Meilės liepsnos formavimas

      Antros komandos darbas truputį skyrėsi nuo pirmosios. Komanda po Viešpaties Maitrėjos mantros sukalbėjimo  išeina į tylią savo būseną ir pasijungia mintimis ir pojūčiais prie bendro darbo. Šiuo metu jungėsi Pasaulio Motina ir ji vedė visą procesą. Atsivėrė mūsų kiekvieno širdis, susiliejo mūsų meilė su Pasaulio Motinos meile, pasijuto šiluma ir gerumas. Po to, kiekvieno komandos nario išspinduliuota meilė susiliejo į vieną bendrą liepsną ir ta liepsna pradėjo kilti per tam tikrus lygmenis. Ta meilės liepsna pamaitino išėjusias, bet dėl kažkokių priežasčių užstrigusias sielas, sušildė aukštesniam plane esančias gyvybės formas ir pakilo dar aukščiau. Kiekvienas susiliejo su savo sielos aukščiausiuoju lygiu. Kiekvieno individuali meilės ugnis susiliejo su sielos sąmonės meilės ugnimi ir grįžo į materiją. Seansas buvo labai malonus, tarsi ištirpome gerume, atrodė, kad atsivėrė kanalas nuo mūsų širdies iki sielos sąmonės meilės energijos. Ir Pasaulio Motina pabrėžė, kad būtent šie žmonės žinią labiau suvoks širdimi, o ne protu. Tiesiog žinos, kad tai yra tiesa.

Meilė šiuo metu akcentuojama kaip pagrindinė Dieviškumo savybė dėl to, kad tai tikrai pagrindinė savybė sielos plane ir sielai. Kadangi dauguma žmonių dabar kaip tik evoliuciškai atvėrinėja savo sielas, tai šią savybę jiems ir akcentuoja. Meilė – tai sielos gyvybė, ji sustiprina, praturtina mūsų fizinę kasdienybę skaidriu sielos pasaulio grožiu. Dvasios plane labai svarbi savybė yra Valia ir Protas, monados plane – Misija ir Tikslingumas. Meilę tikslinga aktyvuoti kiekvieno žmogaus sieloje. O toliau jau seka evoliucinis darbas su žmogaus dvasia, jo idėjomis, mintimis, valia.

Po seanso krūtinėje jaučiau kitokio pobūdžio meilės jausmą. Žodžiais apibūdinti tą jausmą sudėtinga. Tarsi penktoj čakroj virė dėkingumas, džiaugsmas, nuoširdumas. Ir tas jausmas buvo gyvas. Įėjau į tą jausmą ir palaimintai užmigau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: