Įspūdžiai po antrojo seminaro

     Praėjo antrasis seminaras. Kazys skaitė pranešimą apie Pakylėtuosius Valdovus, o seminaro pabaigoje prisijungė Gailestingumo Dievas Sajus. Per rankas padavė stiprią deginančią energiją. Matėsi, kaip stengiamasi sudeginti didžiulį negatyvumo kupolą, apgaubusį Žemę. Deginosi, ne tik susirinkusiųjų karma, bet ir visos Žemės karma.

Mokytojai mums liepė organizuoti seminarus. Atrodė jų tikslas, kad kuo daugiau žmonių žinotų apie Pakylėtuosius Valdovus, apie subtilųjį pasaulį. Bet tikslų būna daug ir ne visi jie aiškūs. Manau, mes visi esame vienaip ar kitaip tarpusavyje susieti. Norint atlaisvinti karmą, reikalinga per matricą susisiekti su tais žmonėmis, su kuriais tą karmos mazgą užmezgei. O kaip pakviesti į seansą žmogų, kurio tu dabar nepažįsti, bet esi karmiškai susijęs? Todėl Mokytojai ir paprašė daryti seminarus, į kuriuos galėtų ateiti visi, kurių širdys to nori, vadinasi ir sielai to reikia. Per mūsų rankas, Pakylėtieji Valdovai gali prieiti prie žmogaus, prie kurio kitu momentu neįmanoma prieiti ir jam padėti. Bet padėti galima tik tada, kai žmogus to nori, kai jo laisva valia leidžia tai daryti. O susirinkus gražiam dideliam būriui žmonių, per jų atviras širdis Pakylėtieji Valdovai gali išskleisti savo šviesą į Žemės erdvę ir atlaisvinti karminius blokus, bei paskleisti meilės energiją. Tai, ką anksčiau atlikdavo komandos nariai, dabar lengvai ir paprastai gali atlikti seminaro dalyviai, ar tos grupelės žmonių, kurios rinksis kituose miestuose. Mokytojai siekia tokias atviras ir nuolat atsinaujinančias komandas suformuoti įvairiuose miestuose. Reikalavimas tik vienas – begalinis tyrumas ir noras skleisti Mokytojų šviesą. Egoistinio susireikšminimo čia negali būti. Išlikti begaliniame tyrume, kai susirenka nepažįstami žmonės su savo įsitikinimais, tikslais yra sudėtinga. Bet tam ir ruošiama pagrindinė komanda. Per jų atsidavimą Dvasios Mokytojams bus darbai vykdomi įvairiuose miestuose. Tam reikia pasiruošti. Tam reikia ne tik valdyti energijas, bet reikia gyventi labai švariai, sąžiningai, o asmenine valia susilieti su Dievo valia. Reikalavimai keliami aukšti ir atsisakyti asmeninių troškimų nėra lengva. Nėra lengva atsisakyti susireikšminimo, puikybės, galios valdyti kitą. Dirbant su Mokytoju nebegali savęs gailėtis, būti pavargusiu ar laukiančiu užuojautos iš kitų. Visados turi būti stipresnis už kitą, visados turi būti ramus ir mylintis, nesvarbu ar iš tavęs juokiasi, ar tave supranta. Nebegali būti asmeniškų nuoskaudų, ar noro daryti, ką tu pats tą akimirką nori. Reikia pirmiausia pagalvoti, o ką Mokytojas pasirinktų kaip svarbiausią dienos darbą: pasimėgavimą su gera knygą, pasidžiaugimą tokia reta laisva minute ar vis tik pagalbą kitam. Ir renkiesi – pagalbą kitam.

Aš turiu tokią katę,  kuri padeda daryti seansus. Ji dažniausiai miega ant sofos, bet kai Mokytojai ją pašaukia darbui, ji labai nepatenkinta atsikelia iš lovos ir ateina prie žmogaus. Dažnai ir aš taip pasijaučiu. Nors ir nepatenkinta, bet einu ir darau. Kito pasirinkimo negaliu sau leisti, Mokytojai juk pasitiki manimi. Padėt žmogui visados yra gera, bet taip kartais tingisi lipti iš šiltos lovos ir kažkur keliauti. Išeiti iš savo susikurtos komforto zonos nėra labai smagu, dar sudėtingiau elgtis ne taip, kaip visada įpratusi. Aš buvau linkusi būti uždara, mažai bendrauti, daugiau klausyti, ne kalbėti. Bet to reikia atsisakyti, nes tokie mano įpročiai nepadėtų Mokytojams vykdyti savo planų ir vėl kaip nepatenkintas katinas – einu ir darau. Tai daryti tikrai nėra nemalonu ar to nenorėčiau, bet taip žmogiška kai kada patingėti, pasilepinti. Mielieji, tikriausiai mokiniu ir tampama, kai žinai – daryti reikia, ką sako vidinis balsas, o ne tavo įpročiai ar norai.

Po vakarykščio seminaro, kuris tęsėsi 5 valandas, jautėmės pavargę, bet aš buvau labai laiminga: Gailestingumo Dievas Sajus sudegino Žemės karmą, sumažino dalyvavusių žmonių karmą ir iš karto kai kam atsilaisvino nauji gebėjimai ar atsirišo labai seni ir blogi karminiai ryšiai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: