Iš širdies į širdį

Vakaras prasidėjo OM giedojimu. Gailutės lūpomis kalbėjo Jėzus, jis mokė įeiti į savo širdį ir ją atverti kitiems. Vakaro tema buvo Mokytojų suformuota iš anksto: iš širdies į širdį. Kol vyko OM giedojimas, Sanat Kumara palydėjo pas Pasaulio Tėvą. Tai buvo asmeninis pokalbis, bet tose vibracijose galėjau išbūti  kol vyko OM giedojimas. Tik jam pasibaigus aš grįžau į savo erdvę ir paprašiau, kad Aušra perskaitytų Sanat Kumaros Pasveikinimą. Skaitant Pasveikinimą iš jos širdies tarsi žaibo srovelės tekėjo meilės energija ir palytėjo kiekvieną, esantį ašrame.  Sanat Kumaros Pasveikinimą reikėtų kiekvienam prisiminti ir pradėti dieną su juo. Pasveikinimas yra šiame tinklaraštyje.

Vakarą pratęsė Rita, pradėdama giedoti Viešpaties Maitrėjos mantrą

https://youtu.be/42G2aeRq78E  Tokia meilė susiformavo, toks gerumas. Giedojome atsistoję, iš pagarbos ir meilės Mokytojams. Atrodė, kad pats Viešpats Maitrėja vaikščiojo tarp mūsų ir šypsojosi. Giedant mantrą prasidėjo tam tikras veiksmas ašrame. Į centrą atsistojo Kazys, Aušra, Rita, Tadas. Visa komanda pradėjo eiti ratu, tik aš klūpojau ant žemės ir negalėjau pajudėti. Jaučiausi, kad turiu būti atsvaros taškas, nepajudinamas stulpas. Kai komanda ėjo ratu, danguje matėsi (vidiniu regėjimu) kaip pradėjo suktis žvaigždynai ir iš jo centro pradėjo leistis šviesa. Per Aušrą ir Kazimierą ta šviesa įsitvirtino mūsų erdvėje. Vėliau paaiškino, kad į žemiškąją erdvę grįžo Mažasis Princas. Jis yra Vienatinio Esaties kūrinys. Ir jis nusileido kartu su Armagedonu. Kokie jų tikslai, jie paaiškino laiške

http://gyvenimokeliu.ucoz.com/news/elkites_garbingai/2017-08-30-886

Įtampa ašrame kaito, vibracijos didėjo, kai kam buvo sunku jas atlaikyti. Tada Gintarė priėjo prie Kazimiero ir kažką įdėjo į krūtinę. Vėliau ji sakė, kad jos delnuose susiformavo rutulys ir tas rutulys prisipildė aukso spalvos lava. Kai ji rutulį pridėjo Kazimierui prie krūtinės, ta lava  per jo kūną nutekėjo į grindis ir įtekėjo į kiekvieną žmogų, buvusį ašrame. Kiekvienas žmogus sveikindamas ar apkabindamas kitą žmogų perduos tą auksinę energiją. Ir taip ta energija skleisis per žmones. Tik kiekvienas žmogus jos priims į save tiek, kiek galės priimti, kiek bus atviras šviesos priėmimui. Pamažu virpesiai slūgo, veiksmas rimo ir komandai išsiskirsčius, sėdau užrašyti Mažojo Princo laiško.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: