Marijos gailestingumas

Šio sekmadienio seanso metu Marija nusivedė į vietovę, kuri buvo pilna vaikų. Bet ten vaikai nekrykštavo iš džiaugsmo, ta vieta atrodė kaip atstumtųjų pasaulis. Vaikai suluošinti, sumušti, mirštantys iš bado, sergantys įvairiausiomis ligomis ar palikti likimo valiai. Pilna skausmo. Tie vaikai iš viso pasaulio: karų nusiaubtų šalių, bado paliestų vietovių ir tų turtingai gyvenančių žmonių šalių, kur vaikai mušami tėvų, neprižiūrami, nemylimi, atiduodami į vergovę, seksualiai išnaudojami ir t.t. Tai pragaras Žemėje. Ir tai sukūrė Dievo kūrinys – žmogus.

Marija tuos vaikus globoja, saugoja ir mėgina juos sušildyti savo meile. Ji negali niekuo daugiau padėti, kaip tik atgaivinti juos savo meile. Ji negali raudoti, ji negali pykti, ji negali liūdėti. Ji turi būti susikaupusi ir išspinduliuojanti meilę bei šviesą, kad tik ta šviesa pasiektų vaikus, kad tik ta šviesa pasiektų tų žmonių širdis, kurie sugeba ir nori pasirūpinti tais nuskriaustais vaikais.

Marija mato žmonių žiaurumą, beširdiškumą ir ji negali pykti. Nes pyktis, neapykanta, noras pamokyti žmogų – sukeltų dar didesnę kančią. Marija tyliai atleidžia visiems ir dar labiau meldžiasi Dievui, kad suteiktų jai dar daugiau šviesos ir meilės, kuria ji galėtų pasiekti tų žmonių širdis. Tik per gailestingumą ir meilę įmanoma prieiti prie žmogaus širdies. Tai vienintelė galimybė padėti tiems nuskriaustiems vaikams – padovanoti meilę žmonėms, kurie taip žiauriai su jais elgiasi. Ne juos mylėti ir gerbti, o padovanoti meilę, nes tik meilė gali iškelti ta žmogų iš tamsos pasaulio. Tik gailestingumas gali sušildyti širdis. Jei matote kančią, paprašykite Dievo, kad jis jus nuramintų ir galėtumėte suformuoti meilės ir šviesos bangą į aplinką. Tam, kad toje aplinkoje nors trumpam sužibėtų šviesa ir žmogus susivoktų savo neteisinguose poelgiuose.

Per Gailutę Mokytojai buvo suformavę prašymą kiekvieno pirmadienio maldą skirti vaikams. Marija dar kartą prašo, kad prie tos maldos prisijungtų kaip galima daugiau žmonių. Tik perspėja, kad prisijungtumėte be pykčio, be apmaudo ar skausmo, be noro mokyti ar kerštauti, o su tyra širdimi prašytumėte Dievo, kad leistų jums suformuoti meilės srautus ir jais galėtumėte apglėbti visus pasaulio vaikus, o ypač tuos, kuriems tos meilės taip trūksta.

Padovanokite tyrą meilę pasaulio vaikams, tegu jie stiprėja ir švyti. Lai tos nuskriaustos gėlės atsigauna. Juk ateitis vaikų rankose. Ką gali sukurti žmogus, nepažinęs meilės?

Malda turi būti persmelkta gailestingumu ir meile. Jokio pykčio ar nuoskaudos – tik meilė. Tik iš jūsų širdžių išspinduliuojanti meilės ir džiaugsmo energija gali pakelti kito žmogaus energetinį lauką. Ir tik pakėlus vibracijas pakyla sąmoningumas, atsiveria galimybė žmogui suvokti, ką jis daro negerai. Jis tarsi būna ištraukiamas iš jį supančios tamsos ir pasaulį pamato bei suvokia kitaip. Jeigu smerksite negerai besielgiančius, pyksite ant jų, tai tamsos jėga apie juos tik didės ir galimybė jiems suvokti savo neteisingus poelgius visai išnyks. Žmogus savo malda sufokusuoja dėmesio energiją į tam tikrą objektą. Tai reiškia, kad melsdamiesi už vaikus, jūs sukuriate meilės energijos srautus, kuriuos galės panaudoti Marija, gelbėdama vaikus. Skausmo yra tiek daug, kad jai pritrūksta energijos visus gelbėti. Siųskite savo minties energiją, savo meilės energiją, savo vidinės šviesos energiją. Siųskite Marijai arba tiesiog šalia jūsų esantiems žmonėms. Gyvenkite sąmoningai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: