Mažasis Princas

Būna vizijų, kurių prasmės negali suprasti ir apie tai nesinoris ir rašyti, bet praeina mėnuo kitas ir vėl grįžtama prie tos vizijos. Tarsi įvyksta pratęsimas. Prieš mėnesį buvome svečiuose pas Daivutę ir Vidmantą Gargžuose. Skaitėme violetinės liepsnos liepimus. Juos skaitant buvo keletą vizijų, bet viena iš jų tai Arkangelo Michaelio pasirodymas. Jis tarsi suformavo apsaugos ratą ir sukoncentravo savo spindulį į kambarį. Po kurio laiko pasirodė Pasaulio Motina ir atvedė į svečius Mažąjį Princą. Liepė jį saugoti ir globoti. Mūsų ašrame per grubios vibracijos, kad Mažasis Princas galėtų gyventi, o tie namai kupini meilės ir gerumo. Šalia, kitame kambaryje pasirodė  Armagedonas, jis susiraitė prie kambario durų, pasiruošęs saugot Princą.

Kas tas Mažasis Princas, taip ir nepaaiškino niekas. Bet jo vibracijos labai subtilios ir skaudžiai reaguojančios į erdvėje sklindančias blogas nuotaikas, mintis.

Praėjo daugiau nei mėnuo ir darau vienai moteriai seansą. Iš karto tapo aišku, kad tai ne asmeninis seansas. Seansas vyko ašrame. Iš karto „užsidegė“ grindys. Tiesiog šokinėjau, taip svilo padai, o šaltis buvo toks stiprus, kad nebuvo įmanoma atlikti judesius, taip drebėjau. Prasidėjo kova su galinga tamsa. Seniai tokia kova bevyko, nebuvo laiko pagalvot ar atlaikysiu. Tik Mokytojų paduotas spindulys, kuris kirto kaip kardas, leido tą tamsų padarą nugalėti. Sakė, kad tai buvo žmonių sukurtas armagedonas. Ne tas, kuris mums laiškus rašo, o žmonių sukurtas egregoras – armagedonas. Drebėjau kaip epušės lapas. Stiklinė karšto vandens leido atsigauti.

Seanso pabaigoje iškilo vaizdinys, kaip Mažasis Princas iškeliauja į Saulę. Jis dalyvavo toje kovoje, jis atliko savo užduotį ir pasitraukė į Saulę. Dar liepė perduoti, kad dėkoja Daivutei su Vidmantu ir visai Gargždų grupei už jo globą. Supratau, kad Mažasis Princas – tai Išminties Valdovas. Bet kodėl jį reikėjo saugot ir kodėl buvo tokia svarbi ta kova, taip ir nežinau. Mažasis Princas laukė žmogaus, per kurį galėtų iššaukti tamsos jėgą. Bet to žmogaus širdis turėjo būti be galo tyra. Be nuoskaudų, be nepasitikėjimo, tik meilė ir džiaugsmas. Taip ir jautėsi, kad toje kovoje turėjo būt tyra širdis (Aušra iš Vilniaus) ir šviesos jėga, kuri ėjo per mane. Pasirodo, surasti tyrą širdį ne taip jau lengva…

Gal būt ši istorija turės dar tęsinį ir kai mūsų horizonte vėl (gal) pasirodys Mažasis Princas, jau žinosime, jo galią ir siekius.

 

Vienas komentaras “Mažasis Princas

Pridėti Jūsų

  1. Ačiū už šį įrašą. Paskatino darsyk permąstyt literatūrinio šedevro prasmę ir giluminę mintį. Manau, visi pasaulinio masto šedevrai yra perduodami iš aukščiau ir jautriausi kūrėjai yra tarsi antenos, ištransliuojančios tai, ką reikia išgirsti žmonėms. Tai daroma menine, daugeliui suprantama kalba. Šiai dienai mane, galbūt, stebina Mažojo Princo atvirumas. Prisiminkim – juk jis sutiko įvairius personažus: siaurai mąstantį Biurokratą, ydų kupiną Girtuoklį, prieraišią ir dėmesio reikalaujančią Lapę, kasdienėj rutinoj paskendusį Žibintininką…. Jis keliavo po planetas- žmones, bandydamas juos suprasti, susipažinti. Ir nepasmerkė nė vieno. Gal nusistebėjo, pagūžčiojo pečiais. Bet kūrinyje daug meilės pasauliui tokiam, koks jis yra. Be kategoriškumo ir uždarumo kitaip mąstančiam ar gyvenančiam. Nepaisant to, Princas išsaugojo savo vidinį tyrumą ir meilę, nepasidavė kitų klaidoms, o ir nesmerkė tų klaidų. Turbūt, tai ir yra Meilė, kurią mums visiems reiktų išlaikyti savyje. Verta dar ir dar kartą perskaityt šį kūrinį. Pagarbiai

    Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: