Duoto žodžio galia

     Vėl noriu pasidalyti patirtimi iš savo seansų. Pojūčiai ir regėjimai per seansus su konkrečiu žmogumi atveria žinias, kurios gali būti naudingos visiems, bent jau apmąstymui ir galimybei turėti pasirinkimą kaip elgtis konkrečioje situacijoje.

Pirmas seansas. Dirbu su moterimi ir šalia jos jaučiu jos mirusią motiną. Viskas lyg tai būtų gerai su motinos siela, bet šiuo metu ji jaučia tam tikrą įtampą, nepatogumą. Jaučiu, kad tą įtampą sukelia kažkoks vyriškis. Moteris sakė, kad ir jos tėtis yra miręs, gal jis kelia įtampą? Ne, jaučiu, kad tai svetimas žmogus, bet kuris dažnai lankosi prie motinos kapo. Mano klientė sako, kad nėra tokio vyriškio, kuris galėtų dažnai lankytis prie kapo. Tada aš pamėginau paklausti motinos sielos, kas yra? Ji atsako – klaida, padaryta per laidotuves. Truputi pasidarė nesmagu, kokia klaida? Klientė iš karto prabilo apie tai, kad tarp motinos ir tėvo yra palaidota jos sesuo, kuri neseniai mirė. Kadangi jos vyras jau miręs seniai (po avarijos) ir palaidotas pas jo tėvus, tai seserį, jos prašymu, palaidojo pas jos tėvus. Iš karto sujudo motinos siela, kad dukra nurimtų, nes ji nepyksta, kad šalia palaidota jos kita dukra. Problemą kelia ne kartu palaidota dukra, o jos vyro vėlė. Kadangi vyras mirė netikėtai, jis nespėjo atitolti nuo žmonos ir šiuo metu nesupranta, kodėl jie palaidoti atskirai. Jis kasnakt „ateina“ prie jos kapo ir kelia sumaištį. Ta sumaištis ir sukuria įtampą motinos sielai. Man teko išsikviesti mirusios sesers sielą ir ją suvesti su vyro siela. Du maži žiburėliai susiėjo, kažką „kalbėjosi“ ir nusprendė kartu kiti į aukštesnį lygmenį. Taip jie kartu pakilo iš žemiškosios erdvės ir paliko ramybėje motinos ir tėvo sielas. Vyro siela nesuprato, kodėl juos išskyrė po mirties, jeigu jie buvo davę žodį gyventi kartu.

Kitas seansas vėl pabrėžė duoto žodžio svarbą. Kita klientė paklausė, ar privalu kiekvieną mėnesį per visus metus užpirkti mišias už mirusią motiną. Iš principo, to nereikėtų daryti, bet čia svarbiausias faktorius yra duotas žodis. Dukra davė žodį motinai prieš mirtį, kad kiekvieną mėnesį užpirks mišias. Duotas žodis suformuoja karminį mazgelį ir jeigu to žodžio neišpildai, tai tas karminis mazgelis persikelia į kitą gyvenimą tik su jau tam tikromis pasekmėmis. Todėl pasistenkite neduoti žodžio, jeigu nemanote, kad galite jį išpildyti. Ir tai nėra susieta tik su duotu žodžiu prieš mirtį. Duotas žodis prieš mirtį svarbus tik tuo, kad nebegali jo atšaukti. Bet koks duotas žodis, priimtas įsipareigojimas ir neįvykdytas, suformuoja karminį mazgelį. Taip ir rišate sau suvaržymus su netesėtais pažadais.

Tema apie duotą žodį tęsėsi visą savaitę. Du jauni žmonės nutarė skirtis, bet jie susituokė bažnyčioje, kur davė priesaiką amžinai mylėti ir būti kartu. Ką daryti tokiu atveju? Kadangi tą priesaiką davė du žmonės vienas kitam, tai jie gali kartu ir atšaukti tą priesaiką. Tik turi kartu priimti sprendimą ir garsiai išreikšti mintį, kad keičia savo apsisprendimą kartu gyventi amžinai. Žinoma, skyrybos nėra pas geriausias variantas, bet gyvenime visko pasitaiko ir jeigu nenorite, kad santuokos sutvirtinimo sakramentu suformuotas karminis ryšys persikeltų į kitus gyvenimus, ar kaip kitaip varžytų dabartinį gyvenimą, tai abu sutuoktiniai prieš Dievą (nebūtinai bažnyčioje, bet mintyse prieš Dievą), turi atsiimti savo priesaiką. Aš pati asmeniškai nelabai su tuo norėčiau sutikti, bet buvo tokia informacija ir, galbūt, ji yra teisinga.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: