Kodėl Marijai šalta?

   Turiu tokią meditaciją, pati ją susikūriau pagal paskaitytą knygą Olgos Obnorskajos „Dvasios Mokytojo sodas“. Olga rašė apie savo „išėjimus“ pasimelsti su Mokytoju. Tai ir aš susikūriau vaizdinį, kad išeinu pasimelsti į sodą. Ten mūsų susirenka nemažas būrys, sustojame pusračiu ir atėjus Sanat Kumarai, meldžiamės. Girdžiu Sanat Kumaros žodžius, jaučiu aplinkinių meilę ir man būna labai gera tą akimirką. Kas ten tokie susirenkame, tai savo vaizduotėje ir neišsiaiškinau. Maniau, kad ir kitos, tokios pačios sielos, kaip aš, kurios nori kartu pasimelsti. O vakar, kai vėl buvau toje aplinkoje, netikėtai išryškėjo tie, kurie kartu meldžiasi. Tai yra 108 mano angelai. 50 iš jų man nuolat padeda gydyti žmones, 8 iš jų saugo mane ir mano artimuosius žemiškajame plane. Paklausiau, o kodėl manieji angelai saugo kitus žmones, negi tie kiti neturi savo angelų? Atsakė, kad turi. Bet manieji saugo juos taip, kad jų galimos problemos nepažeistų manęs. Žodžiu, saugo mane nuo problemų ir skausmo, kurį galėčiau patirti dėl aplinkinių nelaimių. O ką veikia likusieji 50 taip ir nežinau. Greičiausiai,  aš to dar nesuvokiu, todėl ir nepasakė. Kodėl apie tai rašau? Nes man buvo netikėta informacija, kad tiek daug angelų dirba su vienu žmogumi. Manau, kiekvienas žmogus turi savo būrį angelų.

Viešpats Hostijus rašė, kad viską turiu įkelti į puslapį, tai žinokite, dabar kelsiu daug ką ir tai nebus išbaigtos mintys ar viena ištisinė tema. Tiesiog aprašysiu, tai, kas tą dieną labiau „užkliuvo“ ir kas gali būti vertinga bei įdomu ir jums.

Turėjau seansą su vienu vyriškiu. Dirbat su juo išryškėjo Marijos skulptūra. Tiesiog švytinti skulptūra. Suprantu, kad ne Marija tiesiogiai nori pasireikšti, bet kad svarbi ta skulptūra. Paskui supratau, kad ta skulptūra yra bažnyčioje. Paklausia to žmogaus, ar jis žino bažnyčią, kur pagrindinis altorius yra Marijos skulptūra. Atsakė, kad žino. Tada susikaupiau, kad suvokčiau, ką nori man parodyti tuo vaizdiniu. Ir matau, kaip Marija (iš skulptūros) žiūri į susirinkusiuosius bažnyčioje. Jie tamsi ir šalti. Jie neskleidžia meilės. Nesvarbu, kad atvirai kreipiasi į Mariją, meldžiasi, bet jie neskleidžia meilės žmonėms. Jų dėmesys sutelktas nuo savęs į Mariją: aš prašau, aš meldžiuosi… bet nėra aš džiaugiuosi, aš myliu visus, esančius šalia, man gera su jais būti ir kartu bendrauti su Marija. Man parodė, kad iš susirinkusiųjų bažnyčioje nesiskleidžia meilė. Meilė pasauliui. To žmogaus Marija paprašė suformuoti meilės energiją savyje ir būnant bažnyčioje, ją išskleisti žmonėms. Žinoma, tai reikia mokėti padaryti, bet juk galėtumėte visi tai pabandyti. Ne vien tik atgailauti, melstis, bet būti gerume ir išskleisti meilę aplinkiniams, kad Marijai nebūtų taip šalta bažnyčioje, nuo uždarų žmonių širdžių.

Su tuo vyriškiu dar vienas gražus procesas įvyko, nes atėjo Vadovai ir suteikė jam ženklą. (Tie Valdovai, kurie buvo sekmadienį nusileidę ašrame). Jie žino, kad per to žmogaus energetiką bus įmanoma išskleisti daug šviesos ir kad tas žmogus moka dirbti su šviesa. Jis tai išjaučia, jis tai jau daro – besąlyginės meilės išskleidimą į aplinką.

Vakar vyko E.Rerich „Agni Jogos“ skaitymo vakaras. To, kas vyko pavadinti diskusija negalėčiau, bet meditacija buvo įspūdinga. Per visą kūną ėjo galingi energiniai srautai, Birutės švelnus balso skambesys liejosi per širdį, o Agni Jogos tekstas atrodo lyg būtų parašytas mums ir šiai akimirkai. Reikia užaugti, kad būtų galima išjausti tekstą ir dar labiau užaugti, kad jį suprasti. Bet tai reikia kada nors ir pradėti daryti. Todėl tikrai rekomenduočiau Agni Jogą skaityti būryje draugų ir garsiai. Visai kitas pajautimas ir suvokimas nei tada, kai skaitai vienas. Ir klausykitės kaip draugas skaito užsimerkę, patogiai atsisėdę, ar net atsigulę ant žemės. Energija pereis per visą kūną ir žodžius suvoksite labiau. Tokie pasiūlymai, bet kiekvienas visados ieško savo varianto.

 

Vienas komentaras “Kodėl Marijai šalta?

Pridėti Jūsų

  1. Violeta-Maitreja labai dziaugiuosi Jusu pasiekimaisir pajautimais,tai yra begalo nuostabu palaikau ir siunciu Jums stiprybes besalygines meiles-tai yra nuostabu.Sekmes Jusu visai komandai su meile Dana

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: