Laiškas Karminei Valdybai

Pakylėtieji Valdovai nuolat duoda mokymus, rekomendacijas kaip mus elgtis, kaip geriau sau padėti. Viena iš tokių rekomendacijų, tai parašyti Karminei Valdybai laišką ir jame išdėstyti savo norus, išdėstyti mintis, kur reikalinga mums pagalba. (Plačiau apie tai galima rasti www.sirijus.com).

Aš tai labai dažnai perskaitau, žinau, kad tai reikia elgtis, bet taip nepasielgiu. Nesinaudojau ir ta rekomendacija, kad galima parašyti laišką Karminei Valdybai. Atėjo vasario 23 d., diena kai galima pasimelsti už savo karmos greitesnį atidirbimą, sugalvojau tą dieną parašyti laišką Karminei Valdybai. Pirma, iš tikrųjų turėjau klausimų, į kuriuos atsakymų vis nerasdavau, antra, buvo įdomu sužinoti, ar ateis atsakymas iš Karminės Valdybos ir kaip tai bus galima pajusti.

Laiško rašymas Karminei Valdybai yra asmeninis reikalas, bet tai yra patirtis, o Mokytojai vis sako, kad savo patirtimi turiu pasidalyti. Parašiusi laišką aš jį sudeginau, nes manau, kad sudeginus jo informacija greičiau pasieks Karminę Valdybą. Paskutiniu metu vis jaučiau įtampą, kad kažko nesuprantu, nepadarau. Jau pradėjau save kaltinti, kad per savo sąmonės blokus, negaunu informacijos, kuri reikalinga žmonėms ir stabdau žmonijos vystymosi. Visą šį nuogąstavimą ir išdėsčiau laiške. Po to paprašiau, kad Mokytojai parodytų mano klaidas. Nes dažnai mes patys manome, kad elgiamės teisingai ir neužfiksuojame klaidų. O pabaigoje tiesiog parašiau, kaip juos visus myliu ir man taip gera su jais bendrauti ir  kad labai džiaugiuosi ta galimybe, pajusti jų meilę.

Parašiau laišką, sudeginau ir nusprendžiau, kad ateityje turėčiau kažkaip užfiksuoti pamokymus, patarimus iš Karminės Valdybos. Vakare kalbu telefonu ir jaučiu, kaip gaunu energinį smūgį į šoną, supratau, kad kažkas nori rašyti laišką. Pasiėmiau sąsiuvinį  ir pradedu rašyti : „Sveika Violeta – Maitrėja, ateina laiškas iš Karminės Valdybos“. Net širdis sustingo, užrašius tokią eilutę. Ateina konkretus atsakymas. Truputi sunerimau, kaip jį man užrašyti, kad neužblokuočiau informacijos, kurios gal būt nenorėčiau išgirsti. Užtenka akimirka paprieštarauti minčiai ir ji dingsta. Bet laiškas rašėsi greitai ir jis nebuvo toks jau gražus ar giriantis. Jis buvo griežtas ir tai tik parodė, kad tai tiesa. Karminė Valdyba atsakė labai racionaliai į visus mano klausimus. Dalį laiško iš Karminės Valdybos aš ir įkelsiu:

„Mes apsvarstėme tavo laišką ir priėjome išvadą, kad tu labai sureikšmini savo indėlį į žmonijos vystymosi. Kūrėjas turi savo planą kaip žmogus turi vystytis. Tas planas yra vykdomas. Jeigu tu kažko nepadarysi – padarys kiti. Visados yra atsarginis variantas. Tau nereikia pergyventi, kad kažko nepadarai vardan žmonijos. Tu tiesiog darai tai, ką dabar gali, ką gali pagal savo energinį lygį, pagal šiandieninį suvokimą. Rytoj tu padarysi tai kitaip, nes suvokimas tavo keisis, patirtis bus didesnė. Todėl, atsipalaiduok ir nesureikšmink to, kad „kažko“ nepajauti, neatsiveri, nepajauti.

Žinios yra sudėtingos. Jos negali atsiverti bet kam ir bet kada. O žinios apie tai, kaip žmogus turi gyventi – yra visos duotos. Tas mažas pradžiamokslis, kurį davė Pakylėtieji Valdovai per tave – kol kas yra pagrindinės tiesos, kurių reikia laikytis. Ar jų laikotės? Ne. Net tu pati neperskaitai laiškų iš naujo. O siūlytume tai padaryti. Perskaityk per vakarą po 3 laiškus nuo pradžių ir pamatysi, kiek žinių tu įgausi, koks suvokimas atsivers. Viskas yra čia ir dabar duota – lieka pagal tai gyventi.“

Toliau sekė pokalbis apie tai, apie ką aš neplanavau paklausti, bet kaip vėliau supratau tai ir buvo paaiškinimai, kokias klaidas darau. Apie tai truputi nutylėsiu, jau labai asmeniška ir toliau tęsiu laišką:

„Tavo ateitis nusimato graži, mūsų požiūriu. Mes žinome, kad tu stabiliai kilsi į viršų. Tavimi galima pasitikėti. Tu atskleisi vis daugiau žinių per laiškus, per susitikimus. Keisis tavo norai ir tavo žemiški siekiai. Bet viskas bus stabilu ir tikslinga. Tu gyvensi gražioje santarvėje su Mokytojais. Tai tave džiugins ir tai leis mums perduoti daugiau žinių. Informaciją, kurią reikia žinoti žmonėms, tau pasakysime, svarbu pagal jas gyventi. Ir ačiū už išreikštą meilę. Tai leido parašyti tau laišką atgal.

Viską daryk, kaip laiškuose parašyta ir būsi „stebuklas“, kurio reikia žmonėms. Ritai perduok, kad jos tikrojo mokymo kelias dar neatsivėrė. Yra karminiai terminai, kurių peršokti neįmanoma. Bet jos darbas ir gyvenimas bus kitoks nei tavo. Ji į žmones, tu pas Pakylėtuosius Valdovus. Ta frazė išlieka kertinė. Nors dirbsite ranka rankon. „

Štai ir atėjo atsakymas iš Karminės Valdybos. Daug griečiau nei tikėjausi, nors laiško gauti tai visai nesitikėjau. Tai tiesiog įrodo, kad Karminė Valdyba iš tikrųjų skaito mūsų laiškus. Nepakanka mintimis paprašyti Dievo pagalbos, reikia kai kada parašyti laišką Karminei Valdybai ir atsakymas ateis kažkokia tai kiekvienam priimtina forma.

Vienas komentaras “Laiškas Karminei Valdybai

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: