Trečios komandos darbas

    Susirinko ir trečia komanda. Tai buvo didžiausia komanda iš visų trijų. Procesas truputį strigo, nes jautėsi, kad erdvėje kažkas kausto pajautimus ir kaip vėliau sakė komandos nariai, nuo pat ryto jautė tam tikras atakas, kad tik blogai jaustųsi tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Paprašius pagalbos Mokytojų, procesas prasidėjo. Vyko meditacija, kurios metu užsidegė meilės liepsnelės širdyse, po to vyko kilimas ir tokias liepsneles reikėjo uždegti sielos lygmenyje, vėliau dvasios lygmenyje ir susijungti su Kūrėjo šviesa. Kelis kartus vyko šis procesas, kol visos trys kiekvieno komandos nario liepsnelės apsijungė ir tapo vieniu – gražiu spindinčių kamuoliu čia ir dabar. Viso proceso metu buvo stengtasi atjungti nuo emocijų, nuo minčių ir nuo egregorų, kurie mus dažnai valdo. Tiesiog buvo koncentruotasi į savęs susiliejimą su Kūrėju, su Šaltiniu iš kurio esame atėję. Bendro apsijungimo erdvėje nesijautė, tai buvo individualus išėjimas į savo sielos ir esybės (dvasios) lygmenis ir jų sąmonės apjungimas. Šis apsijungimas padėjo susilieti žemiškajai sąmonei su aukštesniąja sąmone, o tai leis geriau pažinti ir suvaldyti savąjį ego, bei pakelti savo sąmoningumą. Tikiuosi, kad sekančiame procese bus galima suformuoti dar vieną bendruomenę dvasiniame plane. Iki to laiko kiekvienas turi asmeniškai peržiūrėti savo santykį su savuoju ego, kuris veda ne tik į susireikšminimą, bet ir į savivertės sumažinimą.

Kolektyvinė ego sąmonė yra labai stipri, ji dar kupina nemokšiškumo tamsos ir priešinasi iš tyros širdies einančiai meilei ir išminčiai, todėl tos ryto atakos taip stipriai buvo jaučiamos ir net kilo grėsmė, kad procesas neįvyks. Prasideda dar vienos pamokos, kaip atskirti Dvasios Mokytojo vedimą nuo savojo ego (ar kolektyvinės ego sąmonės) formuojamų minčių ir jausmų.

***

Ištraukos iš S.Zujūtės romano „Sąmonės drakonų keliais“ apie kolektyvinę pasąmonę ir darbą su jos gryninimu:

Esminis grupinės būsenos produktas – kolektyvinė pasąmonė. Ji suteikia galimybę naudotis senąja išmintimi, tačiau jau seniai tapo užklota klampaus neigiamų emocijų ir ydų sluoksnio. Brandžios asmenybės iššūkis yra išmokti nusileisti į savo ir į Žemės pasąmonės gelmes su gilia ramybe, meile bei vidine šviesa ir tą emociniais glitėsiais užterštą pasąmonę valyti, transformuoti, gryninti.

Žemėje svarbu būti ir savimi rėžti naują vagą kolektyvinėje žmonijos pasąmonėje. Būti savimi, spinduliuoti savo vertybes, gyventi pagal jas ir skleisti savo sąmonės vibracijas į aplinką.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: