Pasiruošimas kelionei į Balį

Šį kartą įkeliu Pakylėtojo Valdovo laišką. Jis labiau asmeninis,  skirtas komandai, vykstančiai į Balį,  todėl jo nekeliu į bendrą Mokytojų mokymų tinklapį.

Andrijanas Hošė

Balio ugnikalnio išsiveržimas kelia sumaištį žmonių širdyse. Bet nei vienas ugnikalnis neišsiveržia be tikslo. Šiandieną, jam prabudus, atsilaisvina didžiulis kiekis Žemės gyvybinės energijos. Tai tarsi Žemė iš savo širdies į paviršių išskleistų savo meilės vibracijas. Žmogus visados kataklizmus ar stichijas įvardija kaip blogį. Bet tas blogis tik išoriškai atrodo blogiu. Siela turi žinoti, kad ne visas žmogaus protui suvokiamas blogis gali būti laikomas blogiu. Balio saloje prabudęs ugnikalnis, tai Žemės gyvybinės energijos sukoncentravimas ir išskleidimas toje šalyje, kur nuo seno vyrauja aukštos vibracijos. Juk per seansą buvo pasakyta, kad apsijungia kelios šalys: Indonezija, Taivanas, Japonija, Norvegija ir Lietuva. Per šių šalių matricą įsitvirtins naujos energijos ir jūsų komanda, vykstanti į Balį, parveš sustiprintą gyvybinę energiją į jūsų šalį. Gyvybinė energija ir taip skleidžiasi po pasaulį, bet žmogaus tiesioginis dalyvavimas būtinas, nes tada procesai vyksta daug sparčiau, rezultatai pasiekiami geresni.

Aš saugosiu visą jūsų komandą, kiekvieną žingsnį seksiu ir padėsiu, nes tai sudėtingas procesas, reikalaujantis psichinės galios.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: