Žemės išlaisvinimas

   Sekmadienio seansas visa savo jėga prasidėjo dar visiems nesuėjus į ašramą. Iš karto pasijungė Viešpats Helijas ir Jis suformavo stiprią energetinę jėgą, kurios pagalbą turėjome iškelti Žemę iš tamsos srauto. Matėsi kaip Žemės gaublys sukasi tokioje tamsioje energetinėje juostoje kosmose ir mes, kartu su prie mūsų prisijungusiais Pakylėtaisiais Valdovais, turėjome ištraukti Žemę iš tos tamsos jėgos ir pakylėti ją į Saulės šviesą. Buvo taip stipru, kad visi sustoję ratu vos atlaikė tą fizinį sunkumą, kuris susiformavo keliant Žemę į Saulę. Viešpats Helijas kvietė Armagedoną, kad savo jėga skaldytų Žemę gaubiančią tamsą, kvietė prisijungti visus Pakylėtuosius Valdovus, kad jie savo šviesa sustiprintų tą procesą. Mes buvome tik materialus taškas, per kurį buvo galimą tą procesą materializuoti. Jautėsi didžiulė įtampa, buvo be galo svarbu čia ir dabar atlaisvinti Žemę iš to juodo srauto. Atrodė, kad tai turime padaryti iš pirmo karto, nes antro bandymo čia nebus. Galėjai mirti vietoje, bet privalėjai sutelkti visą savo dėmesį į Žemės pakylėjimą į Saulę. Kai Žemę atplėšėme iš tamsos srauto ir pakylėjome, tai tamsos juosta tarsi susirinko į sūkurį ir nusileido į juodąją skylę kosmose. Tam procesui įvykti padėjo komanda esanti Balyje, tiesiog buvo paimtas spindulys iš tos vietos, kur buvo komandos nariai. Kodėl to reikėjo, nesupratau ir nepaaiškino, bet to reikėjo.

Sakytumėte tai vaizduotis kūrinys – Žemę pakylėti į šviesos srautą, bet kad žinotumėte kaip tai buvo sunku fiziškai visai komandai, atrodo per pusę galėjai perplyšti iš įtampos. Bet koks buvo džiugesys, kai baigėsi šis procesas. Tada atrodė, kad į Žemę grįžo visi vienaragiai, Žemė nušvito rožine spalva ir pirmą kartą ašrame visi kartu ratu šokome džiaugsmo šokį. Jautėsi, kad ir vienaragiai bėgo apie ašramą kartu su mumis. Ir kai viskas nurimo, mes pavargę susėdome ir pradėjome melstis. Skaityti naujuosius liepimus, kuriuos priėmė ir užrašė Gailutė. Dar buvo pasakyta, kad komandos nariams pakeistas DNR kodas, todėl nenustebkite, jei dabartiniai vaistai neveiks, nes jie buvo kuriami pritaikant cheminę struktūrą prie vieno DNR kodo, o mums jis pasikeitė ir ne visi vaistai veiks. (bet gal jų nebereikės?)

Per liepimų skaitymą aš nukeliavau į sodą, kuriame stovėjo būrys Pakylėtųjų Valdovų ir jie visi plojo. Plojo man, kartu ir visai komandai už tą procesą, kurį pavyko taip netikėtai realizuoti. Man sakė, kad tam procesui labai padėjo Gailestingumo Dievo Sajaus suformuotas spindulys, kuris degino Žemės negatyvumą (tai vyko prieš dieną, seminaro metu). Mane nusivedė į sodą, kur buvo daug įvairių pastatų, kuriuose vieni grojo, kiti piešė, ar dar kažką kūrė. Atvirai pasakius, man buvo sunku išryškinti tai, ką matau. Tiesiog tie vaizdai dėl mano gebėjimų stokos, neišsiryškina iki galo ir visos esmės aš nepajėgiu suprasti ir apčiuopti. Bet ten vyko didžiulis gyvenimas ir sakė, kad tą gyvenimą aš pažinsiu. Kad žiemą vėl teks pradėti rašyti, bet tai bus konkretus aprašymas kiekvieno Pakylėtojo Valdovo. Ir negaliu dabar skaityti plačiau literatūros apie juos, nes informacija iš esmės bus kitokia. Labai laukiu to momento, kai pajėgsiu vėl rašyti ir dar apie Pakylėtuosius Valdovus. Jie turėtų patys papasakoti apie save. Ir tai nebus informacijos užrašymas, kaip dabar, tai bus pokalbis. Realus pokalbis. Turėsiu realiai išjausti  gyvenimą subtiliajame plane. Taip realiai, kaip dabar realiai suvokiu savo kasdienį gyvenimą. Realiai sufokusuoti save subtiliajame pasaulyje. To proceso laukiu jau metus laiko, apie tai buvo užsiminta dar anksčiau, kai sakė, kad Rita eina pas žmones, o aš pas Pakylėtuosius Valdovus. Tiesiog taip buvo suskirstyti darbai. Apie tą svajonę ir kartu apie Mokytojų užuominas prakalbau drąsiai, nes manau, kad taip ir bus. Tik laiko klausimas kada tai bus, nes tai labai priklauso nuo gebėjimo atidirbti savo karmą, nes ji visados apriboja veikimo laisvę, nuo atsidavimo tiems procesams ir gebėjimo gyventi tyrai.

Vienas komentaras “Žemės išlaisvinimas

Pridėti Jūsų

 1. Sveiki💜🙏
  Potyriai miego metu
  Tarsi nebestebina…kai kuriuos užrašau…kai kurių simbolių reikšmę savotiškai is vidaus suprantu…kartais ieškau sapnų reikšmių knygose…
  Bet aną rytą ( bandžiau pasitikslinti ar iš sekmadienio į pirmadienį, lygtai, nes kartais nebesusigaudau kuri sav diena)
  Sapne šviesos stulpas pro viršugalvį į mane spinduliavo bet pro kairės rankos delną spindulį nukreipiau į astralą ( kito žodžio nerandu pavadinti) sapno metu radau “tai“ pasidariusi nematomu kad nenustebčiau…bet įžiūrėjau kol pajutau kad pradėjo tarsi traukti mano gyvybę iš manęs. Tai tada aš sušukau “ Dėl pasaulio ramybės ir taikos !“ (Netiksliai atkartoju šiuos žodžis bet esmė, kad meilė gėris taika pasauliui) ir tada šviesos stulpas liejosi į mano viršugalvį ir spinduliai iš kairės rankos delno į tą šešėlį- astralinį labai sunku buvo …atrodo negaliu daugiau…kol pajuntu, kad kitos rankos delnu taip stipriai spaud-žiu delną man atsiradusi, kad viska atlaikau …
  Ryte vyro klausiau gal jo ranka spaudžiau ar šaukiau miego metu..jis sakė, kad ne..

  Ir šiandien radau jūsų laišką…
  Iki
  Giedrė
  💜🙏🌎

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: