Pirmoji pamoka

     Prieš keletą savaičių turėjau seansą su Laimute. Pasirodė toks vaizdinys: su septyniais žirgais kinkyta karieta atskriejo elochimas Ciklopėjus, pasisodino Laimutę į savo karietą ir išskrido į žvaigždes. Nusileido žvaigždėje (ir kaip aš nustebau), ten juos pasitikau aš pati. Savęs nemačiau, tik jaučiau save kaip vyrišką energiją. Kai tik Laimute išlipo iš karietos aš iš karto jai pasakiau: imu tave į mokines. Nespėjau pati suvokti, ką tai reiškia ir kaip aš galiu tai daryti. Bet Elochimas Ciklopėjus  parodė pergamentą, kuriame punktais buvo surašyta, ko turėsiu išmokyti Laimutę. Tuo seansas ir baigėsi.

Praėjo trys savaitės, nei karto nepasikartojo panaši situacija. Nesugalvojau, ką reiškia tai, kad aš pati imu į mokinius kitą žmogų ir kaip aš galiu mokyti. Šiandieną vėl susitikau su Laimute. Priėjusi prie nugaros priklaupiau ir uždėjau ranką ant juosmens. Maniau, kad tai stuburo energetikos atlaisvinimas, bet klydau. Iš karto iškilo vaizdai: aš, mokytojas (ten vėl save jaučiau vyriškiu), pasikviečiu Laimutę į savo ašramą. Fragmentas iš aplinkos: gražiai išpuošta salė, sienos paauksuotos, lubos aukštos ir ta patalpa atvira sodui, kur prie takų auga gražios gėlės, paukščiai čiulba, net gėlių kvapus galėjau užuosti. Pasiėmiau Laimutę už rankos ir nusivedžiau atsisėsti. Laimutė ir klausia (teisingiau, klausimus uždavinėjo žemiškasis mano aš), ką reiškia mokinys ir kam to reikia. Kam verta mokytis, ką aš suformuosiu ir kokią naudą tai duos man dabar ar kitame įsikūnijime. Aš – mokytojas atsakau: neteisingai formuoji klausimą. Svarbu ne tai, ką tu išmoksi ir ką tu sukaupsi kitam įsikūnijimui, bet tai, ką tu išskleisi šią akimirką. Svarbiausia yra gebėjimas dabar teisingai išspinduliuoti savo energiją. Nereikia svarstyti kokius dvasinius turtus sukaupsi kitam įsikūnijimui, nes tai neturi reikšmės, kaip neturi reikšmės, kokius materialius turtus sukaupsi šiame gyvenime. Svarbu, kaip tu sugebėsi išskleisti kūrybinę energiją dabar. Ir nereikia mąstyti, kokią įtaką tai turės tavo sielos brandai. Ne mąstyti reikia, o tinkamai suformuoti ir išskleisti energiją dabar. Aš – mokytojas klausiu Laimutės, ar jai patinka mano rūmai, ar ji jaučia kaip čiulba paukščiai, kaip kvepia gėlės, kokia ramybė ir palaima jaučiasi aplinkui? Laimutei nespėjus atsakyti viskas netikėtai greitai pasikeitė. Pasidarė tamsu, medžiai tapo juodi, net papuvę, namas apgriuvęs, gyvybės aplink jokios. Šalta ir niūru. Aš – mokytojas ir sakau, matai, kas įvyksta kai esi blogos nuotaikos, liūdna ar pikta. Visas aplink tave esantis pasaulis tampa tamsus, niūrus, jame sunku gyventi tiek žmonėms, tiek gyvūnams. Kai tu esi blogos nuotaikos – tai tavo energetinis pasaulis tampa juodas ir negyvybingas. Ir tai nėra vaizduotės padarinys, tai yra faktas. Tik tu neturi gebėjimo pamatyti ir pajausti, ką tu suformuoji tą akimirką. Bet tai nereiškia, kad to nepajaučia aplinkiniai žmonės, augalai, gyvūnai. Kai tu vaikštai blogos nuotaikos, tu aplink save suformuoji tamsų ir negyvą pasaulį, kuriame sunku išgyventi tiek tau, tiek kitiems žmonėms.

Štai tau ir pirmoji pamoka: gyvenk tokiame pasaulyje, kuriame norėtum iš tikro gyventi. Gyvenk šviesiame pasaulyje, kur pilna gyvybės ir grožio. Visai nesvarbu išorinio pasaulio veiksniai, kurie įtakoja tavo nuotaiką. Tu turi savo nuotaikas suvaldyti, ir dar labiau turi suvaldyti bet kokį iš savęs kylantį negatyvų jausmą, nes tas jausmas – tai tamsus pasaulis, kuris iš karto susiformuoja aplink tave. Įsivaizduok, kai tik tu iš savęs išleidi negatyvų jausmą, pasaulis aplink tave iš karto tamsėja, griūva, pūva. Tame pasaulyje aplinkiniams sunku gyventi. Bet tu gali iš karto pakeisti savo nuotaiką ir paukščiai vėl čiulbės, žmonės šypsosis ir jų sveikata bei nuotaika pasitaisys.

Tą akimirką vėl grįžo visas aplinkos grožis ir seansas baigėsi.

Pamoka skirta Laimutei, bet ji skirta ir man, ir, tikriausiai, jums, mieli skaitytojai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: