T.Mikušinos priimtų laiškų skaitymo vakaras

     Įvyko T.Mikušinos priimtų laiškų skaitymas. Mokytojai rekomendavo pradėti skaityti El Morijos laiškus. Ši užduotis teko Ritai. Tik jai pradėjus skaityti laišką, iš karto pasijungė El Morija. Nelabai galėjau ir susikoncentruoti į skaitomo laiško turinį, nes jautėsi, kaip El Morija nori diskutuoti. Tai jau po pirmo perskaityto laiško teko pradėti diskusijas. Bet „diskutavo“ tik El Morija, o mes mėginome priimti Jo informaciją. Jis kalbėjo apie tai, kad T.Mikušina atliko didžiulį darbą supažindindama žmones su Pakylėtaisiais Valdovais. Buvo mėginta keisti žmonijos energetinį lygmenį, ypač Rusijos gyventojų. Procesas vyko, kol žmonės pajėgė keistis, bet atėjo kritinis momentas, kai žmogus nebenori, nebepajėgia keistis. Dauguma skaitytojų pasirinko žemiškojo gyvenimo kelią ir nenori peržengti tam tikros suvokimo ribos. Jeigu to nenori, tai ir nebeduodamas mokymas Rusijos žmonėms.

Po to skaitė antrą laišką, o El Morija vėl „diskutavo“. Jis aiškiai pasakė, kad nežiūrint į tai, kad labai gerbią T.Mikušiną, bet jos priimtų laiškų skaityti savo grupėje negalime. Mėginau kelis kartus atsiklausti kodėl negalime, juk tema vis dar aktuali, žodžiai tinkami. Bet buvo griežtai pasakyta, kad T.Mikušinos laiškų skaitymas nutraukiamas ir iš karto. Po perskaityto antro laiško aš tą mintį išsakiau garsiai, kai kas iš grupės narių tai iš karto palaikė, kai kas mėgino sakyti, kad nieko blogo tuose laiškuose nėra ir kodėl negalime jų skaityti. Bet su Mokytojais, bent jau aš, stengiuosi nesiginčyti. Rita pradėjo skaityti El Morijos laišką apie Meilę, kurį aš priėmiau. Skaitant tą laišką, vėl prasidėjo pokalbis su El Morija. Jis, ramiai parėmęs galvą ranka su šypsena klausėsi kaip Rita skaito ir nuoširdžiai pradėjo aiškinti: pirma, T.Mikušinos priimtų laiškų suformuotos pasekmės yra jau aiškios ir jos netenkina Pakylėtųjų Valdovų, tai kam gaišti laiką ir pereiti tai, kas neduoda teigiamo rezultato. Antra, tie laiškai keitė kolektyvinę sąmonę. Tai buvo jėga, kuri kaip ledlaužis turėjo pakeisti suvokimą apie žmogaus gyvenimą, apie Pakylėtuosius Valdovus. Tuo laikmečiu visa tai buvo labai svarbu. Bet dabar laikmetis yra kitas. Kolektyvinę sąmonę reikia keisti per savo vidinį gebėjimą išjausti meilę. Viskas vyksta subtiliau. El Morija kalbėjo, kad nėra pamirštas nei vienas žmogus, kuris nuoširdžiai skaitė T.Mikušinos laiškus ir kurie dabar siekia gyventi pagal Pakylėtųjų Valdovų mokymą. Tiems žmonėms paduodami kiti kontaktuotojai, kurie priima tą mokymą per širdį. Tai numatydami, Mokytojai ir mane laiku paruošė priimti laiškus, pagal naują vibraciją ir naujus reikalavimus. Vėliau dar skaitėme porą laiškų, bet El Morija pasitraukė ir diskusijos nebeliko.

Gal būt ne visai pažodžiui pasakiau, ką kalbėjo El Morija, nes kai bendrauji su Mokytoju mintimis, tai mintis seka mintį ir truputį pasimiršta, kaip tiksliai buvo suformuluotos frazės. Bet idėja tokia, kad T.Mikušina atliko didžiulį darbą, jos priimamų laiškų dėka stipriai keitėsi kolektyvinė sąmonė, bet žmogus dar nėra pasiruošęs kardinaliai keisti savo gyvenimo būdo ir tų gilesnių idėjų nebepriima. Lieka tik viena išeitis – išmokti priimti informaciją per širdį ir kiekvienam asmeniškai stengtis išmokti gyventi Dievuje. Nuolat. Kaip Sanat Kumara paskutiniame laiške rašė – turime išlaikyti vientisumą savo kasdieniame elgesyje ir tik tada naujasis mokymas įsitvirtins mūsų energetikoje ir suvokime.

Skaitant J.Blavatskajos „Slaptąją Doktriną“, nebuvo jokių diskusijų su Mokytojais. Jokio vertinimo ar analizės nebuvo. Skaitysime toliau…

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: