Dar kartą apie Viešpaties Maitrėjos mantrą ir Sanat Kumaros pasveikinimą

     Einant dvasinio tobulėjimo keliu mums pavyksta savyje atverti sielą, mums pavyksta išgirsti savo vidinį balsą, jo įsiklausyti ir per savo vidų susilieti su aukštesniuoju pasauliu. Atrodo, įgauname sparnus, įgauname tikėjimą ir pasitikėjimą Dievu ir gyvenimas įgauna prasmę.

Šį rytą, skaitydama Viešpaties Maitrėjos mantrą, supratau, kodėl ji mums duoda. Juk mes turime fizinį kūną, protą ir jausmus. Šioje struktūroje įsitvirtinusios visos gyvenimiškos tiesos, visi buvę ir esami išgyvenimai. Jeigu siela gali skraidyti, tai kūnas prisotintas pačių įvairiausių blokų. Jis kietas ir sunkus. Su juo sielai skraidyti sunku. Mantra tam ir duota, kad būtent savo protą pakylėtume į aukštesnių virpesių lygmenį, savo širdį atvertume besąlyginei meilei, savo kūno energetiką ištrauktume iš žemų virpesių pasaulio  ir apgaubtume Dievo šviesa. Visa tai, mes privalome daryti kasdieną, valdydami savo mintis, jausmus, prižiūrėdami savo kūną. Bet Viešpats Maitrėja davė Mantrą, kurios pagalba mes įsakome savo mentaliniam, astraliniam ir fiziniam kūnui susilieti su aukštesnių vibracijų lygmeniu.

Žmogus yra Kūrėjas. Juk taip nuolat rašo savo laiškuose Mokytojai, tai kodėl negalime įsakyti savo žemiškiesiems kūnams susilieti su Dievo šviesa ir pakeisti savo energetinio lauko vibracijas? Tada mes (žmogus su fiziniu, astraliniu ir mentaliniu kūnu) taptume Laisvė, Meilė, Džiaugsmas, Tiesa.  Tada skraidytų ne tik siela, bet ir visais savo kūnais sugebėtume priimti pačias aukščiausias vibracijas. Nereikėtų Mokytojams eikvoti tiek laiko ir energijos, deginant mūsų blokus. Supraskime, kad tų blokų naikinimui, sunaudojama dieviškoji energija. Ją reikia atstatyti. Vadinasi, kažkas mums atiduoda savo energiją. Ar mes už tai padėkojame savo Mokytojams? Mes, dažniausiai, tik niurzgame, kaip sunku, kaip sudėtinga, kam ta vidinė ir fizinė kančia… Bet, gal tos kančios ir nereiktų, jeigu sąmoningai įsakytume savo protui susilieti su Visagaliu protu, savo meilės čakrai atsiverti Visagalei meilei, savo kūno energetikai susilieti su Dievo šviesa.

O ką reiškia Sanat Kumaros pasveikinimas?

Jis aiškiai parašė:

„Aš žadinu savo jėgą, esančią jumyse

Aš keliu vibracijas jūsų širdyse.“

Vadinasi, Sanat Kumara padeda kelti vibracijas mūsų širdyse. Mums reikia tik kas dieną perskaityti šį pasveikinimą ir Mokytojas pirmas išties mums pagalbos ranką ir padės kelti vibracijas.

Kai pavyksta savyje atverti sielą ir pajusti dieviškąsias energijas – tai nuostabu, bet negalime pamiršti, kad mes turime sunkų bagažą, tai yra, savo fizinį, astralinį ir mentalinį kūnus. Jų neišvalę, neatlaisvinę nuo blokų nepakylėsime savo sąmonės taip, kad susilietume su aukštesniąja sąmone. Nepamirškime, pirmiausia mes esame žmonės. Ne ypatingos sielos, atėjusios iš kitų pasaulių, o žmonės. Mums Kūrėjas suteikė kūną, protą, jausmus. Tai mūsų dalis ir su ta dalimi turime pereiti į aukštesnės sąmonės lygį.

Vienas komentaras “Dar kartą apie Viešpaties Maitrėjos mantrą ir Sanat Kumaros pasveikinimą

Pridėti Jūsų

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: