Naujo pasaulio sukūrimas

    Atvyko Rita seansui, bet tai nebuvo asmeninis seansas. Man liepė atsinešti kėdę ir atsisėsti priešais Ritą. Iš karto iškilo aiškus vaizdinys. Kalno uoloje esantys vartai. Link tų vartų eina du didžiuliai takai, šviesūs, platūs. Ir jais eina žmonės baltai apsirengę. Tarp tų žmonių esame ir mes su Rita. Visi žmonės linksmi, ne euforija, bet toks džiugios šventės laukimo būsena. Girdėjosi kad kažkas dainuoja, kaip angelų choras būtų. Įėjus į uolą, jos viršūnėje matėsi arka. Po ta arka stovėjo vyriškis apsivilkęs iki žemės rusvos spalvos apsiaustu, ant galvos užsidėjęs baltą apdangalą. Šalia stovėjo moteris. Jos kontūrai ryškiai nesimatė, tik jautėsi, kad tai moteris ir ji buvo žydros spalvos.

Apačioje arkos iš kairės pusės link susirinkusiųjų atėjo senyvas žmogus, ilgu salotiniu apsiaustu, išsiuvinėtu aukso žvaigždėmis. Jis kreipėsi į susirinkusiuosius. Dalyvių nebuvo labai daug, gal tūkstantis, bet kaip supratau, tai jie visi dabar Žemėje gyvenantys ir pakviesti į tą ceremoniją kaip ir mudvi su Rita. Senolis paprašė sukoncentruoti dėmesį į Ciklopus, kuriuos reikia perkelti į kitą planetą. Liepė sutelkti savo kundalinę energiją ir ją išleisti per viršugalvį. Matėsi, kaip iš vienos planetos mūsų suformuotu energetiniu taku Ciklopai keliauja į kitą planetą. Naujojoje planetoje nebuvo gyvybės. Senolis aiškino, kad prie šio proceso prisideda ir kitų pasaulių gyventojai ir iš kiekvieno pasaulio į tą naują planetą siunčiama tam tikra energiją. Žmonės siuntė meilės energiją. Ta planeta pradėjo švytėti, atsirado planetos energetinis laukas, kuriame ir galėjo apsigyventi Ciklopai. Jie saugos tos naujos planetos gyvybės formą ir padės tai gyvybės formai kurti ten savo gyvenimą. Toliau parodė, kaip arkoje stovėję žmonės įėjo į šviesos rutulį ir tuo rutuliu nukeliavo į tą naują planetą. Tai tarsi būtų Ievas ir Adomas, kurie pirmieji įžengė į tos planetos erdvę ir ten prasidės naujos gyvybės gyvenimas. Kaip suprantu tie pirmieji gyventojai, tai Pakylėtieji Valdovai, kurie savo sąmonę pakylėjo Žemės erdvėje. Toje naujoje planetoje gims būtybės, panašios į žmones. Gal net tokios pačios, nes tų gyvybių susiformavimui atidavėme savo tyrą seksualinę energiją, kuri vienu ar kitu būdu buvo sužadinta nakties metu, kiekvienam, dalyvavusiam šiame procese.

Taip susiformavo naujas pasaulis, kurį saugo Ciklopai, ir kur sąmonė buvo perkelta iš Žemės erdvės. Tokie procesai žmogaus suvokimo atžvilgiu vyksta kas milijonai metų, bet visatos gyventojų atžvilgiu, tai greiti procesai. Gali būti, kad baigus vystymosi procesą Žemėje, mudvi su Rita keliausim gyventi į tą naująją planetą ir vėl pradėsim viską iš pradžių. Tik bus matyt į kokį lygmenį įeisime, ar kai tik formuosis nauja gyvybės forma ir būsim kaip beždžionės, ar jau galėsim įsikūnyti kaip subrendusios sielos…

Kai prieš kelis metus Ritai dariau seansą, buvo pasakyta, kad ji senesnė už Žemę. Vėliau, kitame seanse matėm, kaip ji susieta su Ciklopais. Tai dabar galima daryti prielaidą, kad Rita jau dalyvavo tokiame pačiame procese – planetos sukūrimo procese ir ta planeta – tai Žemė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: