7 ciklai. 4 – Amžinybės bibliotekos

     Aukščiausioji Sąmonės Taryba yra suformavusi daugybę darbinių komandų, kurios yra atsakingos už vieną ar kitą veiklą. Šių funkcijų yra įvairiausių ir jų visų žmogui nesuvokti, nes dalis komandų atsako už kitų pasaulių vystymąsi. Pakylėtųjų Valdovų komandą sudaro ne tik Žemėje susiformavusios nušvitusios sielos, bet ir kitų žvaigždynų atstovai, kurie kuruoja bendrą veiklą tam tikrame energiniame lygmenyje. Tuos lygmenis galima grubiai suskirstyti į tam tikrus sluoksnius ir kiekvienas sluoksnis apima tam tikrą materialumo zoną. Įsivaizduokite Žemę, kaip piramidės apačioje esantį sluoksnį, o piramidės viršuje spindi Aukščiausios Sąmonės Taryba, kuri visiškai atsiduoda Aukščiausiam Protui, visa ko esmei.

Lemūriečiai lengvai bendravo su virš jų  egzistuojančiais aukštesnio energinio sluoksnio atstovais. O tas sluoksnis turi savo pasluoksnius, kurie suskirstyti į atskirus savarankiškus sluoksnius ir kiekvienas sluoksnis turi savo sąmonės formą ir savo paskirtį. Tai tiesioginė pagalba žmonėms, kad jie galėtų išreikšti Aukščiausiąją Sąmonę per savo veiklą Žemėje.

Oras, tarsi fokusas, išryškina materialumą, bet kartu atskiria vieną energinį sluoksnį nuo kito, tuo nubrėždamas ribą tarp sąmoningumo lygio, tarp vibracijų aukščio. Ir tame žemesniame lygmenyje nėra suvokiama visa Tiesa. Žmonės nėra pajėgūs suvokti Esmių esmės, bet jie turi mokėti nors dalį jos išreikšti per savo gyvenimo būdą. Tuose pasluoksniuose egzistuoja Arkangelai, angelai, skirtingų Žemės žemynų dvasios. Ne veltui žmonės tikėjo į Gamtos Dievus, nes tai buvo labiausiai apčiuopiamos dvasinės būtybės, kurių pasireiškimus pajusdavo žmonės. Yra daugybę vietovių žemėje, kur ir dabar žmonės tiki Žemės dvasiomis. Joms meldžiasi, jas garbina, joms aukoja aukas. Ir visa tai yra tiesa. Yra Žemės dvasios, kurios vienaip ar kitaip įtakoja žmonių gyvenimą. Bet nepamirškite, kad tai atstovai iš arčiausiai žmogaus energinio sluoksnio esančio pasluoksnio ir jos yra Aukščiausiojo Proto suformuota gyvybės forma. Kiek ji materiali, kiek nemateriali, tai priklauso tik nuo požiūrio, kas kaip tai įvertina. Jums tai nelabai materiali būtybė, nes jūs esate labai materialūs, bet Pakylėtieji Valdovai Žemės dvasias įvertina kaip labai materialias būtybes. Tokiomis pat materialiomis būtybėmis yra laikomi ir angelai, kurie jus nuolat globoja, saugo. Materialumas priklauso tik nuo to iš kokios pozicijos į tai žiūrima. Jeigu iš žmogaus pozicijos, tai viskas, kas aukščiau žmogaus egzistavimo sluoksnio yra nematerialu. Jeigu žiūrima iš Aukščiausios Sąmonės Tarybos pozicijų – viskas vis labiau materialėja iki pačių grubiausių struktūrų – iki gyvybės išraiškos žemiausioje materijoje.

Kai lemūriečiai užsikrėtė negatyvumo virusu, iš Žemės turėjo pasitraukti aukštesnio energinio dažnio gyvybės formos, nes jos neatlaikė tokių sunkių vibracijų. Pakylėtieji Valdovai pasitraukė iš materijos – iš Žemės erdvės. Pasitraukė ir angelai, bei kitos dvasinės būtybės. Jos Žemę galėjo pasiekti tik ten, kur buvo švari energetinė aplinka ir kur dar žmogus nebuvo sužeminęs savo vibracijų. Jie lankėsi Žemėje sau saugioje zonoje – truputi nematerialiame lygmenyje. Todėl jų nebegalėjo matyti visi gyventojai. Mokytojus galėjo jausti tik tie žmonės, kurie buvo išlaikę aukštą energinį lygį ir gyveno tam tikrose energinėse vietose. Tokia pati situacija vyravo ir dabartiniame gyvenime. Su aukštesnių vibracijų gyvybės forma galėjo susisiekti tik vienetai žmonių: pranašai, žyniai, šventikai, vienuoliai. Šiuo metu tam paruošti eiliniai žmonės, kurie sugeba išgryninti savo vibracijas. Kurių kūne esantis vanduo yra tyras kaip krištolas.

Lemūriečiai buvo įvaldę žodžio galią. Jų tariami  žodžiai turėjo gilią ir plačią prasmę. Dabartinių žodžių prasmė labai siaurai suvokiama. Tuo laikotarpiu buvo sukurta daugybę literatūrinių šedevrų, kurie atgaivindavo Išminties ištroškusias širdis. Buvo parašyta daugybė mokslo, literatūros, istorijos knygų. Visa tai saugoma Akašos kronikose. Ir kai bus įmanoma pakelti žmogaus sąmonę iki tos informacijos suvokimo – ji bus paduodama žmonijai. Bet perlai neduodami tam, kas to nesugeba įvertinti. Todėl didžioji dalis informacijos yra saugoma Akašos kronikos ne dėl to, kad slepiama, o dėl to, kad dabartiniai žmonės nėra pajėgūs jos suvokti. Knygose užrašyta ir kaip išjausti bendrumą su Aukščiausiuoju Protu. Ta informacija pateikta ta kalba, kurios jūs nesuprantate, kurią reikia išmokti. Jums buvo duota „Slaptoji Doktrina“ (J.Blavatskaja) ir jos nepavyko suprasti, išskyrus vienetus. Ir tai dažniausiai tie žmonės mano, kad suprato Slaptąją Doktriną, bet, iš tiesų, dar toli iki esmės suvokimo. Viskas yra išlaikyta ir išsaugota. Jeigu žmogus sugebėjo sukurti aukšto energinio lygio kūrinį – jo projekcija išsaugoma ir amžinybės bibliotekose. Taip išsaugoti Mocarto, Bethoveno, Bacho, Čaikovskio ir kitų autorių kūriniai. Taip išsaugoti Leonardo Da Vinčio, net M.K. Čiurlionio meno kūriniai. Taip išsaugoti visi Pakylėtųjų Valdovų laiškai, nesvarbu kokiu laikotarpiu  jie buvo perduoti žmonėms, net nesvarbu ar jie buvo išsaugoti žmonių archyve. Bet, jeigu jie pasiekė žmonių sąmonę – jie išliko ir Amžinybės bibliotekose. Visa informacija (aukštesnio lygio, nei vidutinio, kuri susieta su negatyvumu) yra išsaugoma. Bet Amžinybės bibliotekose nėra informacijos apie karus, smurtą, nors Akašos kronikose tai užfiksuota, .bet tai užkoduota skausmo kodu ir jo negali bet kas paliesti. Saugoma, kad ten esantis negatyvumas nepasklistų Amžinybės erdvėje. Amžinybės bibliotekos tuo ir skiriasi nuo Akašos kronikų, nes kronikose užfiksuotas bet koks žmogaus veiksmas, o bibliotekose saugoma tik tai, kas turi tam tikros vertės, kas peržengia tam tikrą energinio dažnio ribą. Kas turi žemą energinį dažnį yra perduodama ir Karminei Valdybai, kad būtų performuota į kito dažnio energiją, o tai gali padaryti tik tos energijos kūrėjas – šiuo atveju žmogus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: