Tik tyra širdimi galime iškleisti besąlyginę meilę

     Atsiverčiau sąsiuvinį, kuriame gal prieš mėnesį užrašiau trumpą žinutę Guan In. Tą kart ji tikriausiai man net nepasirodė tokia reikšminga ir neįkėliau jos. Bet šiandieną aš pati pastebiu, kad tai be galo rimta žinutė:

Guan In

„ tavo komanda stipri ir ambicinga. Žinok, juos išmokius priimti energijas, reikia sugebėti juos suvaldyti, kad jų ego per daug nesikištų  ir visko nesugadintų. Todėl pirmiausia reikia juos mokyti savyje atrasti sąžiningumą ir atsakomybę. Šiandieną ne mokyk priimti energijas, o kalbėk apie dorą, apie gerumą ir besąlyginės meilės jausmo formavimą. Komanda turi augti širdimi. Pirmiausia, reikia išmokti susilieti su besąlygine meile, tada nebelieka vietos ego žaidimams. Pirmiausia, kalbėk apie besąlyginę meilę.“

Iš tos žinutės aš supratau, kad turiu prisiimti atsakomybę už tai, kaip komandos nariai dirba su žmonėmis. Atrodo, bręstate individualiai, dirbate individualiai, bet jei tai susieta su manimi, tai aš turiu priimti atsakomybę už tai, kaip jums sekasi skleisti gerumą ir meilę. Ne ekstresansai esate, o žmonės, išjaučiantys Pakylėtųjų Valdovų meilę ir gerumą. Vakar vienaip ir kitaip mėginau suformuoti pokalbį apie besąlyginę meilę, bet jaučiu, kad įveliu savo jausmus ir tai yra negerai. Bet ne ką lengviau pasidarė, kai įsikišo Sen Žermenas ir išdėstė mintis šiuo klausimu.

Sen Žermenas:

„Taip, Violeta – Maitrėja, tau kilo teisingas klausimas: ar visi komandos nariai, darantys seansus, gali visuomenei prisistatyti kaip dirbantys su Pakylėtaisiais Valdovais. Deja, ne visi. Ir tai įtakoja žmogaus charakteris ir jo negebėjimas atsiverti besąlyginei meilei. Šiandieną sakome – mokykitės. Rytoj sakysime – negalime įvardyti jūsų kaip Pakylėtųjų Valdovų meilės ir šviesos skleidėjais, nes ego jus jau užvaldė. Gebėjimai jūsų niekur nedings, kaip atsirado, taip ir liks. Bet bus vardais įvardyti, kas gali atstovauti komandą ir už ką tu turėsi prisiimti atsakomybę, o atsakomybę prisiimti privalai, nes tai tavo užauginta komanda. Atsakomybės neprisiimsi už tuos, kurie neišmoko pamokų ir nesugebėjo atsiverti besąlyginei meilei. Atėjus laikui reikalavimai dirbantiesiems komandos vardu tik stiprės. Ir ne visi galės sakyti, kad dirba pagal tavo liniją.

Mokykitės dirbti ir dirbkite, bet tik nuo jūsų priklauso ar tai, ką gaunate panaudojate gėriui, ar tamsai skleisti.

Sugebėjimas mylėti žmogų, suteikia teisę vadintis Pakylėtųjų Valdovų mokiniu. Mokytojus jūs gaunate, bet ar verti esate vadintis mokinio vardu? Jūs atstovaujate Pakylėtuosius Valdovus, ar suvokiate, kas jie yra? Ir kokią meilę Jie išspinduliuoja? Būkite verti tos meilės ir Pakylėtojo Valdovo mokinio vardo. Skleiskite meilę savo vidumi. Sėkmės“

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: