Hermio prisistatymai

   Lankiausi gražioje vietoje Klaipėdoje, kuri vadinasi Krajono sodelis. Ten įrengti gėlynai skirti kiekvienai čakrai sustiprinti, yra įrengtas protėvių labirintas. To sodelio energija sklinda apie 10 km. spinduliu ir daro poveikį aplinkai. Žinoma, apvalo ir kiekvieną ten atėjusį pasivaikščioti. Kodėl apie jį pasakoju? Nes ten vyksta veiksmas, kuris turi tam tikrą prasmę ir, tikriausiai, reikalinga papasakoti, nes jau dabar persipina su kai kuriais įvykiais.

Vieną kartą ten vaikščiodama pajutau kaip į sodelį nusileido būrys auksinės spalvos povų. Kiekvienoje plunksnoje buvo po mėlyną lašelį. Su jais buvo ir jų prižiūrėtojas – panašus į nedidelį žmogų. Paklausiau, ką tai reiškia? Atsakė, kad jau seniai buvo ieškoma vieta, kur būtų galima apgyvendinti energinio plano povus. O šis sodelis skleidžia aukštas vibracijas ir sudaro sąlygas povams apsigyventi.

Praėjus dviem savaitėms aš vėl apsilankiau sodelyje. Einant protėvių labirintu mane sukaustė baimė, atrodo, kad kažkas puola mane. Tada pamačiau, kaip mane ratu apstojo povai, išskleidė savo auksu tviskančias uodegas ir man pasidarė labai ramu ir saugu. Supratau, kad jie suformavo man apsaugą. Išėjusi iš labirinto pamačiau didelį baltą povą. Kai jis išskleidė uodegą, tai buvo su lyg medžiu. Nuo to povo sklido tvirtybė, saugumas, pasitikėjimas. Reginys buvo nuostabus.

Praėjus dar porai dienų teko susitikti su Kauno bendruomene. Susitikimo metu užsimezgė kontaktas su Pakylėtaisiais Valdovais. Kalbėjo Viešpats Maitrėja, vėliau Hermis Trismegistas. Viešpats Maitrėja, kaip visados jautėsi kupinas rimties, meilės, susikaupimo, o Hermis Trismegistas mane truputį šokiravo. Tai buvo labai emocingas, išraiškus kalbėjimas, su plačiais gestais. (tekstą tikiuosi pavyks įkelti truputi vėliau į pazinimolink.com). Po susitikimo su skaitytojais, su Rita nuėjome pavakarieniauti ir labai nustebino tai, kad šalia „prisėdo“ Hermis Trismegistas. Padavėja atėjusi klausią ko užsisakytume valgyti, o aš negaliu bendraut su ja, nes Hermis kalbina. Vadinu jį taip paprastai, nes jis mane ir mokė, kad taip labai nesureikšminčiau Mokytojų, kad jų nebijočiau, kaip prasikaltusi mokinukė. Jis man priminė, kad mano aukštesnioji sąmonė su juo daug bendradarbiauja ir daug ginčijasi. Hermis sakė, kad truputėlį keis savo perduodamų laiškų formą, nes nori šokiruoti mūsų sąmonę, nori laužyti tam tikras nusistovėjusias mintis, įvaizdžius. Jis kalbėjo, kad jis pats gali pasiversti bet kuo, kaip ir tada Krajono sodelyje jis buvo tuo baltuoju povu. Po pokalbio Hermis mus su Rita pabučiavo į skruostus, pavirto uraganu ir nuskrido. Štai taip viskas gyvenime ir persipina. Gauni ženklą, jei jo iš karto ir nesuvoki, tai ateina paaiškinimas vėliau. Reikia kantriai laukti, o vėliau apjungti gaunamas žinias ir mozaika susidės į aiškų paveikslą.

 

Vienas komentaras “Hermio prisistatymai

Pridėti Jūsų

  1. Miela Violeta, labai įdomu kur šis sodelis randasi, ar jis atviras visiems lankytojams ar tai privati teritorija? Labai norėčiau aplankyti ❤

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: