Patarimai komandai nuo Sanat Kumaros

    Jeigu darote energinius seansus, tai pirmiausia reikia paskaičiuoti kiek tam galite skirti laiko, kad galėtumėte atlikti visus dienos įsipareigojimus sau, savo šeimai, kad galėtumėte atstatyti jėgas, nes naudojasi ne tik dieviškoji energija, bet ir paprasta fizinė, emocinė, psichinė tavo energija. Reikalingas poilsis, reguliari mityba, laikas savo artimiesiems. Reikia paskaičiuoti laiką, kiek jo gali skirti kitiems, nesukuriant sau įtampos. Ir viskas. 3 – 4 klientai? Puiku, vadinasi tik tiek ir priimti, ir neprisiimti įsipareigojimo „gelbėti pasaulio“. Fiziškai, emociškai esi pajėgus priimti 5-6? Puiku. Bet po darbo dienos tu turi jausti malonumą, o ne nuovargį, alkį, išsekimą. Nes, vėl pasikartosiu, dirbant su aukštesnės sąmonės vibracijomis tavo aplinkos laukas irgi turi būti aukštesnių vibracijų. Nuovargis, išsekimas, įtampa – tai ne aukštos vibracijos. Vadinasi susiformuoja disbalansas tarp to su kokiomis energijomis dirbi ir kokias energijas išskleidi pats po darbo. Kūne gaunasi įtampa, pasižeidžia energinis laukas, kibirkščiavimas tarp vibracijų skirtumų sustiprėja ir dar labiau žeidžiasi fizinis, emocinis, psichinis kūnas. Širdis gali nebeatlaikyti (arba kiti organai). Jeigu atliekate seansus, kuriuose priimate labai aukštas vibracijas – tam turite būti jau iš anksto pasiruošę. Vadinasi, (šiuo atveju kalbant apie komandos darbą ar kitų komandų darbus) jūs turite būti pailsėję, nurimę, gerai nusiteikę, sveiki. Jeigu jaučiate fizinės ligos paaštrėjimą – neikite į procesą. Susikibirkščiavimas bus dar stipresnis, dar labiau save nualinsite. Ateikite ramūs, žvalūs, nes turite žinoti, kad aukštų vibracijų energija turi pereiti per jūsų kūnus lengvai ir paprastai. Jūsų komandoje srautai paduodami tokio galingumo, kiek ateina žmonių. Ir jeigu dalis atėjusių nėra pajėgūs priimti tų virpesių, tai kažkam kliūva dviguba, triguba ar dar didesnė dalis. Kodėl tau buvo uždrausta būti ašrame? Žinoma, dėl daugybės dalykų, bet vienas iš jų tai, kad gali išprovokuoti galingus srautus, o pasiruošusių priimti yra mažai. Tai kam kliūtų apkrova? Žinoma ne tau, nes tu tik sukeli tuos srautus, o priimti turi visi kiti. O visi nepajėgūs – tai priimtų vienetai. O tie vienetai jau dabar labai pasilpę, tai reikia laukti kol atsistatys. Todėl žinokite, kad ašramo darbai dabar gali būti nuolat stabdomi, kol išmoksite ateiti į juos pasiruošę. Ir neapgaudinėkite savęs. Jeigu tu iš ryto ir sugebėjai atsipalaiduoti ir žvalus ateini, reikia pažvelgti kaip gyvenai visą savaitę. Kokiuose jausmuose ir mintyse gyvenai, kaip laikosi tavo fizinis kūnas – ar jis nepervargęs, ar širdis nestreikuoja, ar nepaaštrėjusi kita liga. Į ašramą reikia ateiti sveikiems siela ir kūnu ( lėtinės ligos tam neturi didelės įtakos, tik tos dienos suaštrinti fizinio kūno negalavimai čia svarbūs).

Kol vibracijos ėjo iš sielos plano – galėjote dar elgtis visaip. Dabar vibracijos eis iš esybės (dvasios) plano. Išminties vibracijos. O čia jau reikalingas ir išmintingas pasiruošimas tam procesui, o ne vien noras jame dalyvauti. Negalima vadovautis tik emocijomis: noriu, patinka. Reikia pagalvoti ar galiu dalyvauti, ar esu ramus, ar esu stiprus, ar galiu procesui padėti ar tik savo žemu energiniu lauku kitiems trukdysiu. ATSAKOMYBEI atėjo laikas. Iki šiol ėjote sielos planu. Buvo svarbu suformuoti bendrystę, besąlyginę meilę, gerumą ir šviesą.

Dabar atėjo laikas dvasios planui, kuriame pasireiškia Išmintis, atsakomybė, disciplina, savikontrolė. Tikslus  ir aiškus siekis dirbti vardan kitų ir su kitais. Ir jokių: aš esu geras, aš noriu.  Čia tai negalioja.

Sekmadieniais rinktis galės tik tie komandos nariai, kurie savęs bus nenualinę per savaitę, kurie gebės save valdyti… po tokių žodžių galite pagalvoti, kad nebeturite jokių galimybių dalyvauti tuose procesuose. Bet iš tiesų, nėra reikalaujama nieko, ko negalėtumėte padaryti. Saugokite save, gerbkite Dievo jums duotą kūną, nealinkite savęs nei fiziniu kūnu, nei emocijomis. Pasistenkite nuolat gyventi protingame pozityvume. Meilė ir Išmintis turi eiti kartu. Bet laikas įgauti ir proto tame kelyje. Visi laukiami ašrame, tik žinokite, kad priimti aukštas vibracijas bus privalu visiems, kas jame bus. Jos paaštrins jūsų neatidirbtas karmas, jos degins jūsų energinio kūno užsikišimus, bet tai turite sutvarkyti patys. Asmeniniai seansai ar karminiai valymai sekmadieniais nevyks. Tai bus tylus, ramus vibracijų priėmimas, kurias suaktyvins Violeta. Tylus, ramus. Be alpimų, be drebinimų. Neatlaikote – einate lauk, ilsitės ir grįžtate tik tada, kai nurimstate ir gebate save suvaldyti. Įsivaizduokite kaip atrodys sekmadienio seansas: Violeta viduryje ant kėdutės, jūs šonuose sėdite ir tyla. Gal valandą, gal dvi, nebent girdėtųsi tylus išėjimas iš ašramo ir grįžimas tų, kurie neatlaiko ir viskas.

Tai bus paprasta ir kartu taip sudėtinga, kad prakaitas bėgs per skruostus, o gal ašaros. Bet tyliai. Jūs turite išmokti priimti vibracijas iš aukščiausios sąmonės lygmens, o tai, žinoma, neš pokytį jūsų gyvenime. Jei tam nepasiruošę – tai nedalyvaukite sekmadienį, ateikite į ketvirtadienio seansus, kuriame bus skaitomos Pakylėtųjų Valdovų perduotos maldos, rožiniai, laiškai (jokių mantrų ar maldų, kurios nebuvo perduotos per Violetą). Norite dirbti asmeniškai ar grupelėmis – susitarkite ir rinkitės kitą dieną (tada Kazimierui dalyvauti nereikėtų). Ketvirtadienio seansą gali vesti moterys, kurios geba skleisti šviesą ir meilę ir jeigu jos teisingai ves, tai Kazimiero nedrebins ir jo širdies neužgaus.

 

Vienas komentaras “Patarimai komandai nuo Sanat Kumaros

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: