Būna ir taip…

Tai rubrika apie praktinius pastebėjimus seansų metu.

Dirbau su moterimi, kuri pirmą kartą pas mane atvyko. Tiesiog, kaip ji sakė, prarado gyvenimo prasmę, viskas labai nesiseka. Pradėjus dirbti, pasijuto, kad jos gyvybinė energija nuteka. Ji tarsi ištraukiama iš gyvenimiškų situacijų (todėl trūksta sėkmės kasdieniame gyvenime) ir ta energija jau ištraukiama iš sveikatos. Tarsi formuotųsi liga, kuri gali būti ir mirtina. Supratau, kad tai ne tas atvejis, kai kažkas prisikalbina ir nutekina energiją. Tai sąmoningas energijos mažinimas, kad žmogus greičiau pasitrauktų iš gyvenimo. Kažkada laiškuose man rašė, kad jeigu aš atsisakyčiau savojo dabartinio kelio ir mano siela degraduotų, tai Mokytojai mane „išimtų iš apyvartos“, t.y. suorganizuotų mirtį, kad tik savo elgesiu nepakenkčiau savo sielai ir nepradėčiau naikinti sukauptos gerosios energijos. Supratau, kad šiuo atveju  būtent tai ir vyksta – žmogaus siela yra paruošiama „išimti iš apyvartos“. Jausmas nekoks, kai pajauti tokią programą. Ir negali nutylėti, nes nepasakius to žmogui, aš leidžiu jam mirti. Pasakyti, kad tu gali greit mirti – irgi negerai. Tada kilo klausimas, o kodėl šis žmogus pateko pas mane? Vadinasi yra galimybė kažką pakeisti. Mėginau aiškintis, koks tos moters gyvenimas. Man parodė, kad tos moters siela labai brandi, turinti daug jėgos išskleisti žinias ir tam tikrą patirtį aplinkiniams. O gyvenime ji pasinėrusi į materialųjį pasaulį, turi savo verslą, yra užsiėmusi ir net nemėgina įgyvendinti to, ko jos siela norėtų. Moteris jaučia, kad norėtų ir reikėtų savo gyvenime kažką keisti, net nujaučia, kuo norėtų užsiimti, bet verslo įsipareigojimai, prižiūrima senyva mama neleidžia jai visko kardinaliai keisti. Žodžiu, aplinkybės (ir įsitikinimai) neleidžia jai keisti gyvenimo būdo. Bet nekeisdama gyvenimo būdo, ta susinaikinimo programa sėkmingai vystysis. Ir kam tada reikalingas verslas, ir kas prižiūrės senyvą mamą, jei tavęs jau nebebus? Jei ta moteris nepakeis požiūrio į savo gyvenimą ir nepakeis vertybių, tai jai niekas ir nepadės. Nebūtina mesti verslo ar mamą patalpinti į senelių namus, viską galima pakeisti, tik pakeičiant požiūrį į savo kasdienę veiklą, pakeičiant vertybes, gyvenimo prioritetus. Reikia leisti tik sielai kalbėti, reikia leisti sau įsiklausyti į vidinį balsą ir turėti drąsos keisti gyvenimo būdą ir dabartines gyvenimo sąlygas. Negalima gyventi saugioje komforto zonoje, negalima gyventi ir nesaugioje komforto zonoje, jei jauti, kad kažkas su tavo gyvenimu negerai. Siela visados įspėja apie tai, kad žmogus elgiasi negerai. Siela visados stengsis, kad žmogaus protas išgirstų širdį. Pagal kasdienybėje vykstančius įvykius jau galima nuspėti kad kažkas negerai. Nes niekados nėra kalta aplinka ir aplinkybės. Kaltas tik pats žmogus, kad nemoka atkreipti dėmesio į savo vidinį balsą.

Labai tikiuosi, kad ta moteris suprato, jog ji neturi kitos išeities, kaip pasiryžti laimingai gyventi, bet tam reikia drąsos daug ko atsisakyti. Nežinau ar ji dar kartą pas mane atvažiuos, bet tas „išėmimo iš apyvartos“ procesas nėra nesustabdomas. Viską galima lengvai pakeisti, galima atstatyti sveikatą, galima atstatyti sėkmę, tik žmogus turi pasiryžti kitaip gyventi. Siela niekados nesiekia pasitraukti iš Žemės, neįgyvendinusi savo planų ir jei atsiras nors maža viltis tuos planus įgyvendinti – žmogui atsiras jėgų gyventi ilgai ir laimingai.

Dar vienas visai kitos pastebėjimas. Dirbant su kita moterimi, pasijautė, kad ji yra stipri vampyrė. Net nenorėjau su ja dirbti. Bet jei žmogus atėjo pas mane, vadinasi aš turiu jam padėti. Kilo klausimas, kodėl ji nusiurbia energijas? Gal ji pikta, gal neteisingai elgiasi su žmonėmis? Ir kilo mintis, kad tai gali būti susieta su juodąja magija. Aš paklausiau moters ar ji nedaro kokių nors ritualų? Atsakė, kad taip. Kažkas jai patarė, kad norint pritraukti į savo gyvenimą pinigus, reikia pamaitinti mirusias sielas ir paprašyti jų pagalbos. Nežinau kaip tiksliai tas ritualas atliekamas, bet ji virė ryžius, dėjo juos ant stalo ir meldėsi už tas sielas, bei prašė jų pagalbos. Jokiu būdu ta moteris nesitikėjo, kad daro ritualą, kuris lygus juodajai magijai. Ji gi nuoširdžiai meldėsi ir prašė mirusiųjų pagalbos. Bet negalima trukdyti mirusiųjų pasaulio. Pagalbos reikia prašyti Dievo. Savo ritualu ji pasikvietė į savo namus mirusias sielas ir jos neišėjo, nes tai žemo energetinio lygmens sielos ir joms išgyventi reikalinga energija. Jos prisijungė prie tos moters energetinio lauko ir pradėjo nusiurbinėti energiją nuo kitų žmonių. Taip ta moteris, to nežinant ir to nenorit, tapo vampyre, o jos energetika buvo taip pažeista, kad po kelių metų ji gali ir nebevaikščioti. Man pavyko ją apsaugot nuo tų sielų ir nuo to likimo, bet aš negaliu apsaugot jos, nuo jos pačios veiksmų, jei dar kartą kviesis mirusiuosius į pagalbą, tai visi mano geri norai ir suteikta pagalba išnyks.

Nedarykite jokių ritualų, niekada nekvieskite mirusiųjų nei spiritizmo seansų metu, nei kitokiais metodais. Prisišauksite bėdą, nes tos sielos išsiurbs energiją, bei fizinę ir psichinę sveikatą iš jūsų. Jei siela pati pasirodo ir dėl kažkokių priežasčių nori bendrauti ar jumis, nori padėti ar pati prašo pagalbos, tai jau jos reikalas. Taip būna ir tai nekenkia, bet patiems šauktis mirusiųjų ir dar prašyti pagalbos – nevalia. Nesuvoksite, kokia kaina mirusieji jums padeda. Galite susigadinti tiek savo, tiek artimųjų (vaikų, anūkų) gyvenimus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: