pakylėtojo Valdovo veidas. Visiškai aiškus, tik jis nepasisakė vardo, todėl truputį susimaišiau, kas jis yra. Jis vardo nepasisakė, nes buvo kaip proceso stebėtojas, o ne dalyvis. Prasidėjo koncentruotos energijos nuleidimas į mūsų erdvę. Atrodė, kad sprogs ne tik fizinis kūnas, bet ir visi kūnai, kuriuos turiu. Skausmas jautėsi visuose planuose. Norėjosi pabėgti, bet suvokiau, kad tai kvaila mintis. Tada pradėjau prašyt, kad baigtųsi tas procesas, o man vis kartojo: pakentėk. Ir vėl pakentėk, pakentėk. Procesui slūgstant atėjo žinia: nusodinome archetipą – kad žmogaus tiesa atitiktų Dievo tiesą. Iš viso yra septyni archetipai, kuriuos žyniai (povai) padės  nuleisti į mūsų sąmonę. Tas archetipas, manau, sėkmingai įsitvirtino mūsų komandos kolektyvinėje sąmonėje. Po proceso jaučiausi, kaip mažam laivelyje audringoje jūroje, siūbavau pati, siūbavo visa aplinka, nepadėjo net maistas prisižeminti.

Kitą dieną kompiuteryje mėginau atpažinti Pakylėtojo Valdovo veidą. Tai Viešpats Surja. Sirijaus tinklapyje rašo: <<Aš pas jus atėjau iš Didžiosios Centrinės Saulės, įveikęs didelius atstumus. Vienok, aš labai jums artimas Valdovas, nes viskas, kas liečia Žemę ir jos evoliucijas, yra mano žinioje ir mano tiesioginėje globoje, todėl, kad kiekvienas evoliucinio vystymosi etapas Žemės planetoje, yra mano lydimas ir kuruojamas betarpiškai. Aš vedu ir nukreipiu Žemės planetos evoliucijas. Aš tas, kuris atsakingas už evoliucijos eigą planetoje. Ir aš esu ta būtybė, kuri yra visada šalia jūsų, nežiūrint į mus skiriantį kosminį atstumą>>.

Vadinasi, Viešpats Surja pats prižiūrėjo, kad mūsų erdvėje, mūsų sąmonėje įsitvirtintų archetipai, kurie gyvavo Atlantidos pakylėjimo laikotarpyje.

Prieš kelias savaites teko susitikti su vienu žmogumi, kuris man netikėtai pradėjo kalbėti tais žodžiais, kuriais nuolat kalbėjo Mokytojai: mažink darbo krūvį, esi pervargusi, visai neskiri laiko savišvietai, neskiri laiko tam, ką turi daryti. Nustok gelbėti pasaulį ir užsiimk tuom, už ką esi atsakinga. Jis pasakė griežtu, neleidžiančiu prieštarauti balsu ir supratau, kad Mokytojai mane griežtai įspėja, kad keisčiau savo dienotvarkę. Per savaitę teko informuot savo klientus apie pokyčius ir dėl mano darbo apimties, ir dėl kainos. Ir nespėjus atstatyti kūno nuo pervargimo, prasidėjo procesai, kurie visiškai išbalansuoja kūną, kurie nuolat reikalauja daug poilsio ir suvoki, kad to nebūtų įmanoma padaryti neturint laisvo laiko. Net paprastas seansas su klientu, kurio metu Angelą nuleidome iš aukštesniojo sielos plano į žemiškąjį planą pareikalavo ilgo poilsio, nes kraujo spaudimas pasiekė beveik 200. Tai man be galo didelė riba, nes esu linkusi turėti žemą kraujo spaudimą. Apie tai rašau todėl, kad yra nemažai žmonių, dirbančių energiniuose planuose. Saugokite save, skirkite laiko sau. Ne tik poilsiui, bet ir savišvietai. Ne pasaulio gelbėt atėjot, o atėjot bręsti kaip siela. Kontroliuokite savo laiką, nes išminčiai reikia trijų komponentų: patirties, žinių ir laiko. O savišvietai tikrai nuoširdžiai rekomenduoju Saulės Zujūtės knygas. Mes darom daug procesų, kurie aprašyti tose knygose, reikia pagaliau suvok ką ir kodėl darom, o ne tik pasidžiaugt, kad „kažką“ padarėm.

O praėjus dar porai dienų, per mane pradėjo tekėti stiprios energijos, surakino koją, kaklą. Žinau, kad jungiasi energija, kuri nori bendraut, tai sėdau prie kompiuterio ir susikaupiau rašyt. Parašau sakinį, ne tai, parašau kitą sakinį vėl ne tai. Taip pusvalandį prie kompiuterio prasidėjus, pasitraukiau nuo jo. Mėginau sukoncentruot dėmesį į Pakylėtuosius Valdovus ir niekas man nepavyko. Tik atsiguliau į lovą ir girdžiu: Aš, Zera, žynė… tada gimė naujas trumpas laiškas ir prisijungė nauja, man visai nepažįstama energija, bet kuri jau nori bendraut.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: