Dovana Žemei

Stiprus seansas prasidėjo nuo pirmos minutės. Prieš susirenkant komandai pasijuto kaip į erdvę nusileidžia Buda Vairočana. Jis apvalė erdvę ir tada pasijuto kaip ašramas pildosi Pasaulio Motinos meilės. Tiesiog iš jos širdies liejosi meilės bangos.

Susirinkusi komanda nurimo (įpratę 10 minučių pasėdėti tyloje), bet pasijungė tokios aukštos vibracijos, kad tas tylėjimas įgavo įtampą, kūnų virpėjimą. Pasaulio Motinos meilės bangos toliau liejosi į kiekvieno, esančio ašrame, širdį. Pradėjus giedoti Lanello Dievo pašlovinimą, iškilo vaizdinys, kaip į ašramą leidžiasi taurė. Akmeninė, žaliai violetinės spalvos. Iš pradžių ji buvo mažutė, bet pamažu vis plėtėsi. Pasidarė ašramo dydžio ir nustebau, kad ji vis didėjo. Apėmė Lietuvą, po to visą pasaulį. Visa Žemė tapo taure. Pagalvojau, kas gali pripildyti tokią didžiulę taurę?

Iš Aukščiausios Sąmonės Šaltinio susiformavo šviesos energija, kuri ir pradėjo lietis į tą taurę. Pasijautė, kad pats Kūrėjas leidžia gyvybinę energiją į taurę. Tuo momentu jaučiausi tarsi degčiau ugnyje. Stovėjau ištiesusi rankas į viršų iš džiaugsmo ir dėkingumo, kad galiu pajusti tą ugnį, kad galiu degti. Brolis „degė“ viduryje ašramo, tik fiziškai jam buvo sunkiau, o visi komandos nariai buvo tarsi šviesos stulpai.

Ta akimirka buvo nepakartojama – degti dieviškosios ugnies liepsnose. Juo energingiau kalbėjome Dievo pašlovinimą, tuo taurė greičiau pildėsi gyvybine energija. Kai taurė prisipildė, Kūrėjas tarsi atsitraukė ir išnyko, tik danguje pasijuto Jo šypsena ir palaiminimas žmonijai.

Išgirdau Sanat Kumaros žodžius: „Visus, kas yra buvę nors vieną kartą ašrame per sekmadieninį seansą, Aš imu į savo mokinius. Visus laiminu ir su visais dirbsiu. Mano šviesa skleisis plačiai“.

Vėliau Sanat Kumara kalbėjo per Gailutę. Jis sakė, kad Kūrėjas padovanojo savo gyvybinę energiją Žemei, kad Žemė persikraus energetiškai ir sustiprės, kad keisis gyvenimas visoje planetoje. O Marija paprašė dar daugiau skirti laiko maldai už vaikučius, kuriems taip trūksta meilės, už mamas, kurios kenčia skausmą, nesugebėdamos apsaugoti savo vaikų nuo karo, nuo kitų nelaimių. Po to Gailutė uždėjo ranką ant kiekvienos krūtinės tardama Sanat Kumaros žodžius: „Dievo Meilė, Išmintis ir Galia lai dega tavyje amžinai.“ Kai tik uždėjo ranką ant mano krūtinės tai pajutau stiprų energetinį pliūpsnį. Deganti ugnis perbėgo per visą kūną ir tikrai atrodė, kad užsidegiau.  Džiaugiuosi, kad tokia energija užsidegė visų mūsų krūtinėse. O dar labiau džiugu, kad Kūrėjas padovanojo Žemei gyvybinės energijos.

Dabar tikrai aišku, kad Žemė išliks ir kad žmonėms suteikta dar viena galimybė susitvarkyti savo gyvenimus ir gyventi laimingai, apsupti Kūrėjo meilės ir gailestingumo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: