Kuthumi darbo grupės rezultatai

    Kumthumi darbo grupės metu pasijungė Pakylėtasis Valdovas Kuthumi ir davė pranešimą. Sunku jį visą tiksliai aprašyti, bet tai buvo gilus ir stiprus pranešimas su gilia energetine jėga. Kuthumi kalbėjo apie tai, kad aukščiausioji sąmonė tiesiog traiško mūsų kolektyvinę sąmonę. Mūsų suformuota kolektyvinė sąmonė sudaro daugybę blokų ir tai neleidžia žmonėms tinkamai vystytis. Yra reikalinga pakeisti tą kolektyvinę sąmonę ir įleisti naują jėgą į žmogaus gyvenimą. Aukščiausiajai  sąmonei atsirado galimybė įtakoti kolektyvinę sąmonę. Tam įtakos turi kiekvieno žmogaus asmeninis pokytis mąstyme. Kuthumi pasidžiaugė, kad mes pajėgėme pakeisti savo požiūrį į gyvenimą, į vertybes, kad mes pradedame suvokti Visatos dėsnius ir pagal juos gyventi. Kiekvienas mūsų mąstymo pokytis, vidinis lūžis būna kaip didžiulis energetinis sprogimas, kuris į erdvę išspinduliuoja daug energijos. Per mūsų paprastą asmeninį pokytį, į erdvę išsispinduliuoja daug dieviškosios energijos. Ir ši energija būna panaudojama subtiliajame pasaulyje. Tos energijos dėka formuojamos ir esybės. Nes niekas iš niekur neatsiranda, viskas turi savo priežastį ir pasekmes. Žodžiu, kai žmogus pakeičia savo mąstymą, jis ne tik išspinduliuoja daug energijos, bet jis keičia mintį ir kolektyvinėje sąmonėje. O tie pokyčiai ir leido į kolektyvinę sąmonę įsilieti ir Aukščiausiajai Sąmonei. Aukščiausiosios sąmonės sujudinimas kolektyvinės sąmonės atsispindės ir žemiškoje erdvėje. Bus daugiau Žemės drebėjimų, cunamių, uraganų. (bet kuo lengviau žmonės keis savo požiūrį, tuo pasekmės bus ramesnės).

Pranešimo metu mano kalba labai sulėtėjo, aš pati tarsi išnykau ir jutau tik tą galingą energiją, kuri skaldė ir mano visus kūnus. Tuo metu Aukščiausioji Sąmonė per Kuthumi tvirtino spindulius į kiekvieno komandos nario krūtinę. Kaip suprantu, tai aukštesnių vibracijų Kuthumi energija, kurią įtvirtino mūsų krūtinėje kaip raudonos spalvos žibintus. Man vėliau paaiškino, kad seniau energijos galėjo tvirtintis ir per vieną ar du žmones, o po to jas buvo galima išskaidyti – perduoti ir kitiems žmonėms. Dabar spinduliai yra tokio aukšto dažnio, kad vienas kūnas nėra pajėgus atlaikyti, todėl formuojamos darbo grupės, kurios priims konkretaus Pakylėtojo Valdovo aukštų vibracijų spindulius ir juos galės perduoti kitiems. Sekmadienio seanso metu  šeštadienyje gauta Kuthumi energija buvo padalyta visiems, dalyvavusiems seanse. Taip aukštų vibracijų energija  (aukštesnių, nei mes kada pajėgėm priimti kaip grupė) įsitvirtino mūsų grupėje ir toliau proporcingai skleisis į aplinką.

Aš suprantu, kad tos emocijos ir tų žodžių svarbos neįmanoma perteikti, bet tai buvo nuostabu. Buvo nuostabu žinoti, kad įvyko lūžis kolektyvinėje sąmonėje ir kad mes turėsime galimybę susilieti su aukščiausiąja sąmone, kuri leis suvokti pasaulį dar kitaip. Buvo daug kalbama apie savasties dalelytę, kuri yra aukščiau esybės ir kuri įeina į bendrą sąmonę, kaip vandens lašeliai vandenyne. Bet man sunku prisiminti tikslius žodžius ir nenoriu iškreipti minties, todėl tikiu, kad Mokytojai patys duos pranešimą ir paaiškins plačiau apie savasties dalelytės prasmę.

Sekmadienio seanso metu jungėsi ir Pasaulio Motina, kuri pabrėžė, kad Išmintis ir Meilė eina kartu. Jeigu Aukščiausioji Sąmonė leidžiasi į mūsų sąmonę, mes turime išskleisti savo meilės energiją, nes Išmintis gyvena Meilės erdvėje. Jeigu Išmintį gauname aukštesnės kokybės, tai mes privalome sukurti meilės erdvę aukštesnės kokybės. Pakylėtoje būsenoje turime gyventi ne tik seansų ar seminarų metu, bet nuolat. Turime nuolat save suvaldyti, nuolat skleisti besąlyginę meilę ir vidinę harmoniją. Kiekviename kasdienybės veiksme turi atsispindėti gaunamos žinios. Tik savo vidinių pastangų dėka galime suformuoti aplink save ir savyje tokią meilės erdvę, kurioje galės įsitvirtinti Išmintis. Ir tik tokiu atveju pajėgsime suprasti tą kitokį pasaulį, kuris yra ir kuris turi formuotis Žemėje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: