Spindulio nuleidimas į Balį

   Spalio pradžioje komandos dalis išvyko į Balį, sakytume papramogauti, aplankyti šventas vietas, pasidžiaugti nuostabia gamta. Bet žinojome, kad yra ir kita užduotis – suformuoti Viešpaties Hostijaus ašramą Balyje. Kaip tai vyks nebuvo aišku, todėl vis stebėjome ženklus ir stengėmės suprasti nurodymus.

Atėjo informacija, kad pagrindinė veiksmo diena bus spalio 17 d. ir tą dieną Balio komanda turės susėsti į penkiakampės žvaigždės kampus, o šeštas žmogus bus viduryje. Kas sėdės viduryje iš anksto nežinojome.  Ir taip pamažu prasidėjo procesai. Vieną dieną susitikau su Mindaugu. Seanso metu pasijautė kaip pasijungė Gautama Buda ir siunčia spindulį į Balį. Siunčia, bet spindulys nepasiekia tikslo. Dar kartą mėginome, vėl tas pats. Sakau, Mindaugai susikaupk ir pažiūrėk, kaip jaučiasi komanda. O komanda labai atsakingai ruošiasi tai spalio 17 d., lanko visas šventyklas, daug meldžiasi, dalyvauja ritualuose ir… persistengia. Tai komanda gavo pirmą nurodymą – atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabia Balio aplinka.

Bet, to seanso metu, nuvilnijo mintis, kad Baliui yra uždėtas prakeiksmas. Nesuvokiau, kas gali uždėti prakeiksmą visai salai, todėl tos minties nepalaikiau labai svarbia.

Praėjo keletą dienų ir susitinku su Simu. Vėl iškilo Balio problema. Jis prakeiktas. Virš Balio suformuotas toks neteisingas informacinis laukas, kuris nepraleidžia šviesos energijų. Simo dėka pavyko įeiti į tą neteisingą informacinį lauką ir pavyko suskaldyti prakeiksmo ženklą: pentogramą su kraštinėse užrašytomis matematinėmis formulėmis. Tas prakeiksmas uždėtas labai seniai, keli tūkstančiai metų atgal. Ir abejoju ar tai žmonių suformuotas laukas, nebent tie žmonės buvo galingi magai.. Bet čia tik pasvarstymai, taip ir liko neaišku, kas ir kodėl uždėjo tą prakeiksmą. Kai apie tai užsiminiau merginoms Balyje, jos sakė, kad buvo prie Budos statulos, kuri buvo nuversta ir suskaldyta. O vietiniai žmonės taip ir nežino kada tai įvyko ir kaip tai įvyko, nes ne žmonių galiai tokią didžiulę statulą nugriauti, nors kita vertus žmonės ją ir buvo pastatę (gal būt).  Mintis, kad tas prakeiksmas susijęs su nuversta Budos statula  gali būti teisinga, bet viskas yra tik mūsų išjautimai, negali to teigti kaip tikrovės, bet išjautimai dažnai būna teisingi. Dirbant su Simu pasirodė Alfa ir jis per Simą davė nurodymą kaip paleisti spindulį, kad jis pasiektų Balį. Spindulį iš ašramo paleisti į šiaurės ašigalį, per Žemę nutiesti iki pietų ašigalio, o iš ten į Balio salą.

Po to sekėsi susitikimas su Ramune. Tiek Mindaugas, tiek Simas, tiek Ramunė buvo atvykę dėl asmeninių priežasčių, bet procesai susiję su Baliu tęsėsi toliau. Dirbant su Ramune, pasijungė Mokytojas El Morija. Jis paragino Ramunę išvardyti keletos žmonių iš komandos vardus, kurie jos širdyje atranda tam tikrą atgarsį. Kodėl reikėjo tų žmonių, mums buvo neaišku, bet Ramunė susikaupė ir pradėjo vardyti: Svajonė, Daivutė ir Vidmantas iš Gargždų, Laimutė, Petras ir Renata iš Skuodo (mūsų naujokė, kurios gebėjimas  daryti energetinius seansus atsivėrė seminaro metu).  Ir viskas. Galvojau su kuo ta komanda susieta? Man prieš mėnesį Mokytojai sakė, kad po spalio vidurio turėsiu pasitikėti Laimute, Svajone, Ramune. Ir tie vardai dabar pasikartojo. Tada atėjo suvokimas, kad Svajonė turi būti Balio komandos širdis, t.y. proceso eigoje ji turi būti žvaigždės viduryje. O tie išvardyti kiti žmonės, tai žvaigždė, kurią suformuoti turime čia, savo ašrame. Kai kurie komandos nariai dirba pamaininį darbą, bet spalio 17 d. visiems buvo laisva. Man kilo mintis, kad mūsų žvaigždės viduryje turėtų būti Ramunė.

Per sekmadieninį seansą įvyko dar vienas patikrinimas. Ramunė buvo pakviesta į vidurį ir į ją pradėjo eiti Alfos spindulys. Jautėsi, kaip ruošiamasi paimti Ramunę į pasiuntinius. Ir įvyko tai, kas buvo netikėta. Komanda nesuformavo gero energetinio lauko, kad galėtų į save priimti per Ramunę einančius Alfos spindulius ir procesas neįvyko. Kilo didžiulis klausimas, kodėl nesusiformavo aukšto dažnio vibracija, bet čia jau kita tema. Tada į ašramo vidury pasikviečiau Vidmantą, nes jis yra Alfos pasiuntinys ir pasižiūrėjau ar jis tinkamai priima ir per save perleidžia Alfos spindulį. Viskas su juo buvo gerai, taip jis tapo tuo žvaigždės nariu, kuris turėjo būti žvaigždės centre.

Taip ir sulaukėme spalio 17 d., komanda Balyje suformavo savo žvaigždę, mes savo. Mes visi jautėmės pakiliai, nors nežinojome kaip tas spindulys turi susiformuoti, kokią jis žinia nešą, bet kai Mokytojai veda, lieka tik įsiklausyti ir veikti. Į pagalbą buvau pasikvietusi Mindaugą ir Simą, kad jie per savo vidinį regėjimą pasižiūrėtų ar viskas vyksta gerai, ar bus reikalinga kažkam išorinė pagalba.

Seanso pradžioje pradėjau jausti, kad man kažkas trukdo, net užsikosėjau, kaip buvo bjauru. Vėliau Simas sakė, kad taip buvo ištraukti prakeiksmo likučiai iš Balio  salos.  Po to pamažu pradėjo formuotis spindulys, jis plėtėsi, didėjo ir pasijungė kalbėti Hostijus. Jis sakė (o tuo pačiu momentu ir vyko procesai), kad Jis nuleidžia savo spindulį iš savo ašramo į mūsų ašramą, kaip spindulys pasiekią Arktį, po to per Žemės centrą – Antarktidą ir iš ten jungiasi prie mūsų komandos narių į Balį. Pagal mano supratimą to ir turėjo užtekti, bet tai buvo tik pusė darbo. Spindulys iš Balio šovė aukštyn į Kosmosą ir iš tolimų gylybių atėjo Alfos spindulys. Balio sala tai tokia vieta Žemėje, kuri pagal savo struktūrą iš Kosmoso gali priimti pačias aukščiausias vibracijas, o dėl uždėto prakeiksmo, nebuvo įmanoma tų vibracijų įleisti į Žemę. Per suformuotą Hostijaus spindulį Alfos spindulys saugiai nusileido į Balį ir per Antarktidą pasiekė Žemės centrą, o iš ten gyvybinė Alfos energija pasiskirstė per visą Žemę.

Tada pasijungė kalbėti Alfa. Ir Jis paaiškino, kad Jo spindulys pirmiausiai sustiprins angelus ir visas kitas subtilias būtybes, kurios dirba Žemėje vardan žmonių, bet kurios buvo pakankamai nusilpusios nuo žmonių nemeilės ir blogos spinduliuotės. Per Žemę išeinantys spinduliai sustiprino neregimo pasaulio materialius gyventojus, pačią Žemę apgaubė vaivorykštė. Alfos spindulys vėliau pasiekė Arktį ir sugrįžo į mūsų ašramą. Buvo labai daug šviesos, visa komanda švietė gerumu. Alfa sakė, kad vietinė komanda buvo parinkta pagal jų atvirumai gamtai, pagal tyrumą ir švelnumą. Balio komanda susiformavo pati, bet jie taip pat šaunuoliai (čia Alfos žodžiai). Kai Alfos spindulys apgaubė Žemę ir Jo gyvybine energija pasisotino subtiliojo pasaulio gyventojai (angelai ir visi oro, vandens, žemės, ugnies elementalai) – seansas baigėsi.

Kaip ir kiekvienas rimtas procesas, jis paima tam tikrą kiekį energijos iš žmonių, dalyvavusių tame procese. Jei jausitės pavargę ar kažkas skaudės – palaukite, atsistatys. Ir noriu padėkoti visiems, kas meldėtės vardan Balio, kas siuntėte savo meilės spindulius ir palaikėte vykstantį procesą. Jūsų meilės ir maldos energija buvo labai reikalinga. Ačiū.

Papasakojau potyrius to proceso, bet visos prasmės iki galo nesuvokiau, nes manau, ji buvo daugiaplanė ir ne viskas aišku mano suvokimui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: