Paaiškinimas

     Praėjusį trečiadienį, susitikimo su broliu ašrame metu, buvo vizija: į ašramą įžengė 7 karžygiai, jie sustoja ratu ir tada pro duris įėjo E.Blavatskaja. Ji atsistojo priešais mane ir pradėjo kalbėti. Teisingiau, aš kalbėjau rusų kalba. Ji kalbėjo apie tai, kad procesai vyksta toliau, kad aš turiu išmokti kalbėti rusiškai, nes teks bendrauti su rusakalbiais. E.Blavatskaja kalbėjo apie tai, kad kai kuriems Valdovams nėra sudėtinga perduoti pranešimą rusų kalba, o kai kuriems sudėtinga, todėl aš pati turi gerai mokėti tą kalbą. Ir viso to reikės, nes Baltoji Brolija perduoda man savo pasiuntinio regalijas. Tą akimirką, E.Blavatskaja nusilenkė ir man į rankas įdėjo kažką panašaus į susuktą popieriaus lapą, nors aiškiai nemačiau, kas ten yra. Tik žodžiai buvo aiškūs: Baltosios Brolijos pasiuntinio regalijos. E.Blavatskaja kelis kartus pakartojo, kad kitaip nebus, kas numatyta gyvenime, tas ir turi įvykti. Kalbėjo apie tai, kad komanda turės man padėti, o aš pati neturėčiau neigti tos informacijos. O tie 7 karžygiai, kurie atėjo į ašramą, tai 7 arkangelai, kurie nuo šiol visados bus su manimi. Jie saugo pasiuntinį.

Jei Baltoji Brolija man perduoda pasiuntinio regalijas, tai tokia jų valia. Nežinau, kaip tai pakeis gyvenimą ar keis jį. Ir be regalijų mano gyvenime daug kas keitėsi. Aš pati stebiuosi savo požiūrio pasikeitimu. Jei dar prieš metus abejojau Pakylėtųjų Valdovų egzistavimui, tai dabar norisi su jais visados bendrauti ir suvokti jų įtaką žmonėms. Bet tai individualus darbas ir mokslas pažinti save ir pasaulį.

Sekmadienio seansas ir Viešpaties Maitrėjos laiškas sukėlė man ir, manau, daugeliui daug skaudžių minčių ar teisingai suprantame mokymą, ar  tamsa pajėgi užspausti tikėjimą. Sukėlė abejonių ir tai, kaip Mokytojas galėjo rašyti tokį piktą laišką. Gal būt ten liejosi ir mano emocijos. Bet praėjo diena ir daug kas paaiškėjo. Tarsi nusiėmė skausmo šydas ir atsivėrė supratimas. Sanat Kumara net nusijuokė: „negi tu nemanai, kad mes galime suplanuoti viską iki smulkmenų? Negi manai leisime tamsai įeit į tave ir dar ašrame? Tu energetiniame plane ruošiama į Baltosios Brolijos pasiuntinius ir tai ne tik žodžiai, bet ir procesai. Visam tam reikalinga labai gili, subtili, tyra meilės energija. Jeigu komanda būtų sustojusi ratu ašrame, ji nebūtų išskleidusi tiek meilės energijos, kiek ji sugebėjo išskleisti vėliau, po tavo laiško. Juk Maitrėja tau išeinant iš ašramo sakė, jei komanda už tave pasimels – viskas bus gerai. Kitą dieną tu klauseisi pasakojimų, kas vyko toliau ašrame ir supratai, kad tokios maldos nebuvo. Bet Mokytojų dėka tokia mintis buvo priimta Onutės ir ji pasiūlė už tave pasimelsti. Tada ir prasidėjo švelnios, tyros meilės energijos kūryba, kuri reikalinga naujam procesui formuoti.

Situacija ir laiškas buvo suformuoti tam, kad sudrebinti širdutes ir iš ten išskleisti pačius geriausius jausmus iš komandos narių. Ir jeigu nebūtume tikėję komanda, tai nebūtume taip ir rizikavę. Nes laiškas buvo griežtas ir galėjo suformuoti pyktį, nuoskaudą. Tai jau ir buvo prasidėję formuotis, kol davėm tau užuominą parašyti gražų laišką į tinklaraštį. Užuomina pasimelsti, užuomina parašyti laišką… mes nuolat su jumis kalbame, nors tai priimate kaip savo mintis.“

Tą vakarą buvo parašyti du laiškai, Viešpaties Maitrėjos „Bandymas neišlaikytas“ ir Sanat Kumaros „Apie pasiuntinystę“. Kai pasirašė tokie skirtingi laiškai, aš pagalvojau, kad tikrai veikia mano tamsioji pusė ir  noriu užuominos iš kito žmogaus apie antro laiško tikrumą. Ir kitą rytą man Ramunė parašė žinutę, kad mane sapnavo, kad mane ruošė kažkam sakraliam, tarsi pirmajai komunijai. Taip visa komanda mane ruošia pasiuntinystei. Gal aš kažką dar ne tiksliai suvokiau, bet jeigu ateis aiškesnis paaiškinimas, tai parašysiu. Tiesiog norėjau paaiškinti, kodėl įvyko tai, kas įvyko ir kodėl reikėjo man ir jums išgyventi skausmą, nerimą, o kartu ir begalinę meilę.

Po šio laiško užrašymo, jautėsi, kad ne viską parašiau. Susikaupiau ir prieš akis susiformavo El Morijos vaizdas. Jis sakė, kad ta situacija buvo reikalinga ne tik meilės energijai suformuoti, bet ir tam, kad suprasčiau, jog komanda galiu pasitikėti. Kai konkrečiam komandos nariui bus duodama užduotis, aš turėsiu šimtu procentu pasitikėti tuo žmogumi, net jeigu tas žmogus pats savimi abejotų.

Ši mintis leidžia suprasti, kad komandos nariai gaus konkrečias užduotis ir tai kas išmokta, suprasta, išgyventa reiks pritaikyti tam tikrose užduotyse, situacijose. Beje, Rita pirmą kartą vedė seminarą „Darbas su savimi“ ir manau, kad ji gražiai susitvarkė su šia užduotimi.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: