Nauji darbai

Baigėsi mūsų darbas grupėse. Kiekviena grupė išskleidė savo Mokytojo spindulį. Kiekvienas seansas buvo skirtingas, vienur buvo pateikiama informacija, kitur vyko daugiau energinis darbas. Aprašymo kaip iš tikrųjų mums sekėsi, nebuvo. Tik Viešpats Maitrėja sakė, kad darbo grupėse, kaip ir sekmadieniniuose seansuose tik iš dalies išskleidžiame energijas, kurias mums suformuoja Mokytojai. Ir tos energijos pokyčius daro ne tik susirinkusiųjų energetikoje, bet pokyčiai vyksta visuminiai. Kai kada išpildome 70 proc. Mokytojų siekio, o kai kada tik 10 proc. Nuo ko tas priklauso? Tikriausiai ir nuo mūsų sąmoningumo, nuo sugebėjimo išsivalyti sąmonės blokus, nuo įpročių, nuo nuotaikos, nuo susikaupimo ir nuo daugelio dalykų, kurių mes nežinome, bet Mokytojai juos mato. Per paskutinio sekmadienio seansą jautėsi, kaip Mokytojai diskutuoja ar pratęsti grupių darbus, ar suformuoti kažką naujo. Ir gavome naujas užduotis.

Kiekvieną trečiadienį nuo 18 val. ašrame (Plungės r. Varkalių k. Žolynų g. 13) darysime skaitymus ir analizes tam tikrų tekstų. Tuose skaitymuose gali dalyvauti kas nori, kam tai įdomu, kas nori kartu padiskutuoti ar tiesiog pasiklausyti, pabūti geroje energetinėje aplinkoje. Yra suskirstytos temos, kokie skaitymai vyks.

Pirmą mėnesio trečiadienį skaitysime E.Rerich Agni Jogą, už tą vakarą atsakinga Ramune su Birute

Antrą trečiadienį – J.Blavatskajos Slaptąją Doktriną (lietuvių kalba), atsakinga Gražina

Trečią trečiadienį – T.Mikušinos 2005 m. laiškus, atsakinga Rita

Ketvirtą trečiadienį – Pakylėtųjų Valdovų laiškai, perduoti per mane, už juos aš ir būsiu atsakinga.

Mūsų komanda nėra analizavusi tų raštų, pavieniai žmonės juos skaito, paanalizuoja. Dabar tai darysime kartu. Nes, kaip Vienatinio Esatis sakė, geriausi mokytojai yra mūsų viduje. Patys skaitysime, patys analizuosime. Ir lauksime visų, kas nori vakarus praleisti kartu, o ketvirtadieniais nuo 18 val., kaip visados, išlieka laikas maldai, liepimų skaitymui. Čia taip pat laukiami visi, kas turi tam laiko ir noro.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: