Pokalbis su Šviesa

Vakare pradėjo smarkiai skaudėti širdį, pasidarė truputi bloga. Supratau, kad kažkas jungiasi pokalbiui. Kambaryje pasijautė labai materiali struktūra. Klausiu: kas tu esi? Atsako: aš esu Šviesa.

– Kodėl tu atėjai?

– Noriu tave pažinti.

Nori pažinti kiek manyje tamsos?

– Ne, noriu suvokti kiek tavyje yra nesąmoningų minčių, nes nesąmoningos mintys kenkia labiau nei blogos mintys. Jos yra neprognozuojamos, nevaldomos. Geros mintys ar blogos mintys yra tada kai jas įvertini, vadinasi sąmoningai jas apčiuopi ir darai išvadą, ką su jomis daryti. O visos kitos mintys yra nesąmoningos. Ir jeigu jos yra nekontroliuojamos, tai žmogaus gyvenimo laikas yra iššvaistomas. Tai tuščias laikas, kuris eikvoja gyvybines energijas.

Ar skleidžiasi šviesa per nesąmoningas mintis?

– Praktiškai ne. Nesąmoningos mintys dažniausiai ateina iš aplinkos, o aplinkoje dominuoja žemos vibracijos, tai sakyčiau, kad nesąmoningos mintys neformuoja kūrybos, o tik karmą. Kodėl tu nesimeldi?

Meldžiuosi

– Kaip?

Tėve mūsų, Sveika Marija….

– Netinka.

O ką daryti?

– Tavo maldoje daug nerimo, liūdesio, skausmo ir mažai džiaugsmo, todėl tos maldos ir netinka. Jėzaus malda kupina meilės ir šviesos, kodėl tau jos vakarais nepaskaityti?

Kai kada skaitau ją…

– Tik tada kai tau patogu. Bet norint pasiekti šviesos rezultatų, bent kas dvi valandas reikia skaityti šią maldą. Labai daug tamsių minčių sukasi aplink tave. Nustok joms pataikauti ir maitinti. Tamsa visados bus šalia, bet ji gali tau padėti, o ne vien tik kenkti. Kenki tu pati su savo požiūriu ir savo poelgiu. Tai tu kuri blogas mintis – ne tamsa. Tamsa gali tau parodyti, kokia tu dar esi silpna ir kad turi ką stiprinti. Tamsa visados tave turi gundyti, kad kaip kitaip tu sustiprėsi ir išsigryninsi? Aš noriu dirbti su tavimi.

Ir aš norėčiau

– Tai leisk man dirbti su tavimi ir per tave. Tu turi suvaldyti nesąmoningas mintis ir atsisakyti tamsių minčių kūrybos. Tai pirma.

Antra, turi daugiau laiko skirti savišvietai. Protas ir širdis turi veikti darniai ir aukštame energiniame lygmenyje. Kol kas veikia širdis, protas veikia tik žemame vibracijų lygmenyje. Bet kai protas veiks subtiliame lygmenyje ir atsiversi širdies pojūčiams, tu galėsi sąmoningai kurti. Visą šį laiką ėjai dvasinio tobulėjimo keliu nesąmoningai – širdies vedama. Ir tai puiku, tu esi gerame kelyje, bet laikas dirbti daugiau. Vadinasi reikia išmokti sąmoningai mąstyti, reikalingos platesnės žinios. Reikia žinias mokėti apdoroti ir viską pasitikrinti širdimi.

– Šviesa, o kas tu esi iš tikrųjų?

– Šviesos diodas, kuris pasiekia tavo sąmonę iš subtiliojo pasaulio lygmens, per mane skleidžias Kūrėjo šviesa. Aš būsiu tavo pagalbininkas, jei tu mane priimsi.

– Priimsiu.

– Gerai, tai imkis darbo ir pradėk nuo Jėzaus maldos skaitymo kas dvi valandas, o aš pažiūrėsiu kaip atsijungia tamsos srautai, kurių esi daugybę sukūrusi ir nepakeitusi.

Šviesa, kaip man įgauti proto?

– (nusijuokė), Protas, tai įrankis. Protą turi visi, bet ne visi moka juo naudotis. Tarkim, tavo protas yra sudėtingas mechanizmas ir tu jo nesupranti ir neįvaldai. Todėl pradėk nuo jo pažinimo, nuo veiklos. Stebėk savo mintis, neleisk savo srautų užpildyti nesąmoningoms mintims.

Bet kaip išlikt nuolat budriai?

– Mokykis, daryk tai ir žinosi kaip išlikti budriai. Nedarysi – pamokų neišmoksi. Nėra nieko šalia tavęs, kas nebūtų vertas tavo dėmesio. Išmok būti budri savo mintyse ir išoriniame gyvenime. Ne įtampoje, o budrume.

P.S. kitą rytą mane aplankė Arkangelė ir supratau, kad tai ji sufokusavo savo šviesą į mane, kad padėtų išlaikyti mano energetinio lauko vibracinį  tam tikrame dažnyje. Ta pati Arkangelė prieš porą savaičių man rekomendavo susirašyti su viena moterimi, kuri tapo mano žemiška Mokytoja, bei padeda man suvokti metafizikos pradmenis. Nors laiškų rašymas dabar truputi sustojo, bet procesai eina, tikiuosi vėl galėsiu džiuginti naujais laiškais.

 

Vienas komentaras “Pokalbis su Šviesa

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: