7 ciklai. Tai gali būti tiesa

Praėjusiais metais rašėsi knyga “7 ciklai“ . Nesu tikra, ar tai suformuosiu į knygą, tai nusprendžiau ją dalimis įkelti į ši puslapį. Kai bus kokių naujų potyrių, tai įkelsiu laišką, pertraukdama šios knygos tekstą, o kol kas tai po truputį kelsiu šios knygos tekstą. Žinoma, jį reikės papildyti, pataisyti, bet juk tai netrukdo susipažinti su ta informacija, kurią man davė Mokytojai.

7 ciklai. Tai gali būti tiesa:  Žemės istorija

Dievas sukūrė Žemę. Prieš milijardus metų suformavo Žemės branduolį iš labai kieto metalo ir įliejo į tą metalą ugnį – gyvybę. Žemė virė, kunkuliavo, kol žvaigždė tapo planeta. Kol degė ugnis, skyrėsi tam tikros medžiagos, kurios leido suformuoti įvairius derinius – taip formavosi organizmai, bakterijos, vienaląsčiai gyvūnai. Atsirado daugybė gyvybės formų. Iš pradžių buvo nelabai materiali gyvybė, gaubianti dar karštą Žemę. Tai mikro dalelytės, kurios skraidė Žemės erdvėje, bet jos turėjo savas gyvybės užuomazgas. Žemė vis dar kunkuliavo ir vis dar skyrėsi tam tikros atominės medžiagos, kurios darė junginius ir taip formavo formą – tam tikrą struktūrą. Šios struktūros išsivystė į „dulkeles“ gyvenančias Žemės erdvėje. O Žemės epicentre formavosi galingoji gyvybės energija, kuri iki šiol pulsuoja Žemės epicentre, kuri dega kunkuliuoja, taip išskiria gyvybės energiją. Šis centras sujungtas su Visatos Šaltinio centru. Visatos Šaltinis taip pat turi savo formą. Jis yra nutolęs tokiu dideliu atstumu, kad Žemėje dar nėra sugalvotas toks skaičius. Bet tai netrukdo Žemės pulsacijai, jos vibracijos susiliejimui su Visatos Šaltinio vibracijomis. Yra sąskambis. Jis veikia tol, kol Žemė (ar kita planeta) yra gyva. Kai sąskambis prarandamas, planeta sprogsta arba visiškai sunyksta. Taip dingsta bet kokia gyvybės forma, buvusi toje planetoje.

Dievas sukūrė Žemę, uždegė ugnį ir proceso eigoje išskyrė chemines medžiagas, kurios suformavo derinius įvairių gyvybių formų. Taip susiformavo pusiau materialios gyvybės formos, kurios egzistavo Žemės atmosferoje, nes pati Žemė buvo dar labai karšta. Ši gyvybės forma turėjo savo struktūrą ir savo programą. Visatos Šaltinis atsiuntė iki Žemės tam tikrus spindulius su informacija, kuri užkodavo kiekvienos tos pusiau materialios gyvybės paskirtį. Taip į ląsteles įėjo atmintis. Būtent dėl to iš medžio sėklos užauga medis, iš gėlės – gėlė, iš žmogaus – žmogus. Visatos Šaltinis paleido informacinius – energetinius spindulius ir į Žemės suformuotus cheminius darinius įprogramavo tų dalelyčių prigimtį, paskirtį. Taip per ilgus milijonus metų formavosi materialios formos: vanduo, deguonis.

Vandenį reikia gerbti. Vanduo gydo arba žudo. Vanduo – tai išlydytas krištolas, kuris priima iš Visatos Šaltinio paties aukščiausio dažnio energiją. Tai pati tyriausia, energetiniu požiūriu, struktūra, esanti Žemėje. Nėra nei vieno darinio, kuris pajėgtų priimti tokio tyrumo, subtilumo energiją, kaip vanduo. Ne veltui žmogaus kūnas sudarytas 70 %  iš vandens. Tai tikslinga, nes tik per išlydyto krištolo struktūrą ir jo skleidžiamų virpesių dažnį galima susijungti su Visatos Šaltiniu. Kodėl sakoma, kad žmogus turi būti skaidrus kaip krištolas? Kad priimtų pačią aukščiausią energinę srovę. Krištolas atspindi šviesą, o šviesa – tai gyvybė. Krištolas ( tiesa, šios medžiagos iš tikro negalima suvokti kaip krištolo žemiškąja prasme, bet tai geriausiai apibūdinamas pavadinimas tos medžiagos, kuri atstovauja vandenį) geriausiai priima  šviesą ir ją išskaido į milijonus atspalvių. Todėl ir žmogus, priimdamas Šviesą iš Visatos Šaltinio, ją išskaido į milijonus atspalvių, taip suformuodamas įvairovę ir veiksmą. Taip prasideda veiksmas. Didžioji šviesa išsisklaido per žmogaus kūną – ten esantį vandenį ir išsispinduliuoja į erdvę visomis spalvomis. Tik tas spalvas formuoja žmogaus sąmonė, jį gaubiantys sąmonės filtrai. Bet dabar ne apie tai.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: