Apvalykime Žemę nuo negatyvumo kartu

     Skaitydami Mokytojų laiškus, jūs pastebite, kaip svarbu išmokti priimti Jų meilę, Jų skleidžiamą šviesą į savo širdį. Taip pat svarbu išmokti priimti ir kito žmogaus jums siunčiamą meilę, gerus jausmus. Atrodo, tai tokie paprasti pasiūlymai, bet kaip dažnai mes pasakome: „oi, aš nesu to vertas“,  „ačiū, bet nereikėjo“. Net maldoje skamba žodžiai: „nesu vertas ateiti į tavo širdį…“. Taip užsiblokuojame nuo gerų, mums siunčiamų minčių, meldžiamės Dievui ir iš karto atstumiam Jo meilę – nesu vertas… Jei Dievas mane sukūrė, tai gal esu vertas gyventi Žemėje ir mėgautis viskuo, ką Kūrėjas man suteikė? Gal aš esu vertas tos Saulės šviesos, kuri kas rytą mane pažadina, gal esu vertas to žydro dangaus, kuris mane nuramina ir pakelia nuotaiką, gal esu vertas šilto apkabinimo, jei draugas nori mane apkabinti?

Kūrėjas siunčia mums savo meilę, tai priimkime ją atvira širdimi, paprastai, nuoširdžiai ir padėkokime už tą gėrį, kurį gauname. Neužsisklęskime savo kompleksuose, savo senuose įpročiuose. Mokytojams ir taip sunku mus pasiekti dėl grubios kolektyvinės sąmonės, dėl negatyvumo, kurį sukūrėme ir kuris mus pačius spaudžia. Praėjusį sekmadienį Mokytojai paragino nenutraukti Violetinės liepsnos liepimų skaitymo, kurio energiją apvalo Žemę ir žmoniją nuo negatyvumo. Violetinės liepsnos liepimus skaitome kiekvieną dieną. Esame pasiskirstę komandomis, kad kiekvieną dieną būtų išsukta ta violetinė ugnis. Kiekvienas gyvename savo kasdienių rūpesčių verpete ir nesurandame laiko maldai ar liepimų skaitymui kiekvieną dieną, bet juk galima nors kartą savaitėje prisėst, prisijungt prie mūsų tuo metu besimeldžiančios komandos ir kartu į Žemės erdvę pasiųsti savo meilės violetinę liepsną. Aš parašysiu kada ir kokios komandos skaito Violetinės liepsnos liepimus ir laukiame jūsų širdučių prisijungti ir skaityti kartu. Taip jūs nebūsite vieni ir mes kartu padėsime Žemei išsivalyt nuo mūsų pačių sukurto negatyvumo.

Pirmadieniais 19 val. kviečia prisijungti užsienyje gyvenantys lietuviai ir Astos (Norvegija) apjungta komanda;

Antradieniais 19 val. Gargždų komanda (Vidmantas)

Trečiadieniais 10 val. Skuodo komanda (Aurelijus)

Ketvirtadieniais 18 val. Plungės komanda ašrame (Kazys)

Penktadieniais 19 val. Kauno komanda (Rasa)

Šeštadieniais 15 val. Šiaulių komanda (Gailutė)

Sekmadieniais 17 val. ašrame

Sekmadieniais ašrame renkasi mūsų komanda iš įvairių Lietuvos vietų, skaitome violetinės liepsnos liepimus, bendraujame su Mokytojais, skaitome maldas ir mantras, kurias mums Mokytojai yra perdavę. Kviečiu mintimis prisijungti prie mūsų ir Pakylėtųjų Valdovų energija pasieks jus. Mokytojams nėra laiko ir erdvės apribojimų. Jeigu tik jūsų širdutės bus atviros, Jų energija pasieks jus, atlaisvins jus ir suteiks savo meilę ir globą jums.

2 komentarai “Apvalykime Žemę nuo negatyvumo kartu

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: