Kaip kurti gyvenimą…

     Važiuoju autobusu namo ir ramiai nugrimztu į apmąstymus. Šalia pasijautė Kuthumi. Jis ir klausia ar noriu pakeliauti? Tik, sako, neįsitemk kaip per meditaciją, o tiesiog stebėk, ką tau parodysiu. Matau Saulę. Klausiu, ar tai mūsų Saulė?

– Ne, tai ne jūsų Saulė, bet žvaigždė labai aukšto energetinio lygmens ir ten yra gyvybė.  Eime aplankysime juos.

Ta Saulė ir visa ten esanti materija spindėjo ir ji buvo beveik permatoma. Jie turėjo apčiuopiamą formą, bet ta forma tokia lengva, permatoma, plastiškai judanti. Man vėl sako: – tu juos žinai, tai Majų civilizacija. Jie ne žuvo, tik Mokytojams liepus paliko Žemę ir kuria savo gyvenimą šioje žvaigždėje. Į Žemę ateinama tam tikram laikui ir tam tikrai užduočiai įvykdyti ir kai tai padarai – pasitrauki iš Žemės. Kai tau Mokytojas pasakys, kad tu viską įvykdei, taip pat pasitrauksi iš Žemės ir nebeįsikūnisi joje. O mane lydintis Kuthumi pakeitė įvaizdį – jis tapo Pitagoru. Sako, mes, Valdovai, prideriname savo formą prie jums priimtino įvaizdžio. Tu esi susiformavusi vieną mano paveikslą, majai mane labiau pažįsta kaip Pitagorą. Ir jis linksmas nuėjo pasisveikinti su majais. Po to pristatė mane. Sako, pakalbėkite su ja, paaiškinkite ko ji nesupranta ir nuėjo. Vienas iš majų manęs ir klausia, kas mane labiausiai neramina. Aš ir sakau, kad nesuprantu ką reiškia gyvenimo kūryba? Kurti savo gyvenimą – kaip tiksliai tai suprasti ir nuo ko pradėti? Majus pradėjo pasakoti: pirmiausia tu neneik. Nieko nesukursi, jeigu neigsi. Pvz. nepavyks man, nepatinka, nenoriu… tu turi planą, norą ir iš karto  jį paneigi. Pati užblokuoji eigą ir uždedi programą – nepavyks. Visada savo planui ar darbui reikia rasti aiškų teigimą: aš pažinsiu, aš sužinosiu, pasitikrinsiu save, pamatysiu kažką naujo ir t.t. Tiesiog bet kurią situaciją, kuri turi vykti tą dieną priimk teigiamai. Yra gyvenime daug sudėtingų situacijų, bet jos yra tam, kad to reikia tau. Ir su jomis reikia susitvarkyti taip, kad neliktų nei nuoskaudų, nei nerimo, nei neigimo. Kūryba prasideda nuo teigimo.

Kitas reikalavimas kūrybai – gebėjimas išsilaikyti aukštų vibracijų lygmenyje kaip galima ilgiau. Tam padeda besąlyginė meilė. Kai tu išjausi žmonėms besąlyginę meilę, tai tau nebus svarbūs to žmogaus trūkumai. Pvz., labai nemėgsti kažkurio žmogaus, tiesiog jauti antipatiją dėl tam tikrų jo charakterio savybių. Pirmiausia, pagalvok ar tu nori ir gali padėti tam žmogui keistis, kad jo pasaulėžiūra keistųsi: ir ne mokyti tą žmogų reikia, o priimti jį į savo gyvenimą, vestis ten, kur tau įdomu (gal ir jam tai bus įdomu), parodyti jam savo pasaulį, kad jis keistųsi ir jūs galėtumėte vienas kitą suprasti. Bet gal tu tiesiog nenori to daryti? Ir viskas gerai – nedaryk, bet nesinervink dėl to, kad jis kitoks, kad jo požiūris kitoks. Jis kitoks. Priimi jį kitokį arba tiesiog atsitrauki, bet jo nevertink, tuo labiau, neimk į širdį, ką jis sako, kaip kalba, koks jo charakterio būdas.

Kiekviena tavyje išlikusi nuoskauda ar neigiamas atsiliepimas apie kitą žmogų – užspaudžia tavo kūrybinę energiją. „Nemėgstu“ – tai neigiamumas. Ir net jeigu tas neigiamumas glūdi tavyje kažkur giliai ir tyliai, vis tiek jis yra ir riboja tavo kūrybą. Todėl yra reikalinga pergalvoti kas tavyje gyvena, kokios nuoskaudos, pykčiai, prisiminimai. Reikalinga pakeisti požiūrį į tuos žmones ar buvusias situacijas. Reikia atrasti ką gero davė tos situacijos ir suvokti, kodėl tie žmonės buvo ar yra šalia. Jeigu jie yra tavo gyvenime – tai tavo nesąmoninga kūryba. Kiekviena mintis, išleista iš tavo galvos, turi būti tikslinga, kiekvienas žodis tikslingas ir su teigimu. Taip ir prasideda kūryba.  Vėliau aš nugrimzdau į savo gyvenimo apmąstymus ir pamokos pasibaigė. Suprantu, kad ne laiku, bet niekas svečiuose nelaiko, kai nebeskiri dėmesio šeimininkams…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: