Dvi minutės tylos

     Praėjusį sekmadienį buvo labai stiprus seansas. Jungėsi Visatos Buda ir Jis kalbėjo apie šviesos srautą, kuris artėja prie Žemės. Šis šviesos srautas iš esmės keis žmogaus gyvenimą. Ne tik žmogaus, bet ir sielos. Kai siela reinkarnuosis, ji prisimins praėjusius gyvenimus, ji prisimins gyvenimą subtiliajame lygmenyje. Kalbėjo apie tai, kad Žemė keičia poziciją kosminėje erdvėje ir susimaišo zodiako ženklai. Žvaigždynai kitaip veiks žmones. Visatos Buda labai džiaugėsi mūsų asmeniniais pokyčiais ir sakė, kad kiekvieną sekmadienį bus siunčiamu vis nauji spinduliai į mūsų erdvę. Bet atėjo kitas sekmadienis ir  jis atnešė visai nelauktų žinių.

Šį sekmadienį jaučiausi truputi kaip nesusirinkusi. Paprašiau Ritos, kad pradėtų vesti seansą, jog galėčiau susikaupti ir priimti spindulius, kaip praėjusį kartą kalbėjo Visatos Buda. Jaučiau, kaip norint skleisti vidinę šviesą man trukdo praeities šydas iš manojo gyvenimo pirmykščiame amžiuje. Ir tas karminis blokas susietas su moterimi, kuri pirmą kartą atvyko į mūsų seansą. Mokytojai sako, kai komanda baigs skaityti Viešpaties Maitrėjos mantrą, tai stokis į vidurį su ta moterimi ir paprašyk komandos, kad jus apvalytų ir atlaisvintų. Tą ir padariau. Tai nuolat darome seansų metu ir komanda kaip kumštis visada stoja į pagalbą. Ne vieną gražų procesą esame atlikę kartu, ne vieną kartą visi visa jėga yra stoję padėti kitam žmogui. Tai kas įvyko per tas dvi tylos minutes, kai laikas tarsi sustojo? Atrodo niekas neišgirdo prašymo ir tai būtų buvę smulkmena, juk ne kartą pakartojam garsiai ir aiškiai, kad ateitų į pagalbą ir dirbam, rankoves atraitoję. Bet mane apgaubė neviltis ir skausmas, ir tas skausmas išsiliejo per Mokytojo Maitrėjos žodžius. Ir jis užsirašė laišką. Dar vakar kilo mintis, kad būtinai jį įkelk vakare, nes kai protas pradės dirbti, tai jo nebenorėsi įkelti. Gal būt, tas laiškas sukėlė sąmyšį, nerimą, pyktį. Jei per mane perdavė laišką Tamsa, tai būkite protingi, jūs visados turite išlikti ramūs ir iškilus nerimui dar labiau sukoncentruoti dėmesį į šviesą. Jei tą laišką vis tik perdavė Mokytojas Maitrėja, tai tuo labiau jis neskatina jūsų linkti į abejonę, nerimą, neviltį. Juk Mokytojai visados sako, kad ir kas išorėje vyktų mes turim išmokti sukoncentruoti dėmesį į šviesą. Ne aš jus nuvesiu į šviesos kelią ir ne kitas žmogus. Tik pats žmogus gali rinktis visada būt su šviesa ar leist savyje įsivelt abejonei, ir sužlugdyt tai kas pasiekta. Viešpats Maitrėja vakar tiesiog išstūmė mane iš ašramo, net atsisveikinti negalėjau. Jei Jis mane išstūmė ir nebeleidžia atvažiuoti 3 sekmadienius tam, kad komanda savarankiškėtų – tai taip ir darykite. Jei mane išstūmė todėl, kad aš į save įleidau tamsą ir paskleidžiau neigiamas vibracijas, tai rinkitės ir stiprėkite be manęs. Rezultatas turi būti tas pats. Jūs gi kiekvienas individuliai renkatės šviesą. Gal tas laiškas duotas tam, kad tamsa, apgaubusi mane, kartu ir jus, paskatintų dar labiau sukoncentruoti mintis į šviesą, į ramybę, į tikėjimą ir pasitikėjimą Dievu. Jeigu Mokytojai tikisi griežtu tonu paskatint jus dar atidžiau įvertinti savo silpnąsias ir stipriąsias puses – tai taip ir darykite. Išorės veiksmai neturi sukelti abejonių dėl šviesos kelio pasirinkimo. Jūs kiekvienas asmeniškai renkatės šviesą, o šviesa – tai ramybė, vidinė harmonija. Išlikite tokie, nežiūrint į tai ar aš būsiu su jumis, ar ne. Tik tamsoje ryškėja šviesa.

Pakylėtieji Valdovai jums jau pakeitė gyvenimą ir jis juk tapo geresnis ir gražesnis. Nepaneikite to mokymo. Aš šiandieną nesupratau kas vakar vyko, bet tos dvi tylos minutės buvo labai liūdnos…

Vakar pasirašė du laiškai, tik antrą parašė Sanat Kumara ir jis sakė, kad rytoj galėsiu jį įkelt. Bet, atleisk Mokytojau, jo aš nekelsiu. Lai ta informacija būna patvirtinama kitų šaltinių, nes aš nesu tikra, kad viskas yra taip, kaip turi būti.

Brangi komanda, apkabinu jus visus. Aukite. Su manimi ar be manęs, bet aukite ir skleiskite šviesą savo širdutėse.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: