Legendos apie tris mergaites tęsinys (arba pradžia)

     Seanso metu su Mindaugu, nukėlė mane į jo praeitį. Dangų nušvietė Dievo Ra šviesa ir toje šviesoje išryškėjo vaizdas kaip Mindaugas eina tam tikru akmeninių luitų taku. Suvokiau, kad tai Egiptas. Mindaugas ėjo taku link pastato, gali būti tai Dendera. Šalia tako stovėjo Gražina su Egle. Bet jų energetika vėl atitiko tą pačią aukštų vibracijų energiją, kuri jautėsi vizijoje apie tris mergaites. Gražina su Egle nerimavo kaip pasielgs Mindaugas. Kodėl tokia įtampa joms kilo man buvo neaišku. Tada mano regėjimas persikėlė į patalpą. Aš ten pajaučiau Ritos energiją,  ji buvo akinančiai šviesi ir tiršta. Suvokiau, kad ji  dar negimusi, o tik ruošiasi ateiti į Žemę, o Dievas Ra viską stebi. Į gimdyklą atėjo Mindaugas. Jis ką tik gimusios Ritos tėvas. Kas jos mama man neparodė. Ta akimirka ir buvo svarbiausia tame regėjime. Praeityje, tėvas nužudo ką tik gimusią savo dukrą, dabar praeitis turėtų pasikeisti, bet viskas priklauso nuo tenai esančio Mindaugo pasirinkimo. Jis paima mergaitę į rankas ir pajaučia jai begalinę meilę bei padaro sprendimą palikti ją gyvą, nors suvokia, kad pats turės mirti. Dėl kažkokių tai priežasčių jie abu gyventi kartu negalėjo: arba jis, arba jo vaikas. Jis paima mergaitę ant rankų, pasižiūri į pribuvėją, pabučiuoja žmoną į kaktą  ir išeina. Nueina iki Gražinos su Egle, atiduoda joms mergaitę, o pats grįžta į patalpas, kur jis medituodavo. Patalpų energija sutirštėjo ir susiformavo Anubis. Jis paklausė, kokią mirtį renkasi Mindaugas: skausmingą ar lengvą, bet iš karto pats ir atsako: kadangi tu pasielgei teisingai, tai tave ištiks lengva mirtis. Tą akimirką pamačiau gulintį Mindaugo kūną, kurį  ištiko širdies smūgis.

Anubis prisistatė prie Mindaugo sielos ir palydėjo ją į rūmus danguje. Rūmuose Mindaugas sutiko mane, bet jei rūmai buvo šviesūs, tai mano energetika buvo tamsesnė. Aš Mindaugui pasakiau, kad tu pagaliau atlikai tai, ką reikėjo ir mes galime dirbti kartu toliau. Ir iš karto vaizdinys persikėlė į ašramą, į veiksmą, kuris vyko gal prieš metus ar daugiau. Mes su Mindaugu ir kitais sėdime ašrame ir matome, kaip į ašramo centre stovinčio pranešėjo kūną įsilieja Mokytojas, kaip jis stengiasi duoti tam tikras žinias, bet pranešėjo sąmonė ištransliuoja tik tai, ką pajėgią išskleist per savo sąmonę. Matosi, kad tai tiesa, bet ne ta tiesa, kurią tikrai norėtų perduot Mokytojai. Tuo metu ir atėjo informaciją, kad reikia nutraukti sekmadieninius seansus ašrame iki liepos mėnesio ir pasiruošti kitokiam darbui.

Praėjo kelios dienos ir seansui atvyko viena moteris. Ji man pasakoja sapną, kuris sukėlė negerą jausmą jai. Sapne ji pajuto kaip aš jai perduodu savo beviltišką skausmą. Ji tai išgyveno taip realiai, kad visą dieną buvo sunku su tuo jausmu susitvarkyti. Atsakyti, ką tai reiškia buvo sunku, nes aš tai nejaučiu dabar kažkokio beviltiško skausmo, vadinasi tai ne šios akimirkos tas jausmas. Prasidėjus seansui pasijuto, kad keliauju į jos praeitį. Egiptas, stovi ji gimdykloje ir laukia kol gims mergaitė. Ateina mergaitės tėvas ir nori įsakyti nužudyti tą mergaitę. Gimdymo metu gimdyvė miršta. Ir tada pajutau, kad gimdyvė tai aš. Aš jaučiu beviltišką skausmą, kad mirštu ir negalėsiu daugiau gimdyti. Aš žinau savo įsikūnijo prasmę: turiu gimdyti tol, kol susidarys sąlygos išgyventi vaikui labai aukštų vibracijų. Mano užduotis buvo sudaryti sąlygas tam vaikui įsikūnyti, bet nuo aplinkos situacijų priklausė ar tam vaikui bus leista gyventi. Ir, kai aš jaučiau, kad mirštu ir mačiau, kad tėvas atėjo nužudyti eilinio mano pagimdyto vaiko, mane apėmė beviltiškas skausmas, kad galiu neįvykdyti savo užduoties. Prieš mirtį paskutinį žvilgsnį nukreipiau į savo vaiko pribuvėją ir tame žvilgsnyje atsispindėjo visas mano beviltiškas skausmas. Tą skausmą moteris sapnavo naktį prieš seansą su Mindaugu…

Bet situacija jau buvo pasikeitusi prieš porą dienų, nes kūdikis liko gyvas. Kai aš miriau, mirė ir Mindaugas (vizijoje nėra laiko), mudu susitikome erdvėje, kuri nebuvo labai aukštų vibracijų, nes mes po mirties iš karto reinkarnavomės į Žemę, todėl, praėjusį kartą nustebinusi tamsa, tai tik žemesnis vibracijų lygmuo iš kurio įsikūnijama į Žemę.

Po šio seanso Rita gavo leidimą lankytis Egipte, nes jai dabar jau nebegresia pavojus gyvybei toje šalyje. Taip senos praeities įvykiai tiesiogiai persipina su dabartiniu mūsų gyvenimu ir sapnais. Pasikeitė praeitis Ritai, Mindaugui ir moteriai, kuri buvo pribuvėja, o gyvenime nebuvo susidūrusi nei su Rita, nei su Mindaugu, o su manim susipažino tik dėl laiškų. Atsilaisvino ne tik jų energija, bet tai kartu įtakoja ateities įvykius susietus su visos komandos darbu ašrame.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: