Apie J.P. Blavatskajos laiškus

    Tinklapyje www.mokiniokelias.com nuolat įkeliami J.P. Blavatskajos laiškai, kuriuos užrašo Birutė. Tai sudėtingi laiškai, juos užrašyti nėra lengva, kaip nėra lengva juos ir skaityti. Kilo klausimas, kodėl jie tokie griežti, juk Pakylėtieji Valdovai skleidžia meilę ir išmintį. Iš pradžių atėjo informacija, kad tikrosios J.P.Blavatskajos šiuose laiškuose yra tik 20 proc. Pasiūliau Birutei paskaityti J.P. Blavatskajos „Slaptąją doktriną“, kad kuo glaudesnis ryšys atsirastų su Mokytoja. Bet laiškai ir toliau eina tokios pačios vibracijos. Manyti, kad tai tamsos jėgos žaidimai ir juos uždrausti, kaip ir nesinorėjo, nes to nesijautė.

Šiandieną, meditacijos metu, supratau, kad tai labai tikslingi laiškai, ir jie tiksliai suplanuoti Mokytojų. Kiekviename žmoguje slypi gėris ir blogis. Kiekviename įsikūnijime mes buvome susieti tiek su gėriu, tiek su blogiu. Šiame įsikūnijime mes stengiamės rinktis šviesą ir Kūrėjo aukščiausiąją tiesą, bet blogis, kuris turi įleidęs šaknis į mus, vis dar mumyse ir karminiai dalykai spaudžia mūsų vibracijas. Šio gyvenimo pasirinkimus mes galime sąmoningai valdyti. Galime pasirinkti šviesą ir atsisakyti tamsos savo jausmuose, mintyse. Bet giliai viduje tebėra neišryškinta praėjusių gyvenimų suformuota tamsa.

Vienu momentu kilo mintis, kad tie laiškai, tai ne Pakylėtosios Valdovės Ponios Teosofijos, o J.P.Blavatskajos, esančios astraliniame lygmenyje.

Noriu priminti Birutei ir pasakyti visiems skaitytojams, kai prasidėjo tų laiškų užrašymas, J.P.Blavatskaja liepė Birutei paprašyti manęs palaiminimo, kad ji galėtų rašyti. Nesusimąsčiusi tai ir padariau. Bet tas palaiminimo paprašymas reiškia, kad tik aš ir galėsiu suvokti, kodėl tie laiškai duodami, juos neužblokuoti ir paaiškinti, kokią pavojingą žalą arba didžiulę naudą jie gali padaryti skaitytojams. Iš tiesų, tie laiškai ir duodami iš astralo. Aš, sekančiame laiške, mėginsiu paaiškinti, kaip formuojamas žemiškasis gyvenimas Pakylėtųjų Valdovų lygmenyje, bet toks pat materialus gyvenimas formuojamas ir astrale. Tik astrale dominuoja blogis. Žmogus turi pažinti ir suvaldyti blogį, kad galėtų priimti aukštas vibracijas ir skleisti gėrį. Viskas materializuojasi tik įsikūnijime, tiek gėris, tiek blogis ir viskas priklauso nuo žmogaus laisvos valios pasirinkimo.

Dabartiniai J. P. Blavatskajos laiškai suformuoti astrale, ir jie sukelia mumyse esantį blogį. Ar mes sugebėsime suprasti, kodėl tie laiškai žeidžia ar tiesiog užkabina, kokius jie sukelia jausmus ir kodėl tie jausmai tavyje slypi, tai jau priklausys nuo kiekvieno skaitytojo. Kodėl tie laiškai gali būti pavojingi? (ir, tikriausiai, jie jau pradėjo daryti žalą, jei apie tai liepta kalbėti).  Įsivaizduokite televiziją, per ją transliuojamos pačios įvairiausios laidos, nuo neigiamų iki teigiamų ir žiūrovas renkasi, ką jam žiūrėti. Šiuo atveju tie laiškai labiau asocijuojasi su laidomis TV pagalba,  24 valandos. Ir tos laidos turi savo žiūrovų. Kai tu gyveni sąmoningai, tai tu atsisakai žiūrėti tokias laidas ir sieki žiūrėti laidas apie kultūrą, gamtą, mokslą. Bet jeigu pradėtumėte žiūrėti tas kitas laidas, jos jus užkabintų, nes ten parodoma teisybė, bet ta teisybė neskatina tobulėjimo. Šiuo atveju, laiškai parodo teisybę, toks yra mūsų pasaulis. Bet tie laiškai neskatina tobulėjimo. Bet negalite paneigti, kad jie neužkabina jumyse esančio blogio. Gal tie laiškai patinka, gal negalite jų skaityti, bet jie užkabina jumyse esantį blogį ir iškelia jį į paviršių iš astralinio lygmens. Tada lieka tą blogį, esantį savyje suvokti, atsisakyti jo ir taip, jūs gaunate didžiulę dovaną – atsilaisvinimą nuo astralinio blogio. Bet, jei perskaitote tuos laiškus, ir  mėginate analizuoti parašytą temą, o  ne savo jausmus, jūs tą savyje iškeltą blogį vėl užslopinate, tik dar papildote jį tą akimirką suformuotomis negatyviomis mintimis. Tuos laiškus gali skaityti tik stiprūs žmonės, kurie pažįsta save, gali save suvaldyti ir yra pasiruošę tai padaryti. Tie laiškai bus įkeliami toliau, jų vibracija ne pati maloniausia, bet tai nėra klaida. Tai yra iššūkis jums, kaip mokėsite savyje atrasti užslėptą blogį ir nuo jo atsilaisvinti. Kurie jaučiate, kad su iškylančiomis emocijomis negalite susitvarkyti, tai palikite tuos laiškus ir neskaitykite. O kitiems sakau, kad tai nėra tamsos užvaldyti laiškai. Ne, tai laiškai paduodami iš astralinio lygmens tam, kad būtų įmanoma išvalyti astralinio gyvenimo likučius iš jūsų gyvenimo. J.P.Blavatskajai tikrai nelengva nusileisti į tą lygmenį ir iš ten formuoti tuos laiškus, bet ji tai daro. Nelengva juos užrašyti ir Birutei, bet ji tai daro. Nelengva juos skaityti ir mums, bet ir mes tai darome, todėl tikėkimės, kad bus pasiektas Mokytojų suformuotas tikslas ir tie laiškai savaime baigsis, o Ponia Teosofija  arba kitaip tariant J.P.Blavatskaja galės paduoti laiškus iš to lygmens, kuriame ji iš tikro ir laikosi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: