Karminės Valdybos dovana

   Praėjusios dienos darbo esmė – tai Alfos spindulio nuleidimas į Žemę. Bet kartu šis spindulys įsitvirtino žmonių energetikoje. Tai yra tų 12 žmonių energetiniame lauke. Matėsi, kaip šviesios dalelytės nusėda į energetiką ir jos ten pasiliks amžinai. Vadinasi, siela pereidama į kitą įsikūnijimą, atsineš tas dalelytes ir Alfos spindulys toliau keis aplinką, keis tuos žmones. Kai parodė, kaip stipriai įsitvirtino tos šviesos dalelytės, tai pasakė, kad abiejų žvaigždučių dalyviai tapo Alfos pasiuntiniais. Tai didžiulė dovana tiems žmonėms, dar didesnė atsakomybė, bet dar didesnė nauda Žemės materialiam ir nematerialiam pasauliui. Subtiliajame plane Alfos spindulys matėsi baltas, bet kai paliečia Žemės erdvę jis tampa švelniai žydru. Tai sveikinu Svajonę, Gražiną, Ritą, Renata (iš Mažeikių), Vitą, Antaną, Daivutę, Vidmantą, Laimą, Ramunę, Petrą, Renatą (iš Skuodo) tapus Alfos spindulio nešėjais – pasiuntiniais.

Kartu dar noriu papasakoti apie mums visiems Karminės Valdybos suteiktą galimybę pasirinkti Mokytojus. Iki gruodžio 23 d. yra suteikta galimybė paprašyti Karminės Valdybos, kad leistų tam tikram Pakylėtajam Valdovui tapti jūsų Mokytoju. Iki šiol Mokytojai ateidavo pas žmogų, kai jis būdavo tam pasiruošęs. Dabar suteikiama visiems galimybė užmegzti kontaktą su Mokytoju. Bet turite prisiimti atsakomybę už savo norus. Nes jei prašote Valdovo būti jūsų Mokytoju, tai turite norėti išskleisti Jo spindulį. Turite Jį mylėti ir išmokti jo klausytis.

Karminė Valdyba per savo posėdį nuspręs, kuriuos prašymus tenkinti ir jums vienokiu ar kitokiu būdu pateiks atsakymus. Šį prašymą gali formuoti bet kuris žmogus, kuris nors kiek yra susipažinęs su Pakylėtaisiais Valdovais ir kitomis Kosminėmis Būtybėmis. Kai gausite Mokytoją, tai jo spindulys įsitvirtins jūsų energetikoje. Jums reikės kuo dažniau prisiminti savo Mokytoją ir kasdieniuose įvykiuose išskleisti Mokytojo šviesą. Juo dažniau prašysite Mokytojo pagalbos (teisingiau, pasiūlysite jam išskleisti savo šviesą jūsų kasdienybėje), tuo spindulio dalelytės labiau švytės jūsų auroje ir jūs labiau išskleisite Mokytojo šviesą ir meilę. Jums liks tik išmokti suvaldyti savąjį ego, kad jo formuojamos neteisingos mintys ir emocijos nežeistų Mokytojo energetikos. Kuo labiau jūsų energetikoje atsiskleis Mokytojo šviesa, tuo jūsų vibracijos kils ir sąmoningumas augs.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: